V pátek 30.prosince 2011 uspořádal ŠO Sokol Krouna 7.ročník Memoriálu Jirky Pavliše v rapidu, kterého se zúčastnilo 72 (!) hráčů nejen z našeho kraje. Těsné vítězství (na pomocné hodnocení) si vybojoval Pavel Hrubeš z Lanškrouna před Lubošem Ptáčkem z Vysokého Mýta a na třetím místě skončil Jiří Tůma z Chrudimě, mezi ženami byla nejlepší Kristýna Stodolová z Vlašimi.
Memoriál Jirky Pavliše, 7.
ročník, 30. 12. 2011
Konečné pořadí
po 9.kole
Poř.
Jméno
Rtg
Oddíl
Skóre
Stř.-B.
Buch.
Progr.
1
Hrubeš Pavel
2166
TJ Lanškroun
7,5
41,5
53,5
40,5
2
Ptáček Luboš
2058
ŠK Vysoké Mýto
7,5
36
47,5
35
3
Tůma Jiří
2294
TJ ŠO Chrudim
7
39
51,5
36
4
Daniel Martin
2094
TJ Bohemians Praha
7
39
50,5
33
5
Bukáček Lubomír, ml.
2041
TJ Žďár nad Sázavou
6,5
39
50,5
37
6
Zelenka Jaroslav
1929
ŠK Bohemia Pardubice
6,5
38,5
48,5
32
7
Pospíšil Petr
1733
TJ Štefanydes Polička
6,5
36
45,5
29,5
8
Petuchov Sergej
2149
ŠK Rapid Pardubice
6
42,5
54
36,5
9
Jelínek Václav
2051
ŠK Bohemia Pardubice
6
41
52
34,5
10
Schaffer David
1692
TJ Štefanydes Polička
6
37,5
48
29,5
11
Handl Martin
2121
Spartak Adamov
6
35,5
46
28,5
12
Tůma Jan
1756
TJ Štefanydes Polička
6
35,5
45,5
27
13
Houška Bronislav
2026
TJ Štefanydes Polička
6
35
46
31
14
Jecha Petr
1977
TJ Náchod
6
29,5
37,5
25
15
Lorenc Oldřich
2115
TJ Štefanydes Polička
5,5
38,5
49,5
31
16
Zdráhal Václav
1919
TJ ZČE Plzeň
5,5
38
50
32,5
17
Solil Roman
1993
TJ Lanškroun
5,5
36,5
47,5
30
18
Stodolová Kristýna
1980
TJ Spartak Vlašim
5,5
35,5
46
30,5
19
Dvořák Slavomil
1899
ŠO Hlinsko
5,5
34
44
25
20
Česenek Vladimír
1647
TJ ŠO Chrudim
5,5
32,5
43
26,5
21
Sodomka Adam
1893
TJ Štefanydes Polička
5
38
48,5
28
22
Štolfa Jaroslav
1870
TJ CHS Chotěboř
5
38
48,5
27,5
23
Jerman Miloš
1752
TJ Štefanydes Polička
5
36
45,5
26
24
Šilar Ladislav
1847
TJ Lanškroun
5
36
44,5
27
25
Sukdolák Radek
1901
TJ CHS Chotěboř
5
35,5
46
27
26
Bohaček Milan
1798
Makkabi Boskovice
5
34,5
43,5
26,5
27
Hospodka Josef
1911
TJ CHS Chotěboř
5
34
44
27
28
Smejkal Jan
1941
TJ Štefanydes
Polička
5
33
43
25,5
29
Veselý Miroslav
1750
Makkabi Boskovice
5
33
43
24,5
30
Jiruše Josef
2054
TJ Slavia H. Králové
5
32,5
42,5
24
31
Marinov Peter
1769
ŠK Vysoké Mýto
5
31,5
41,5
23
32
Janko Jan
1773
ŠK Rapid Pardubice
5
31
39
27
33
Cvejn Jaroslav
1737
Spartak R. nad Kněž.
4,5
37
47,5
28
34
Bukáček Lubomír, st.
1742
TJ Žďár nad Sázavou
4,5
35
46
23
35
Linhart Jan
1979
TJ CHS Chotěboř
4,5
34,5
45
28
36
Odstrčil Jaromír
1873
TJ Jiskra Litomyšl
4,5
34
43
25
37
Palla Rostislav
1767
Spartak R. nad Kněž.
4,5
32
42,5
20,5
38
Kotyza Bohumil
1879
Spartak R. nad Kněž.
4,5
29,5
38,5
22,5
39
Janda Lubomír
1811
ŠO Hlinsko
4,5
29,5
38,5
22
40
Netolický Josef
1577
TJ Sokol Krouna
4,5
26,5
35
16,5
41
Londin Milan
1860
SK Prostějov
4
35
44
23
42
Šváb Jiří
1866
TJ Jiskra Litomyšl
4
34
43,5
24,5
43
Hon Jiří
1867
ŠK Rapid Pardubice
4
32
41,5
20,5
44
Česenek Jan
1708
TJ Štefanydes Polička
4
31,5
39,5
20,5
45
Vojanec Hynek
1719
ŠO Hlinsko
4
30,5
40
17
46
Motl Jan
1618
?
4
30
37
21
47
Hubený Pavel
1762
Makkabi Boskovice
4
29
38
19
48
Nedělčev Radim
1572
ŠK Vysoké Mýto
4
28,5
38
17
49
Ptáček Miloslav
1801
ŠK Vysoké Mýto
4
28,5
35,5
22
50
Chloupek Libor
2125
Makkabi Boskovice
4
28
37,5
19
51
Rosecký Zdeněk
1000
TJ Žďár nad Sázavou
4
27
35,5
19
52
Marek Jiří
1767
ŠK Vysoké Mýto
4
25,5
34
17
53
Zeman Ladislav
1966
TJ Jiskra Litomyšl
4
25
32
16
54
Macek Leoš
1692
ŠŠ Panda R. nad Kněž.
3,5
30,5
38,5
18
55
Londinová Jana
1552
ŠO Hlinsko
3,5
29
36,5
17
56
Dvořaček Filip
1250
Makkabi Boskovice
3,5
27,5
35
12,5
57
Indra Antonín
1362
ŠO Hlinsko
3,5
24
30,5
13,5
58
Tulis Jan
1364
TJ Štefanydes Polička
3
29,5
38,5
16
59
Česenek Jiří
1931
TJ Sokol Zaječice
3
29,5
38
18
60
Ruffer Václav
1666
Spartak R. nad Kněž.
3
28
36
15,5
61
Jirmásek Vladimír
1578
TJ Sokol Krouna
3
25,5
34
14
62
Bartoš Karel
1668
TJ Štefanydes
Polička
3
25,5
32,5
13
63
Šenkýr Jindřich
1602
TJ Sokol Krouna
3
23
29
15
64
Probošt Jaroslav
1445
Makkabi Boskovice
3
22
29
12
65
Pelikán Petr
1405
Sokol Jámy
3
21,5
27,5
11,5
66
Peňáz Vladimír
1000
ŠO Hlinsko
3
19,5
25
10
67
Říha Vojtěch
1000
?
2,5
25
32,5
14
68
Melichar Jaroslav
1000
?
2,5
21
27,5
9,5
69
Šmahel Vojtech
1000
TJ Sokol Krouna
2
23
28,5
9
70
Ryšavá Monika
1250
TJ Štefanydes Polička
2
21,5
26,5
8
71
Ročňák Zdeněk
1000
ŠO Hlinsko
1,5
22
28
5
72
Ročňák Michal
1000
ŠO Hlinsko
1
19,5
25
4
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.