27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 25.února 2012 se v Poličce uskutečnilo závěrečné trojkolo Krajského přeboru družstev mládeže za účasti všech šesti družstev. První místo a postup do 1.ligy dorostu si suverénně vybojovalo družstvo Polabin E (Blahopřejeme !!! ) před Poličkou B, bronz patří Lanškrounu B. Názory účastníků si můžete přečíst na webových stránkách Hlinska , Polabin , Poličky nebo Ústí n/O. .
Krajský přebor družstev starších žáků PDŠS
Křížová
tabulka podle pořadí
Poř.
Družstvo
1
2
3
4
5
6
PH 1
PH 2
PH 3
1
2222 ŠK Polabiny
E
*
5
5½
6
6
6
15
28,5
13,5
2
TJ Štefanydes
Polička B
1
*
5½
4
6
6
12
22,5
10,5
3
TJ Lanškroun B
½
½
*
3½
6
5
9
15,5
7
4
ŠO Hlinsko
0
2
2½
*
5
5
6
14,5
7
5
ŠK Svitavy
0
0
0
1
*
3½
3
4,5
2
6
ŠK Ústí nad
Orlicí
0
0
1
1
2½
*
0
4,5
2
Sestava
družstev s výsledky jednotlivců
1. 2222 ŠK
Polabiny E (Rtg prům.:1664, Kapitán: Milan Hošek / PH 1: 15 / PH 2: 28.5)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
Body
Partie
Rtg prům.
1
Macháň Jan
2009
1
1
2
2
1730
2
Vančura Daniel
1674
1
½
1
1
1
4,5
5
1441
3
Řezníček Dominik
1684
1
½
1
1
1
4,5
5
1255
4
Cach Jakub
1644
1
1
1
½
1
4,5
5
1277
5
Hofman Oskar
1553
1
1
1
1250
6
Bureš Martin
1421
1
1
2
2
1175
7
Cach Ondřej
1401
1
1
1
1
1
5
5
1191
8
Ludvík Tomáš
1309
1
1
1
1
1
5
5
1110
2. TJ
Štefanydes Polička B (Rtg prům.:1544, Kapitán: Ondřej Schaffer / PH 1: 12 /
PH 2: 22.5)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
Body
Partie
Rtg prům.
1
Tůma
Jan
1688
½
0
1
1
1
3,5
5
1567
2
Pospíšil Petr
1733
1
½
1
1
1
4,5
5
1381
4
Feltl Patrik
1423
1
½
1
1
1
4,5
5
1363
5
Tulis
Jan
1342
1
0
0
1
1
3
5
1299
6
Švanda Ondřej
1406
1
0
1
1
1
4
5
1160
7
Pavlíček Lukáš
1250
1
1
2
2
1050
8
Simon Jakub
1100
0
1
1
2
1050
9
Peřina Josef
1100
0
0
1
1309
3. TJ
Lanškroun B (Rtg prům.:1418, Kapitán: Jiří Krištof / PH 1: 9 / PH 2: 15.5)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
Body
Partie
Rtg prům.
1
Havelka Josef
1772
½
1
1
0
1
3,5
5
1550
2
Vu Antonín
1630
0
1
1
0
1
3
5
1401
3
Doleček Matěj
1250
1
0
1
2
3
1403
4
Kolomý Adam
1354
0
1
1
½
½
3
5
1363
6
Kupsa Matěj
1250
0
1
1
2
1221
7
Paukert Jan
1250
1
0
0
1
3
1200
8
Urban Daniel
1100
0
1
1
2
1203
14
Černohous Marek
1100
0
1
1
2
1125
15
Kalousová Julie
1100
0
0
0
0
3
1136
4. ŠO Hlinsko
(Rtg prům.:1219, Kapitán: Jana Londinová / PH 1: 6 / PH 2: 14.5)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
Body
Partie
Rtg prům.
1
Žejdlík Patrik
1490
0
1
0
1
0
2
5
1527
2
Vašková Marie
1100
0
0
0
1
0
1
5
1522
3
Neumann Michal
1276
0
1
0
1
0
2
5
1333
4
Žejdlík Erik
1250
0
1
1
0
½
2,5
5
1290
5
Zelenka Petr
1100
0
1
0
1
1
3
5
1281
6
Pešek Patrik
1000
0
1
1
2
1205
8
Říha
Vojtěch
1000
1
1
1
3
3
1100
5. ŠK Svitavy
(Rtg prům.:1211, Kapitán: Adolf Krušina / PH 1: 3 / PH 2: 4.5)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
Body
Partie
Rtg prům.
1
Duma Tomáš
1250
0
0
0
0
3
1475
2
Ambrožová Lucie
1313
1
0
0
0
0
1
5
1491
3
Soldánová Beáta
1250
½
0
0
0
0
0,5
5
1462
4
Bouchal Lukáš
1100
1
0
1
2
3
1300
5
Doláková Marie
1250
0
0
0
0
0
0
5
1257
6
Králová Kateřina
1100
0
0
1
1342
7
Dvořák Jakub
1100
1
0
1
2
1050
8
Andrle Vojtěch
1100
0
0
0
0
3
1443
9
Václavík Matěj
1000
0
0
0
2
1175
10
Doláková Eva
1000
0
0
1
1100
6. ŠK Ústí nad
Orlicí (Rtg prům.:1200, Kapitán: Pavel Holásek / PH 1: 0 / PH 2: 4.5)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
Body
Partie
Rtg prům.
1
Grundman Václav
1250
1
0
0
0
0
1
5
1575
2
Holásek Vít
1250
0
0
0
0
3
1559
3
Holásek Vojtěch
1250
½
1
0
0
0
1,5
5
1341
4
Paukert Lukáš
1250
0
0
0
0
3
1265
5
Píše
Jiří
1100
1
0
0
0
0
1
5
1365
6
Paukert Martin
1100
0
0
0
2
1336
7
Šmajzrová Veronika
1100
0
0
1
0
0
1
5
1160
8
Holásková Veronika
1100
0
0
0
2
1155
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .