27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 9.června 2012 byl v Chotěboři odehrán 29.ročník turnaje v rapidu 'O Putovní pohár' , kterého se zúčastnilo 82 hráčů převážně z Vysočiny a Pardubického kraje. V sedmikolovém turnaji hraném švýcarským systémem zvítězil Marian Sabol z Vysokého Mýta před Richardem Jermanem z Kladna a Jiřím Tůmou z Chrudimě, nejlepší ženou byla Monika Vilímová ze Sázavy.
Šachový oddíl
Chotěboř - 9.6.2012
Výpis pořadí po
7.kole
Poř.
Příjmení
Jméno
ELO
Oddíl
Body
Progres
Bucholz
Elo stř.
1.
SABOL
Marian
2392
ŠK Vysoké Mýto
6
24%
32
2066
2.
JERMAN
Richard
2145
ŠK Kladno
6
21%
29%
2005
3.
TUMA
Jirí
2319
TJ ŠO Chrudim
5%
24
32
2093
4.
KARÁSEK
Lukáš
2216
ŠK Gordic Jihlava
5%
23%
31
2063
5.
NAVRÁTIL
František
2158
2222 ŠK Polabiny
5%
23
31
2069
6.
CERVENÝ
Petr
2252
Štefanides Polička
5%
20%
28
2017
7.
PETUCHOV
Sergej
2155
ŠK Rapid Pardubice
5
23%
32
2064
8.
TRHAL
Tomáš
2141
ŠK Vysoké Mýto
5
23
33%
2048
9.
HÁBA
Zdenek
2195
ŠK Gordic Jihlava
5
22
29%
2004
10.
SUKDOLÁK
Radek
1919
TJ CHS Chotěboř
5
18%
27%
1870
11.
VINCZE
Roman
2108
ŠK Gordic Jihlava
5
18%
24%
1882
12.
SIEBENBURGER
Vlastimil
2135
TJ Žďár n/S.
5
17
24
1842
13.
VOJTA
Tomáš
2349
ŠK Zikuda Turnov
4%
22
31
2048
14.
VALA
Filip
2088
TJ Jiskra H.Brod
4%
22
30
2009
15.
MICHÁLEK
František
2071
Sokol Kolín
4%
20
28%
1956
16.
JANÁCEK
Jaroslav
2047
ŠK SB Světlá n/S.
4%
19%
28%
1968
17.
LORENC
Oldrich
2138
Štefanides Polička
4%
19%
28%
1935
18.
MAREŠ
Vladimír
1977
ŠK Pyrit Příbram
4%
18%
28
1946
19.
HORÁK
Vladimír
1972
TJ Spartak Vlašim
4%
18%
27
1833
20.
FORMAN
Miroslav
1920
ŠK Kostelec n/Č.lesy
4%
17%
25
1874
21.
VESELÝ
Vítek
1857
TJ Jiskra H.Brod
4%
17
23
1775
22.
JELÍNEK
Václav
2030
ŠK Bohemia Pardubice
4
21
30%
1981
23.
ŠINDELÁR
Pavel
2023
ŠK ERA Pošt. Spoř.
4
19
28
1875
24.
PETRUS
Ludek
2020
TJ CHS Chotěboř
4
18%
29
1904
25.
BOUCEK
Vlastimil
1973
ŠK Kostelec n/Č.lesy
4
18
29%
1905
26.
ADÁMEK
Milan
1931
ŠO Hlinsko
4
17
27%
1849
27.
SCHAFFER
Ondrej
1738
Štefanides Polička
4
17
24%
1915
28.
VOCÍLKA
Jirí
1904
Spartak Kutná Hora
4
16%
27
1832
29.
HOUDEK
Daniel
1892
TJ Spartak Vlašim
4
16%
25%
1768
30.
JECHA
Petr
1972
2222 ŠK Polabiny
4
16
26
1880
31.
KRÁLOVSKÝ
Martin
2040
ŠK ERA Pošt. Spoř.
4
15%
22%
1758
32.
NEMEC
Otakar
1921
ŠK Lípa
4
15
25
1791
33.
EISNER
Oldrich
1838
Sokol Pečky
4
14
19
1670
34.
KASTNER
Oldrich
2103
ŠK Rapid Pardubice
4
13%
28
1809
35.
VILÍMOVÁ
Monika
1728
TJ Kavalier Sázava
4
13%
21%
1745
36.
KOPER
Štefan
1999
ŠK Kostelec n/Č.lesy
3%
18%
30
2070
37.
SKÁLA
Jaromír
2024
Spartak Kutná Hora
3%
17%
27%
1904
38.
HOSPODKA
Josef
1921
TJ CHS Chotěboř
3%
16%
28
1896
39.
TROJAN
Luboš
1992
2222 ŠK Polabiny
3%
16%
26%
1873
40.
ŠTOLFA
Jaroslav
1859
TJ CHS Chotěboř
3%
16%
26
1826
41.
TEJKAL
Jirí
1918
SK Loko Praha
3%
15%
26%
1785
42.
BUKÁCEK
Lubomír
1741
TJ Žďár n/S.
3%
13%
28
1831
43.
ZOUBEK
David
1762
ŠK Rapid Pardubice
3%
13%
25
1806
44.
LINHART
Zbynek
1974
TJ ŠO Chrudim
3%
13
22%
1626
45.
BROŽ
Pavel
1810
Slavoj V.Pavlovice
3%
12%
25%
1854
46.
JANKO
Jan
1803
ŠK Rapid Pardubice
3%
12%
24
1767
47.
TOMEK
Karel
1745
TJ CHS Chotěboř
3%
12
23
1753
48.
MICHÁLEK
Miloš
1661
Sokol Pečky
3%
12
21%
1641
49.
MAREŠ
Vlastimil
1673
ŠK SB Světlá n/S.
3%
11%
23%
1744
50.
SEDLÁK
Jirí
1668
TJ Jiskra Humpolec
3
14%
27%
1857
51.
KORÍNKOVÁ
Eva
1881
ŠK SB Světlá n/S.
3
14
24%
1657
52.
MARINOV
Peter
1810
ŠK Vysoké Mýto
3
13
26
1894
53.
TRAN
HUYEN LINH
1250
ŠK Rapid Pardubice
3
13
25
1863
54.
MOTTL
Jan
1618
ŠK Pohled
3
12
25
1791
55.
OBURKA
Vladislav
1812
TJ Žďár n/S.
3
12
24%
1868
56.
MELICHAR
Jaroslav
1250
ŠK Pohled
3
12
23
1794
57.
NOVOTNÝ
Aleš
1824
ŠK Rapid Pardubice
3
11
25
1728
58.
SCHAFFER
David
1719
Štefanides Polička
3
11
23
1618
59.
SMEJKAL
Mojmír
1796
TJ Žďár n/S.
3
11
20
1724
60.
PRÁŠIL
Pavel
1606
Sokol Jámy
3
10%
22%
1751
61.
LANGR
Jirí
1680
ŠK O-R H.Králové
3
10
22%
1638
62.
KOTROUŠ
Vlastimil
1545
Sokol Pečky
3
9
20%
1587
63.
STRYKA
Rostislav
1542
TJ ŠO Chrudim
3
9
20
1596
64.
NOVOTNÝ
Martin
1250
TJ CHS Chotěboř
3
6
16
1537
65.
BLAŽEK
Miroslav
1539
TJ Jiskra H.Brod
2%
12%
24
1883
66.
BROŽ
Petr
1250
ŠK SB Světlá n/S.
2%
7%
19%
1652
67.
TRCKA
Bohdan
1584
ŠK Praha-Smíchov
2%
6%
16%
1630
68.
ZÁVURKA
Vladimír
1577
TJ Kavalier Sázava
2
8
21
1610
69.
HORÁK
Jaroslav
1589
Gambit Jihlava
2
8
19%
1626
70.
ZATOCIL
Josef
1441
Gambit Jihlava
2
7
22
1651
71.
NEUMANN
Michal
1250
ŠO Hlinsko
2
7
20
1696
72.
PIBIL
Tomáš
1377
TJ Jiskra H.Brod
2
7
20
1666
73.
RYCHLÝ
Tomáš
1713
TJ CHS Chotěboř
2
7
19%
1475
74.
SIMON
Jakub
1250
Štefanides Polička
2
7
17
1557
75.
JUN
Rudolf
1250
TJ CHS Chotěboř
2
6%
18
1642
76.
ŽELEZNÝ
Daniel
1450
Sokol Pečky
2
6
18
1520
77.
TULIS
Jan
1347
Štefanides Polička
2
5%
19%
1594
78.
KOKRDA
Stanislav
1250
TJ Jiskra H.Brod
2
5
15%
1526
79.
JAKOUBEK
Jakub
1611
ŠK Rapid Pardubice
1
6
18%
1592
80.
SIMON
Michal
1250
Štefanides Polička
1
5
17%
1532
81.
RYŠAVÁ
Monika
1387
Štefanides Polička
1
2
14%
1507
82.
PENÁZ
Vladimír
1250
ŠO Hlinsko
0
0
18%
1483
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .