Druhý kvalifikační turnaj Krajského přeboru mládeže kategorií H/D 10-12 se uskutečnil v sobotu dne 3.prosince 2011 v Lanškrouně. V mladší kategorii do 10 let hrálo 26 hráčů, z nichž byl nejúspěšnější Adam Švanda z Poličky před Vojtěchem Andrlem ze Svitav a Markem Černohousem z Lanškrouna, nejlepší z dívek byla Veronika Holásková z Ústí n/O.. Starší kategorie do12 let přivítala na startu 35 hráčů, mezi nimiž patřilo prvenství Tomáši Ludvíkovi z Polabin před Lucií Ambrožovou ze Svitav a Matějem Kupsou z Lanškrouna. Dojmy z turnaje můžete nalézt na webových stránkách České Třebové, Hlinska, Poličky, Polabin, Rapidu a Ústí n/O..
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH
1
PH
2
1
Švanda Adam
1100
TJ Štefanydes Polička
6
23
31,5
2
Andrle Vojtěch
1100
ŠK Svitavy
5
24
33,5
3
Černohous Marek
1100
TJ Lanškroun
5
23,5
32,5
4
Holásková Veronika
1100
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
5
20
28
5
Novotný Ondřej
1100
ŠO Hlinsko
5
20
27
6
Zeman Daniel
1000
ŠK Vysoké Mýto
5
20
26
7
Dudlová Kateřina
1100
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
4,5
21
29
8
Neubauer Michal
1100
ŠO Hlinsko
4,5
20,5
28,5
9
Ročňák Michal
1100
ŠO Hlinsko
4,5
19
25,5
10
Nikolínko Tomáš
1000
TJ Lokomotiva Česká Třebová
4
17,5
25,5
11
Csernyanský Denis
1000
ŠK Vysoké Mýto
4
16,5
24,5
12
Škrobánek Jaroslav
1000
ŠK Kámen
3,5
20,5
28,5
13
Martínek Michal
1000
TJ Štefanydes Polička
3,5
14,5
21,5
14
Doláková Tereza
1000
ŠK Svitavy
3,5
14
20,5
15
Mann Štěpán
1000
TJ Lanškroun
3
20,5
28,5
16
Štěrba Jiří
1100
ŠO Hlinsko
3
17
23,5
17
Stránský Dominik
1000
TJ Lokomotiva Česká Třebová
3
16,5
23
18
Minář Milan
1000
TJ Lanškroun
3
15
20
19
Vašek Jan
1000
ŠO Hlinsko
3
14
20
20
Mládková Zdeňka
1000
ŠK Svitavy
3
12
16,5
21
Nguyen Dang
1000
TJ Lokomotiva Česká Třebová
2,5
15,5
20,5
22
Píše Michal
1000
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
2
17
24
23
Hodrová Karolína
1000
ŠK Kámen
2
16
21
24
Urban Tadeš
1000
TJ Lanškroun
2
16
20
25
Rybyšar Jan
1000
Pardubice
1,5
14,5
19
26
Holásková Markéta
1000
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
0
12,5
19
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH
1
PH
2
1
Ludvík Tomáš
1250
2222 ŠK Polabiny
6,5
23
30,5
2
Ambrožová Lucie
1330
ŠK Svitavy
6
22,5
31
3
Kupsa Matěj
1250
TJ Lanškroun
5,5
21,5
29,5
4
Holásek Vojtěch
1250
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
5
19,5
27
5
Bílek Marek
1250
2222 ŠK Polabiny
5
19
27,5
6
Píše Jiří
1100
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
5
17
25
7
Říha Vojtěch
1000
ŠO Hlinsko
5
17
25
8
Cach Ondřej
1250
2222 ŠK Polabiny
4,5
24
33,5
9
Švanda Ondřej
1406
TJ Štefanydes Polička
4,5
20
29,5
10
Brejša Adam
1250
TJ Lanškroun
4
21,5
29,5
11
Kaška Petr
1100
TJ Lanškroun
4
20
28,5
12
Nešpůrek Jan
1307
2222 ŠK Polabiny
4
20
28
13
Málek Tomáš
1100
2222 ŠK Polabiny
4
20
27,5
14
Chládek Josef
1100
TJ Lanškroun
4
19
26,5
15
Zelenka Petr
1100
ŠO Hlinsko
4
19
26,5
16
Vašková Marie
1100
ŠO Hlinsko
4
17,5
24,5
17
Hajluk Jakub
1000
ŠK Vysoké Mýto
4
15,5
21
18
Rybyšar Vojtěch
1000
Pardubice
4
13,5
19
19
Štěrba Martin
1100
ŠO Hlinsko
3
21,5
30,5
20
Bouchal Lukáš
1250
Sokol Mistrovice
3
19,5
26
21
Halousek Vojtěch
1000
ŠK Vysoké Mýto
3
18
25
22
Ulrich Tadeáš
1100
TJ Štefanydes Polička
3
17,5
24,5
23
Šmajzrová Veronika
1100
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
3
17,5
23
24
Kocanda Jakub
1000
TJ Lanškroun
3
15,5
21
25
Kalousová Julie
1100
TJ Lanškroun
3
15
21,5
26
Václavík Matěj
1100
ŠK Svitavy
3
14
20
27
Simon Michal
1000
TJ Štefanydes Polička
2,5
17,5
24
28
Veselý Milan
1000
ŠK Svitavy
2,5
13,5
19
29
Frimlová Kateřina
1000
ŠK Kámen
2,5
13
19,5
30
Večeře Tomáš
1000
ŠK Svitavy
2,5
9
15
31
Pešek Patrik
1000
ŠO Hlinsko
2
14,5
21,5
32
Doláková Eva
1000
ŠK Svitavy
2
14
20
33
Rauš Dominik
1000
ŠK Kámen
2
12,5
20
34
Nárožný Ondřej
1000
ŠK Svitavy
1,5
12,5
18,5
35
Votava Vladimír
1000
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
1,5
12
17,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.