27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V pátek 22.dubna 2011 se pod patronací TJ Štefanydes Polička uskutečnil 9.ročník Velikonočního turnaje v šachu mládeže ve dvou kategoriích - o ELO a o VT. Turnaje o ELO se zúčastnilo 18 mladých šachistů s průměrným ratingem 1705 (!), z nichž první místo obsadil Josef Krátký z Lanškrouna před Patrikem Krušinou ze Svitav a Petrem Pospíšilem z Poličky. Také turnaj o VT byl velice kvalitní - mezi 30 hráči se nejvíce dařilo Patriku Feltlovi z Poličky, který na druhé místo odsunul Erika Žajdlíka z Hlinska a na třetí místo Vojtěcha Holáska z Ústí n/O., v dívkách byla nejúspěšnější Lucie Ambrožová ze Svitav. Ohlasy z turnaje naleznete (snad) na webových stránkách Hlinska , Polabin, Poličky a Ústí n/O. .
Kategorie
o ELO
Por.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
Krátký Josef
1912
TJ Lanškroun
5,5
29
21
23
2
Krušina Patrik
1808
ŠK Svitavy
5
27,5
19
17,5
3
Pospíšil Petr
1656
TJ Štefanydes Polička
5
27
20
17,25
4
Jániš Petr
1674
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
4,5
24
17
13,25
5
Výprachtický David
1972
SK Žamberk
4,5
23,5
17
14
6
Půlpán Jakub
1937
2222 ŠK Polabiny
4
28,5
20
15
7
Sion David
1713
TJ Štefanydes Polička
4
28
21
14,75
8
Česenek Jan
1666
TJ ŠO Chrudim
4
23,5
17,5
11,5
9
Stodola Marek
1977
TJ Štefanydes Polička
3,5
30,5
21,5
13,75
10
Petrásek Kamil
1611
TJ Štefanydes Polička
3,5
25
19
11,75
11
Schaffer Ondřej
1667
TJ Štefanydes Polička
3,5
20,5
15
7,75
12
Kapoun Vít
1664
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
3
25,5
19
7,5
13
Půlpán Matěj
1756
2222 ŠK Polabiny
3
24
17,5
7
14
Kubišta Ladislav
1588
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
3
23
17
6,25
15
Mareš Jan
1822
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
3
20
14,5
7
16
Žejdlík Patrik
1473
ŠO DDM Hlinsko
1,5
21,5
16
1,75
17
Kučera Jan
1260
ŠK Svitavy
1,5
21
15
1,75
18
John Petr
1542
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
1
19
14
3,25
Kategorie
o VT
Por.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
Feltl Patrik
1250
TJ Štefanydes Polička
6,5
30,5
21,5
27,75
2
Žejdlík Erik
1250
ŠO DDM Hlinsko
6
32,5
22,5
26
3
Holásek Vojtěch
1250
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
5,5
31,5
22
23,75
4
Peřina Josef
1100
TJ Štefanydes Polička
5
29
20
17,5
5
Tulis Jan
1250
TJ Štefanydes Polička
5
25
18,5
14,5
6
Nešpor Jakub
1250
TJ Jiskra Litomyšl
4,5
32,5
24
17,75
7
Ambrožová Lucie
1250
ŠK Svitavy
4,5
31,5
22
17,25
8
Holásek Vít
1250
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
4
28
19
13
9
Paukert Lukáš
1100
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
4
28
18,5
13,5
10
Doláková Anna
1250
ŠK Svitavy
4
27
18,5
13,75
11
Soldánová Beáta
1100
ŠK Svitavy
4
26,5
19
11,5
12
Vašková Marie
1100
ŠO DDM Hlinsko
4
26,5
18,5
12,5
13
Ryšavá Monika
1100
TJ Štefanydes Polička
4
26
19
12
14
Paukert Martin
1100
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
4
25
18,5
12,75
15
Simon Jakub
1000
TJ Štefanydes Polička
3,5
23,5
15,5
8,5
16
Pešek Patrik
1000
ŠO DDM Hlinsko
3,5
22
15
8,75
17
Zelenka Petr
1100
ŠO DDM Hlinsko
3
26
19
8
18
Píše Jiří
1100
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
3
26
17,5
7,5
19
Ulrich Tadeáš
1100
TJ Štefanydes Polička
3
25
18
5,5
20
Myška Daniel
1000
ŠO DDM Hlinsko
3
22
16
5,5
21
Dudlová Kateřina
1100
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
3
21,5
16,5
6
22
Půlpán Ondřej
1100
Slatiňany
3
18,5
13,5
5
23
Ulrich Ondřej
1000
TJ Štefanydes Polička
3
16,5
11
3
24
Andrle Vojtěch
1100
ŠK Svitavy
2,5
22
17,5
5,5
25
Kleisl Jan
1100
TJ Jiskra ÚStí nad Orlicí
2,5
20
14,5
6,75
26
Štěrba Martin
1100
ŠO DDM Hlinsko
2
23,5
16,5
5,5
27
Doláková Marie
1250
ŠK Svitavy
2
18,5
14
1
28
Václavík Matěj
1000
ŠK Svitavy
2
16
12
1
29
Doláková Tereza
1000
ŠK Svitavy
0,5
18,5
13
0,25
30
Doláková Eva
1000
ŠK Svitavy
0,5
16
12,5
0,25
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .