27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
|
|
Ve čtvrtém kole 2.ligy skupina D byly dosaženy tyto výsledky: Bedřichov - AKIS Pardubice 4,5:3,5, Duras Brno B - Loko Brno 5:3, Třebíč A - Chrudim 5:3, Ústí n/O., (2) - Zaječice 5:3, Vysoké Mýto - Třebíč B 5:3, Polabiny B - Litomyšl 4,5:3,5
|
Výsledky na šachovnicích - 4.kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sokol Bedrichov |
|
AKIS Pardubice |
|
Jiskra Usti nad Orlici |
|
Sokol Zajecice |
Brychta
David |
2186 |
0 |
- |
1 |
2250 |
Pacovsky Jiri |
|
Smajzr Martin |
2161 |
1 |
- |
0 |
2282 |
Haba Zdenek |
Jurek
Miroslav |
2151 |
½ |
- |
½ |
2151 |
Sykora Josef |
|
Holasek Pavel |
2105 |
0 |
- |
1 |
2278 |
Varejcko Josef |
Seidl
Stepan |
2088 |
1 |
- |
0 |
2188 |
Smutny Jan |
|
Simek Jan |
2150 |
1 |
- |
0 |
2110 |
Jedlicka Lubos |
Skoda
Martin |
2034 |
½ |
- |
½ |
2160 |
Petuchov Sergej |
|
Mares Petr |
2008 |
0 |
- |
1 |
2145 |
Hajek Jiri |
Seidl
Antonin |
1983 |
1 |
- |
0 |
2164 |
Vesely Tomas |
|
Svub Jan |
2001 |
1 |
- |
0 |
2136 |
Fiedler Bedrich |
Vincze
Roman |
2077 |
½ |
- |
½ |
2070 |
Kastner Oldrich |
|
Poslusny Martin |
1998 |
½ |
- |
½ |
2089 |
Hajek Lukas |
Mouryc
Tomas |
2000 |
0 |
- |
1 |
1973 |
Kraus Ondrej |
|
Hurt Lukas |
2095 |
1 |
- |
0 |
2028 |
Hajek Jaroslav |
Zemek
Petr |
1967 |
1 |
- |
0 |
2209 |
Sir Zbynek |
|
Pokorny Jan |
1853 |
½ |
- |
½ |
1954 |
Konrad Frantisek |
|
4½ |
: |
3½ |
|
|
|
5 |
: |
3 |
|
SK Duras Brno B |
|
Lokomotiva Brno |
|
SK Vysoke Myto |
|
SK Caissa Trebic B |
Sevcik
Vladimir |
2229 |
½ |
- |
½ |
2233 |
Seitler Andrej |
|
Sabol Marian |
2392 |
½ |
- |
½ |
2309 |
Cizek Antonin |
Skacelik
Petr |
2238 |
½ |
- |
½ |
2186 |
Rehurek Lukas |
|
Kraus Tomas |
2123 |
1 |
- |
0 |
2168 |
Svanda Pavel |
Mudra
Tomas |
2182 |
1 |
- |
0 |
2153 |
Kratochvil Karel |
|
Hrubes Pavel |
2164 |
0 |
- |
1 |
2233 |
Lednicky Martin |
Schwarz
Milan |
2129 |
1 |
- |
0 |
2187 |
Vechet Stanislav |
|
Kosek Jiri |
2106 |
1 |
- |
0 |
2233 |
Hlas Jan |
Donnert
Milan |
2116 |
1 |
- |
0 |
2160 |
Pospisil Dusan |
|
Rusnak Jan |
2031 |
1 |
- |
0 |
2093 |
Vojtech Ladislav |
Mareckova
Martina |
2056 |
½ |
- |
½ |
2106 |
Kuncar Petr |
|
Ptacek Lubos |
2046 |
½ |
- |
½ |
2050 |
Bradac Roman |
Mlynek
Petr |
2183 |
0 |
- |
1 |
2145 |
Kratochvil Milan |
|
Trhal Tomas |
2035 |
1 |
- |
0 |
1970 |
Cieslak Leszek |
Macharacek
Simon |
2163 |
½ |
- |
½ |
2114 |
Bednar Jakub |
|
Lipavsky Dusan |
2015 |
0 |
- |
1 |
1844 |
Hunacek Jaroslav |
|
5 |
: |
3 |
|
|
|
5 |
: |
3 |
|
SK Caissa Trebic A |
|
SK Chrudim |
|
2222 SK Polabiny B |
|
Jiskra Litomysl |
Vyskocil
Neklan |
2376 |
½ |
- |
½ |
2202 |
Jarabek Vratislav |
|
Kantorik Marian |
2379 |
½ |
- |
½ |
2114 |
Pekar Vaclav |
Buchnicek
Petr |
2305 |
½ |
- |
½ |
2264 |
Tuma Jiri |
|
Novotny Michal |
2255 |
½ |
- |
½ |
2124 |
Zeman Martin |
Kratochvil
Josef |
2234 |
1 |
- |
0 |
2236 |
Hlavacek Robert |
|
Hosek Milan |
2304 |
1 |
- |
0 |
2053 |
Skerik Karel |
Bednar
Jaromir |
2280 |
1 |
- |
0 |
2135 |
Malivanek Jiri |
|
Palecek Peter |
2240 |
1 |
- |
0 |
2058 |
Daniel Martin |
Piza
Vlastimil |
2264 |
0 |
- |
1 |
2255 |
Nemec Pavel |
|
Mojzis Jaroslav |
2220 |
½ |
- |
½ |
1961 |
Bartosova Lucie |
Belohlavek
Petr |
2221 |
½ |
- |
½ |
2144 |
Bujnoch Radek |
|
Cizinsky Petr |
2148 |
0 |
- |
1 |
1996 |
Tazlar Petr |
Tesar
Jan |
2143 |
1 |
- |
0 |
2082 |
Krys Jaromir |
|
Cerny Jan |
2091 |
0 |
- |
1 |
1967 |
Safarik Jakub |
Uher
Vladimir |
2103 |
½ |
- |
½ |
1935 |
Linhart Zbynek |
|
Trojan Lubos |
2024 |
1 |
- |
0 |
1955 |
Novak Ludek |
|
5 |
: |
3 |
|
|
|
4½ |
: |
3½ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poř. |
Družstvo |
V |
R |
P |
Body |
Skóre |
Partie |
1. |
2222 SK Polabiny B |
4 |
0 |
0 |
12 |
24,5 |
20 |
2. |
SK Caissa Trebic A |
4 |
0 |
0 |
12 |
23,5 |
17 |
3. |
SK Vysoke Myto |
3 |
0 |
1 |
9 |
19,0 |
14 |
4. |
SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B |
3 |
0 |
1 |
9 |
17,5 |
10 |
5. |
Jiskra Usti nad Orlici |
3 |
0 |
1 |
9 |
15,0 |
10 |
6. |
Lokomotiva Brno |
2 |
1 |
1 |
7 |
17,0 |
9 |
7. |
SK Chrudim |
2 |
0 |
2 |
6 |
16,5 |
9 |
8. |
Sokol Bedrichov |
1 |
1 |
2 |
4 |
12,0 |
7 |
9. |
Sokol Zajecice |
1 |
0 |
3 |
3 |
12,5 |
6 |
10. |
SK Caissa Trebic B |
0 |
0 |
4 |
0 |
12,5 |
6 |
11. |
AKIS Pardubice |
0 |
0 |
4 |
0 |
12,0 |
3 |
12. |
Jiskra Litomysl |
0 |
0 |
4 |
0 |
10,0 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera. |
|
|