V sobotu 26.listopadu 2011 se v Mistrovicích uskutečnil 14.ročník Memoriálu Járy Masopusta, kterého se zúčastnilo 48 hráčů převážně ze severovýchodní části našeho kraje. Vítězství získal nestárnoucí Jaroslav Volf z Ústí n/O. před Davidem Výprachtickým ze Žamberka a Romanem Solilem z Lanškrouna, nejlepší ženou byla Natalie Dunglová ze Žamberka.
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
PH
1
PH
2
PH
3
1
Volf Jaroslav
2129
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
6
23
32
2
Výprachtický David
2173
SK Žamberk
5,5
23,5
32,5
3
Solil Roman
1993
TJ Lanškroun
5,5
22
31
4
Krátký Josef
1919
TJ Lanškroun
5,5
19,5
27
5
Chládek Václav
2036
Slavia Kroměříž
5
22
31
6
Pokorný Jan
1924
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
5
20
28,5
7
Valenta Vít
2165
T.J. Sokol Šumperk
4,5
23
32
8
Janko Jan
1773
ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4,5
20
27
9
Kylar Pavel
1844
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
4,5
19
27
10
Lorenc Josef
1808
TJ Spartak OEZ Letohrad
4
21,5
29,5
11
Mikyska Kamil
1866
TJ Spartak OEZ Letohrad
4
21
29
12
Kacálek Karel
1816
SK Žamberk
4
21
28
13
Vobořil Pavel
2011
ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4
19,5
28
14
Dungl Petr
1903
SK Žamberk
4
19,5
27,5
15
Glembek Bohumír
1734
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
4
19
25,5
16
Stehlík Jiří
2012
Sokol Kolín
4
18,5
26,5
17
Kropáč Zdeněk
1748
Loko Zábřeh
4
18,5
24
18
Šilar Ladislav
1847
TJ Lanškroun
4
18
26
19
Kotyza Bohumil
1879
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
4
17,5
25
20
Hubálek Roman
1574
TJ Jablonné nad Orlicí
4
15
21
21
Divíšek Jiří
1623
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
4
14
20,5
22
Papáček Miloš
1803
TJ Spartak OEZ Letohrad
3,5
19,5
27,5
23
Macek Oldřich
1626
TJ Libina
3,5
17
23,5
24
Krása Marek
1701
ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
3,5
16
24
25
Dvořák Eduard
1758
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
3,5
16
21
26
Palla Rostislav
1767
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
3,5
15,5
23,5
27
Ruffer Václav
1666
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
3,5
15,5
22,5
28
Palla Květoslav
1580
TJ Lanškroun
3,5
15
21,5
29
Sysr Pavel
1611
TJ Spartak OEZ Letohrad
3,5
14,5
21,5
30
Cvejn Jaroslav
1737
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
3,5
14,5
21,5
31
Vaníček Jan
1737
TJ Jablonné nad Orlicí
3
20
27,5
32
Čáp Květoslav
1343
Pardubice
3
18
24
33
Palla Stanislav
1702
TJ Lanškroun
3
17,5
24
34
Vorlíček Pavel
1575
TJ Jablonné nad Orlicí
3
17,5
24
35
Filip Libor
1731
TJ Jablonné nad Orlicí
3
16,5
24
36
Vencl Jiří
1621
TJ Lokomotiva Česká Třebová
3
15,5
22
37
Dunglová Natálie
1573
SK Žamberk
2,5
18,5
25
38
Křivohlávek Josef
1525
TJ Lanškroun
2,5
15,5
21,5
39
Lorenc Josef
1344
TJ Spartak OEZ Letohrad
2,5
15
19,5
40
Lorenc Adam
1375
TJ Spartak OEZ Letohrad
2,5
14,5
19
41
Lorencová Jitka
1315
TJ Spartak OEZ Letohrad
2,5
13
18
42
Langr Petr
1445
Sokol Mistrovice
2
18
24
43
Šmajzrová Kateřina
1250
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
2
17
23
44
Špinler Bronislav
1333
Sokol Mistrovice
2
16
22
45
Valenta Rudolf
1502
Sokol Mistrovice
2
14
19,5
46
Hurdes Emil
1444
SK Žamberk
2
12,5
17,5
47
Lapáček Luboš
1373
TJ Lanškroun
1
14
19,5
48
Martan Zdeněk
1000
SK Žamberk
1
12
17
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.