27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V neděli 15.dubna 2012 uspořádal Šachový klub Jevíčko tradiční dubnový turnaj mládeže, kterého se tentokrát mezi 61 hráči zúčastnila celá řada našich žáků. Starší kategorii ovládli zástupci Boskovic Filip Dvořáček a Lukáš Osouch před Tomášem Dumou ze Svitav, z dívek byla nejlepší Beáta Soldánová rovněž ze Svitav. V mladší kategorii se na první příčku prosadil Jan Kolář z Mohelnice následován Marií Vaškovou a Ondřejem Novotným (oba Hlinsko ).
Šachový turnaj mládeže Jevíčko 2012 - starší
Konečné
pořadí po 9 kolech
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
Dvořáček Filip
1250
Makkabi
Boskovice
8
41,5
53
46
2
Osouch Lukáš
1250
Makkabi
Boskovice
7
36,5
47,5
35,5
3
Duma Tomáš
1250
ŠK Svitavy
7
36,5
47,5
34,5
4
Simon Jakub
1250
TJ Štefanydes
Polička
6
39,5
49
28
5
Dvořák Jakub
1100
ŠK Svitavy
6
38,5
49,5
27,5
6
Probošt Jakub
1000
Makkabi
Boskovice
6
37
49
30
7
Soldánová Beáta
1250
ŠK Svitavy
6
34,5
45,5
26
8
Vašíček Michal
1000
Jevíčko
6
29
37,5
23,5
9
Neumann Michal
1250
ŠO DDM Hlinsko
5,5
37,5
47,5
25,75
10
Eis Pavel
1000
TJ CHS Chotěboř
5,5
34
44,5
22,75
11
Kolář Radomír
1000
DDM+TJ Mohelnice
5
38,5
49,5
21,5
12
Pleskač Václav
1100
TJ CHS Chotěboř
5
36,5
46,5
23,5
13
Vémola Štěpán
1100
Sportovní klub
Vyškov
5
35,5
45,5
22,5
14
Hanuška Richard
1000
Makkabi
Boskovice
5
34
43,5
22
15
Šilar Petr
1000
Sokol Horní
Čermná
5
31
40
21
16
Motl Matěj
1000
Sokol Horní
Čermná
5
28
37
17,5
17
Štěrba Martin
1100
ŠO DDM Hlinsko
4,5
32
42,5
16,25
18
Muller Matěj
1000
ŠK Jevíčko
4,5
26
34
14,75
19
Kozelek Petr
1000
ŠK Jevíčko
4,5
25,5
34
13,25
20
Veselý Milan
1000
ŠK Svitavy
4
35,5
46
17,5
21
Balcar Vojtěch
1000
Sokol Horní
Čermná
4
32,5
40
13
22
Borýsek Martin
1000
ŠK Jevíčko
4
31,5
41,5
15,5
23
Marek Jan
1000
Sokol Horní
Čermná
4
27
34,5
10,5
24
Řehuřek Daniel
1000
Rovečné
4
23
30
9,5
25
Chudý Vladímír
1000
ZŠ Chvaletiuce
3,5
28,5
36
12
26
Horčička Jan
1000
ZŠ Chvaletiuce
3,5
28
35,5
8,25
27
Jeřábková Julia
1000
Mohelnice
3
33,5
43,5
10
28
Vyčichl Leoš
1100
TJ CHS Chotěboř
3
29,5
39
11,5
29
Lebduška Ondřej
1000
ZŠ Chvaletiuce
3
26,5
34
7,5
30
Kotoulková Ivana
1000
ŠK Jevíčko
3
24
31,5
6,25
31
Míšek Ondřej
1000
ZŠ Chvaletiuce
3
22,5
29
8,75
32
Němec Rostislav
1000
ŠK Jevíčko
2,5
26
33,5
6,75
33
Křemenáková Lenka
1000
ZŠ Chvaletiuce
1,5
23,5
31
3,75
34
Šikulová Jiřina
1000
Rovečné
1,5
23
29
3,5
35
Silan Petr
1000
Sokol Horní
Čermná
0
21
27
0
Šachový turnaj mládeže
Jevíčko 2012 - mladší
Konečné
pořadí po 9 kolech
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
Kolář Jan
1000
DDM+TJ Mohelnice
8
37,5
49
42
2
Vašková Marie
1100
ŠO DDM Hlinsko
7,5
39,5
51,5
40,75
3
Novotný Ondřej
1100
ŠO DDM Hlinsko
7
35,5
46
33,5
4
Simon Michal
1100
TJ Štefanydes Polička
6
35,5
46
25
5
Vémola Šimon
1100
Sportovní klub
Vyškov
5,5
41
52,5
28,75
6
Václavík Matěj
1000
ŠK Svitavy
5,5
34,5
44,5
23,75
7
Metela Jan
1000
Olešnice
5,5
30,5
40,5
20,25
8
Ročňák Michal
1100
ŠO Hlinsko
5
39,5
51
22,5
9
Andrle Vojtěch
1250
ŠK Svitavy
5
36
45,5
19,5
10
Doležel Ondřej
1000
ŠK Kunštát
5
35
45,5
23,5
11
Urbanová Daniela
1000
SK Prostějov
5
34,5
44
20
12
Jun Rudolf
1000
TJ CHS Chotěboř
5
33
43,5
22,5
13
Petržilka Radek
1000
ZŠ Chvaletice
4,5
27
35
14,5
14
Gloser Vojtěch
1000
ŠK Jevíčko
4
32,5
41,5
13
15
Klabeneš Petr
1000
Chotěboř
4
32
40
12,75
16
Štěrba Jiří
1000
ŠO Hlinsko
4
31
40,5
13,5
17
Václavík Patrik
1000
ŠK Svitavy
4
28
35
13,5
18
Řehoř Matěj
1000
ŠK Jevíčko
4
26,5
32,5
11,75
19
Rozbořil Adam
1000
ŠK Jevíčko
4
24
32,5
9,5
20
Neubauer Michal
1100
ŠO Hlinsko
3,5
32,5
42
14,5
21
Vyčichl Ondřej
1000
TJ CHS Chotěboř
3,5
26,5
32,5
9,25
22
Němec Jonáš
1000
ŠK Jevíčko
3,5
26
34
8,25
23
Antošovský Erik
1000
ŠK Jevíčko
3
23
28,5
8
24
Roche Benjamín
1000
Svitavy
2,5
29,5
37,5
4,25
25
Maňáková Mira
1000
ZŠ Chvaletiuce
1,5
26
32
2,75
26
Řehulka Jaroslav
1000
Hlásnice
1
24,5
30
3
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .