27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Po dlouhých třech letech pauzy má náš kraj opět zastoupení v Extralize dorostu , když po Synthesii Pardubice (2002/03), Lokomotivě Česká Třebová (2005/06), a ŠO Chrudim (2006/07) nás bude reprezentovat družstvo 2222 ŠK Polabiny . Soutěž startuje 2-3.10.2010 a její první čtyři kola kola se uskuteční v prostorách hostince U přívozu v Kuněticích.
Los
Družstvo
1
ŠŠ Panda ARTCO Rychnov n/Kn.
2
2222 ŠK Polabiny
3
TJ Jiskra Hořice
4
Desko Liberec
5
ŠK Kladno
6
Sokol Údlice
7
SK OAZA Praha
8
TJ Spartak Vlašim
1
ŠŠ Panda ARTCO
Rychnov n/Kn.
1833
2
2222 ŠK Polabiny
1924
1
Jezek Adam
1926
1
Cizinsky
Petr
2180
2
Machan Jan
1928
2
Seidl Stepan
2132
3
Sroubova Lenka
1943
3
Pulpan Jakub
1969
4
Hornicek Pavel
1763
4
Vlckova Katerina
1752
5
Sevcik Radek
1739
5
Nespurek Petr
1757
6
Gregor Jiri
1700
6
Pulpan Matej
1756
7
Nosek Jakub
1526
7
Melichar Vojtech
1808
8
Tobiskova Petra
1475
8
Kozusek Daniel
1705
9
Jires Michal
1250
9
Vancura Daniel
1790
10
Zitna Aneta
1250
10
Liduch Filip
1660
11
Chasak Jan
1250
11
Reznicek Dominik
1657
12
Herman Ondrej
1250
12
13
Dostal Libor
1250
13
14
Dostal Vojtech
1250
14
15
Pokorny David
1100
15
16
Wagnerova Tereza
1100
16
17
Rockova Adela
1100
17
18
18
19
19
20
20
3
TJ Jiskra Hořice
1875
4
Desko Liberec
1991
1
Kraus Tomas
2159
1
Braun Marek
2133
2
Saucuk Martin
1878
2
Iwanow Anna
2112
3
Szucs Matyas
1705
3
Chmel Kristian
2084
4
Rojikova Lenka
1729
4
Suchomel Ales
1945
5
Flasar Jaroslav
1853
5
Tresnak Filip
1834
6
Sabolova Kristyna
1923
6
Vaclavicek Lukas
1837
7
Johnova Eliska
1751
7
Suchomel Tomas
1660
8
Kykal Vojtech
1541
8
Pajersky Michal
1691
9
Safarik Kamil
1380
9
Hejduk Miroslav
1669
10
Pisecky Lukas
1000
10
11
11
12
12
13
13
14
14
15
15
16
16
17
17
18
18
19
19
20
20
5
ŠK Kladno
1878
6
Sokol Údlice
1858
1
Ruzicka
Vaclav
1989
1
Slampa Jan
1944
2
Haman Jakub
2131
2
Rozsafny Michal
1981
3
Cap Adam
1906
3
Kaluzny Matyas
1879
4
Cerny Michal
1947
4
Krasny Drahomir
1833
5
Paukert Jindrich
1694
5
Toman Ondrej
1758
6
Hatasova Michaela
1599
6
Saffova Michaela
1753
7
Baboucek Vavrinec
1510
7
Horak Ales
1524
8
Misicko Jan
1551
8
Prusa Vaclav
1250
9
Hrubes Pavel
1000
9
Prusa Vojtech
1250
10
Vankova Veronika
1100
10
Kovarik Pavel
1417
11
11
Tomanova Michaela
1100
12
12
Weber David
1100
13
13
Snabl Simon
1100
14
14
Duchon Libor
1100
15
15
Janousek Lukas
1000
16
16
17
17
18
18
19
19
20
20
7
SK OAZA Praha
1657
8
TJ Spartak Vlašim
1942
1
Starek
Stanislav
1905
1
Balacek
Tadeas
2094
2
Anaskin Arsenij
1709
2
Zvara David
1983
3
Charvat Jiri
1657
3
Hrdina Robin
2059
4
Dobias Daniel
1558
4
Rydl Jiri
1932
5
Jelinek Michal
1569
5
Pycha Patrik
1726
6
Hollan Martin
1543
6
Filip Vojtech
1858
7
Hollan Petr
1402
7
Filip Lukas
1665
8
Poppr Marian
1250
8
Lorenc David
1871
9
Nemcova Karin
1250
9
Pychova Nela
1586
10
Nemcova Kamila
1250
10
Jelinek Lukas
1679
11
Chytry Lukas
1250
11
Vyterna Miroslav
1483
12
Zeman Tomas
1250
12
Helebrand Frantisek
1250
13
Hruskova Aranka
1250
13
14
Sebo Viktor
1302
14
15
Brejcha Jakub
1250
15
16
Ptacek Zdenek
1250
16
17
Nemcova Eva
1100
17
18
Urban Ondrej
1000
18
19
Forejtova Anna
1000
19
20
20
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .