27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 14.ledna 2012 se v Pardubicích a v Poličce uskutečnila první 2 kola Krajského přeboru družstev mládeže. Favorizovaná družstva Polabin E a Poličky B nezaváhala a nasadila hned na startu ostré tempo. Názory zúčastněných naleznete na webových stránkách Hlinska , Polabin, Poličky a Ústí n/O. .
Krajský přebor družstev st. žáků PDŠS
Průběžné pořadí
Poř.
Družstvo
Part.
+
=
-
MP3
Body
1
2222 ŠK Polabiny
E
2
2
0
0
6
12
2
TJ Štefanydes
Polička B
2
2
0
0
6
11½
3
TJ Lanškroun
2
1
0
1
3
6½
4
ŠO Hlinsko
2
1
0
1
3
5
5
ŠK Ústí nad
Orlicí
2
0
0
2
0
1
6
ŠK Svitavy
2
0
0
2
0
0
Výsledky na šachovnicích
3
2222 ŠK Polabiny E
6 - 0
6
ŠK Ústí nad Orlicí
1
Vančura Daniel
1674
1 : 0
Grundman Václav
1250
2
Řezníček Dominik
1684
1 : 0
Holásek Vojtěch
1250
3
Cach Jakub
1644
1 : 0
Píše Jiří
1100
4
Bureš Martin
1421
1 : 0
Paukert Martin
1100
5
Cach Ondřej
1401
1 : 0
Šmajzrová
Veronika
1100
6
Ludvík Tomáš
1309
1 : 0
Holásková
Veronika
1100
5
TJ Štefanydes Polička B
6 - 0
1
ŠK Svitavy
1
Tůma Jan
1688
1 : 0
Ambrožová Lucie
1313
2
Pospíšil Petr
1733
1 : 0
Soldánová Beáta
1250
3
Feltl Patrik
1423
1 : 0
Doláková Marie
1250
4
Tulis Jan
1342
1 : 0
Králová Kateřina
1100
5
Švanda Ondřej
1406
1 : 0
Andrle Vojtěch
1100
6
Pavlíček Lukáš
1250
1 : 0
Václavík Matěj
1000
6
ŠK Ústí nad Orlicí
1 - 5
4
ŠO Hlinsko
1
Grundman Václav
1250
0 : 1
Žejdlík Patrik
1490
2
Holásek Vojtěch
1250
1 : 0
Vašková Marie
1100
3
Píše Jiří
1100
0 : 1
Neumann Michal
1276
4
Paukert Martin
1100
0 : 1
Žejdlík Erik
1250
5
Šmajzrová
Veronika
1100
0 : 1
Zelenka Petr
1100
6
Holásková
Veronika
1100
0 : 1
Pešek Patrik
1000
2
TJ Lanškroun B
½ -
5½
5
TJ Štefanydes Polička B
1
Havelka Josef
1772
½:½
Tůma Jan
1688
2
Vu Antonín
1630
0 : 1
Pospíšil Petr
1733
3
Kolomý Adam
1354
0 : 1
Feltl Patrik
1423
4
Kupsa Matěj
1250
0 : 1
Tulis Jan
1342
5
Urban Daniel
1100
0 : 1
Švanda Ondřej
1406
6
Černohous Marek
1100
0 : 1
Pavlíček Lukáš
1250
3
2222 ŠK Polabiny E
6 - 0
4
ŠO Hlinsko
1
Vančura Daniel
1674
1 : 0
Žejdlík Patrik
1490
2
Řezníček Dominik
1684
1 : 0
Vašková Marie
1100
3
Cach Jakub
1644
1 : 0
Neumann Michal
1276
4
Bureš Martin
1421
1 : 0
Žejdlík Erik
1250
5
Cach Ondřej
1401
1 : 0
Zelenka Petr
1100
6
Ludvík Tomáš
1309
1 : 0
Pešek Patrik
1000
2.3
1
ŠK Svitavy
0 - 6
2
TJ Lanškroun B
1
Ambrožová Lucie
1313
0 : 1
Havelka Josef
1772
2
Soldánová Beáta
1250
0 : 1
Vu Antonín
1630
3
Doláková Marie
1250
0 : 1
Kolomý Adam
1354
4
Andrle Vojtěch
1100
0 : 1
Kupsa Matěj
1250
5
Václavík Matěj
1000
0 : 1
Urban Daniel
1100
6
Doláková Eva
1000
0 : 1
Černohous Marek
1100
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .