27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve čtvrtek 30.12.2010 pořádala TJ Sokol Krouna v kulturním domě v Oldříši již 6.ročník Memoriálu Jirky Pavliše v rapidu. Turnaje se zúčastnilo 70 hráčů z několika krajů Čech i Moravy, přičemž 20 z nich mělo ELO vyšší než 2000, průměrné ELO hráčů turnaje bylo 1782. Po 9 kolech se vítězem turnaje zaslouženě stal Zdeněk Hába z ŠK Gordic Jihlava se ziskem 8 bodů, druhý skončil Josef Vařejčko z ŠK Sokola Zaječice se 7 body, třetí místo také se 7 body obsadil Martin Mojžíš z ŠK 2222 Polabiny.
Konečné pořadí
Pořadí
Jméno
RtgN
Klub
Skóre
Stř.-B.
Buch.
Progr.
1
Haba, Zdenek
2261
SK Gordic Jihlava
8
40,5
51
42,5
2-4
Varejcko, Josef
2282
SK Sokol Zajecice
7
41,5
53,5
35
Mojzis, Martin
1974
2222 SK Polabiny Pardubice
7
40,5
51,5
35
Hrubes, Pavel
2177
TJ Lanskroun
7
32,5
41,5
32,5
5-7
Mojzis, Jaroslav
2217
2222 SK Polabiny Pardubice
6,5
44
55,5
38
Vodicka, Pavel
2070
SK Bohemia Pardubice
6,5
36,5
46,5
33,5
Hajek, Lukas
2077
TJ Sokol Zajecice
6,5
35
45
31
8-13
Ptacek, Lubos
2030
SK Vysoke Myto
6
39,5
50
36
Handl, Martin
2083
Spartak Adamov
6
39
51
34
Pokorny, Tomas
2297
TJ Lanskroun
6
35,5
47,5
31
Jecha, Petr
1948
TJ Nachod
6
35,5
45,5
28,5
Boucek, Vlastimil
2008
SK Kostelec n, Cer, Lesy
6
35,5
45
31
Pospisil, Petr
1725
Stefanides Policka
6
33
41
24,5
14-20
Hubeny, Pavel
1825
Makkabi Boskovice
5,5
38,5
49,5
29,5
Houska, Bronislav
2031
Stefanides Policka
5,5
35
46
30
Bechyne, Jaroslav
2023
SK Loko Praha
5,5
34
43,5
28
Koper, Stefan
2030
SK Kostelec n, Cer, Lesy
5,5
33,5
43,5
28,5
Solil, Roman
2064
TJ Lanskroun
5,5
33
42
27
Hajek, Jiri
2136
TJ Sokol Zajecice
5,5
32,5
42,5
27,5
Hajek, Jaroslav
2009
TJ Sokol Zajecice
5,5
31,5
40,5
27
21-31
Kosek, Jiri
2111
SK Vysoke Myto
5
38,5
49,5
30
Svab, Jiri
1874
TJ Jiskra Litomysl
5
37
47
27
Mazuch, Jan
1987
SK Bohemia Pardubice
5
36,5
47
28,5
Lausman, Petr
1898
SK Bohemia Pardubice
5
36
46,5
28
Saucuk, Martin
1878
Sokol Náchod
5
36
46
26
Dvorak, Slavomil
1937
SO DDM Hlinsko
5
35,5
45
28
Vondracek, Jiri
1998
Slazan Opava
5
34,5
45,5
28
Voboril, Pavel
2025
SK Rapid Pardubice
5
34,5
44,5
27
Schaffer, David
1621
Stefanides Policka
5
33,5
44
23
Trhal, Tomas
2062
SK Vysoke Myto
5
32
43
26
Adamek, Milan
1933
SO DDM Hlinsko
5
28,5
33,5
23
32-39
Vasicek, Petr
1878
TJ Nachod
4,5
36,5
46
27
Zelenka, Jaroslav
1981
SK Bohemia Pardubice
4,5
34
45,5
24
Vesely, Miroslav
1713
Makkabi Boskovice
4,5
33,5
44
21,5
Petrasek, Kamil
1627
Stefanides Policka
4,5
33
40
25
Sodomka, Adam
1681
Stefanides Policka
4,5
32,5
38,5
23
Cesenek, Jiri ing,
1935
TJ Sokol Zajecice
4,5
30
38,5
21,5
Marinov, Peter
1761
SK Vysoke Myto
4,5
30
38
22,5
Chloupek, Libor
2125
Makkabi Boskovice
4,5
27,5
35,5
18
40-51
Novak, Ludek
1950
SK Lipa
4
34,5
44,5
23
Odstrcil, Jaromir
1808
TJ Jiskra Litomysl
4
32,5
42,5
19
Forman, Miroslav
1877
SK Kostelec n, Cer, Lesy
4
32,5
40,5
23,5
Cesenek, Jan
1680
TJ SO Chrudim
4
31,5
40,5
20
Konrad, Frantisek
1947
TJ Sokol Zajecice
4
30,5
38,5
22
Janko, Jan
1791
SK Rapid Pardubice
4
29,5
38,5
19,5
Gersenson, Jesse
1750
SK Lipa
4
29
37
18,5
Macek, Oldrich
1617
TJ Libina
4
28
36
17
Stodola, Jakub
1509
Stefanides Policka
4
26,5
34
16
Netolicky, Josef
1561
TJ Sokol Krouna
4
25
29,5
15,5
Londinova, Jana
1571
2222 SK Polabiny Pardubice
4
24
31,5
14,5
Jirmasek, Vladimir
1575
TJ Sokol Krouna
4
22,5
28
14
52-57
Janda, Lubomir
1807
SO DDM Hlinsko
3,5
35,5
47
18,5
Juchelka, Petr
1820
SK Bohemia Pardubice
3,5
34
43,5
21
Ptacek, Miloslav
1804
SK Vysoke Myto
3,5
31,5
41
19
Profousova, Vera
1000
TJ Sokol Krouna
3,5
24
29
13,5
Senkyr, Jindrich
1630
TJ Sokol Krouna
3,5
23
30,5
12,5
Odstrcil, Jan
1426
TJ Jiskra Litomysl
3,5
23
30,5
12,5
58-65
Petruzalek, Jiri
1784
SK Bohemia Pardubice
3
30,5
40,5
16,5
Storek, Lubos
1698
SO DDM Hlinsko
3
30,5
39,5
17
Seidl, Jiri
1585
TJ Jiskra Litomysl
3
29,5
38
15
Vojanec, Hynek
1678
SO DDM Hlinsko
3
27,5
36
16
Hanus, Lukas
1000
SO DDM Hlinsko
3
27,5
35,5
16
Pesek, Roman
1000
DDM Hlinsko
3
25
31,5
13
Neumann, Michal
1250
SO DDM Hlinsko
3
24
29
10
Storek, Ladislav
1531
TJ Sokol Krucemburk
3
20
28,5
11
66
Zelenka, Petr
1100
SO DDM Hlinsko
2,5
20
25
7,5
67-68
Tulis, Jan
1250
Stefanides Policka
2
26,5
32,5
9
Indra, Antonin
1351
2222 SK Polabiny Pardubice
2
24
30
11
69
Pesek, Patrik
1000
SO DDM Hlinsko
1,5
22,5
27
6,5
70
Petrasek, Jan
1100
Stefanides Policka
0
23,5
30
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .