27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 3.září 2011 uspořádal ŠO TJ Jablonné n/O. 2.ročník Memoriálu armádního generála Ludvíka Krejčího, kterého se zúčastnilo 53 hráčů převážně ze severovýchodní části našeho kraje. Očekáváným vítězem se stal IM Vojtěch Plát z Třince před Martinem Šmajzrem z Ústí n/O. a Pavlem Justem z Polabin. Ohlasy na turnaj by se mohly objevit i na stránkách České Třebové, Chotěboře, Moravské Třebové , Polabin, Rapidu Pardubice a Ústí n/O.
Konečné
pořadí po 9 kolech
Poř.
Titul
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH
1
PH
2
PH
3
1
IM
Plát Vojtěch
2418
TŽ Třinec
7,5
41,5
53
42
2
Šmajzr Martin
2175
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
7
39
49,5
35,5
3
Just Pavel
2038
2222 ŠK Polabiny
6,5
40
52
36,5
4
Pokorný Tomáš
2277
TJ Lanškroun
6
42
54
32
5
Černý Karel
2043
TJ Jablonné nad Orlicí
6
40,5
51
32,5
6
Valenta ml. Vít
2186
T.J. Sokol Šumperk
6
39
51
33,5
7
Volf Jaroslav
2129
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
6
39
50,5
32,5
8
Tuvšinbajar Dorjkhú
1983
ŠK Rapid Pardubice, o.s.
6
38
49
30
9
FM
Mojžíš Jaroslav
2180
2222 ŠK Polabiny
6
38
48,5
31
10
Ruzicka Milan
2088
T.J. Sokol Šumperk
6
37
48
32
11
Trojan Luboš
2011
2222 ŠK Polabiny
6
32,5
42
28
12
Mareš Jan
1925
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
6
32,5
41,5
30
13
Doležal Rudolf
1813
2222 ŠK Polabiny
5,5
34,5
44,5
26,5
14
Krátký Josef
1927
TJ Lanškroun
5,5
30,5
39
25,5
15
Chládek Václav
2043
ŠK GARDE Lipovec
5
38,5
49,5
31,5
16
Glöckner Jaromír
1892
TJ Slovan Moravská Třebová
5
35,5
44,5
28,5
17
Zvěřina Jan
1915
TJ CHS Chotěboř
5
35
46,5
26,5
18
Kapoun Vít
1621
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
5
34,5
43,5
24
19
Palla Rostislav
1701
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
5
34
43,5
23,5
20
Mareš Petr
2032
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
5
33,5
44
26
21
Dungl Petr
1903
SK Žamberk
5
33
42,5
24,5
22
Sysr Pavel
1611
TJ Spartak OEZ Letohrad
5
31
40,5
19,5
23
Papáček Miloš
1875
TJ Spartak OEZ Letohrad
5
30,5
39
23,5
24
Lorenc Josef
1758
TJ Spartak OEZ Letohrad
4,5
36
45,5
25,5
25
Valenta st. Vít
2141
Agentura 64 Grygov
4,5
35
45
27,5
26
Dvorák Eduard
1744
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
4,5
33
43
24
27
Kylar Pavel
1844
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
4,5
32
41
22,5
28
Palla Stanislav
1691
TJ Lanškroun
4,5
31,5
38,5
20,5
29
Cvejn Jaroslav
1715
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
4,5
31
39
20,5
30
Lorenc Adam
1377
TJ Spartak OEZ Letohrad
4,5
30
39,5
23
31
Navrátil Miroslav
1702
Sokol Městečko Trnávka
4,5
29,5
40
20,5
32
Divíšek Jiří
1636
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
4,5
29
38
21
33
Hubálek Roman
1000
TJ Jablonné nad Orlicí
4,5
29
37
20,5
34
Macek Oldrich
1626
TJ Libina
4
34,5
41,5
23,5
35
Vaníček Jan
1745
TJ Jablonné nad Orlicí
4
32
39
24
36
Mazura Jaroslav
1612
SK Žamberk
4
30
39
18,5
37
Halbrštát Karel
1482
Sokol Mistrovice
4
28
36
14
38
Langr Petr
1445
Sokol Mistrovice
4
27
33,5
15
39
Vencl Jiří
1621
TJ Lokomotiva Česká Třebová
4
27
33
15,5
40
Ruffer Václav
1643
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
3,5
30
39
17,5
41
Kubíček Vlastimil
1682
TJ Jablonné nad Orlicí
3,5
29
38
16,5
42
Špinler Bronislav
1333
Sokol Mistrovice
3,5
28,5
36,5
14
43
Černý Václav
1629
TJ Jablonné nad Orlicí
3,5
27,5
36,5
16
44
Vochozka Jindřich
1819
TJ Slavia Hradec Králové
3,5
27,5
35,5
18
45
Křivohlávek Josef
1428
TJ Lanškroun
3,5
27
35
13,5
46
Dunglová Natálie
1573
SK Žamberk
3
31
40,5
18
47
Hovad Václav
1675
TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
3
30,5
40,5
18
48
Lapáček Luboš
1363
TJ Lanškroun
3
27,5
36
13,5
49
Vorlíček Pavel
1575
TJ Jablonné nad Orlicí
3
27
35,5
15
50
Řehák Miroslav
1000
TJ Jablonné nad Orlicí
3
26,5
33,5
16
51
Šmajzrová Kateřina
1250
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
3
26,5
32,5
10
52
Hurdes Emil
1443
SK Žamberk
3
24,5
30,5
11
53
Lorencová Jitka
1312
TJ Spartak OEZ Letohrad
1
26,5
34
7
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .