27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Čtvrtý kvalifikační turnaj Krajského přeboru mládeže kategorií H/D 10-12 se uskutečnil v sobotu dne 31.března 2012 v České Třebové za účasti 51 dětí. V kategorii do 12 let zvítězil Matěj Kupsa z Lanškrouna před Vojtěchem Říhou z Hlinska a Adamem Brejšou z Lanškrouna, nejlepší z dívek byla Lucie Ambrožová ze Svitav. V kategorii do 10 let byl suverénně nejlepší Erik Žejdlík před Michalem Ročňákem (oba Hlinsko), jako třetí skončila Veronika Holásková z Ústí n/O.. Postřehy z turnaje naleznete jako obvykle na webových stránkách Č.Třebové, Hlinska , Polabin, Poličky a Ústí n/O. .
Krajské přebory mládeže, Pardubický
šachový svaz
4.turnaj
Kategorie H12
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BH.
1
6
Kupsa Matěj
1250
TJ Lanškroun
6,0
20,5
2
32
Říha Vojtěch
1000
ŠO Hlinsko
6,0
20,0
3
4
Brejša Adam
1250
TJ Lanškroun
5,0
22,0
4
1
Cach Ondřej
1401
2222 ŠK Polabiny
5,0
20,5
5
2
Ambrožová Lucie
1313
ŠK Svitavy
5,0
19,0
6
8
Píše Jiří
1250
Ústí nad Orlicí
5,0
19,0
7
10
Bouchal Lukáš
1100
Sokol Mistrovice
5,0
18,0
8
5
Holásek Vojtěch
1250
Ústí nad Orlicí
4,5
23,5
9
13
Haljuk Jakub
1100
Vysoké Mýto
4,0
20,5
10
7
Pavlíček Lukáš
1250
Štefanydes
Polička
4,0
20,0
11
11
Burda Vojtěch
1100
2222 ŠK Polabiny
4,0
19,0
12
17
Kaška Petr
1100
TJ Lanškroun
4,0
18,0
13
18
Málek Tomáš
1100
2222 ŠK Polabiny
4,0
17,0
14
19
Vašková Marie
1100
ŠO Hlinsko
4,0
16,0
15
30
Plíva Petr
1000
2222 ŠK Polabiny
4,0
14,5
16
3
Nešpůrek Jan
1306
2222 ŠK Polabiny
3,5
24,0
17
29
Pešek Patrik
1000
ŠO Hlinsko
3,5
16,5
18
14
Halousek Vojtěch
1100
Vysoké Mýto
3,5
16,0
19
16
Kalousová Julie
1100
TJ Lanškroun
3,0
20,0
20
9
Šmajzrová
Veronika
1250
Ústí nad Orlicí
3,0
19,5
21
22
Šmajzr Michal
1100
Ústí nad Orlicí
3,0
18,0
22
15
Henrych Daniel
1100
Vysoké Mýto
3,0
17,5
23
27
Koumar Filip
1000
Štefanydes
Polička
3,0
14,5
24
23
Štěrba Martin
1100
ŠO Hlinsko
3,0
13,0
25
20
Veselý Milan
1100
ŠK Svitavy
2,5
18,0
26
31
Votava Vladimír
1000
Ústí nad Orlicí
2,5
16,5
27
12
Chládek Josef
1100
TJ Lanškroun
2,0
17,0
28
21
Václavík Matěj
1100
ŠK Svitavy
2,0
14,5
29
28
Nárožný Ondřej
1000
ŠK Svitavy
2,0
11,0
30
26
Hrůšová Natálie
1000
Ústí nad Orlicí
1,5
17,5
31
24
Doláková Eva
1000
ŠK Svitavy
1,5
12,5
32
25
Fadrný Marek
1000
Sokol Mistrovice
0,0
12,5
Kategorie H10
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BH.
1
1
Žejdlík Erik
1250
ŠO Hlinsko
7,0
20,5
2
16
Ročňák Michal
1000
ŠO Hlinsko
5,0
19,5
3
4
Holásková
Veronika
1100
Jiskra Ústí nad
Orlicí
5,0
19,5
4
9
Zeman Daniel
1100
Vysoké Mýto
5,0
18,5
5
7
Novotný Ondřej
1100
ŠO Hlinsko
4,0
20,5
6
2
Csernyanský
Denis
1100
Vysoké Mýto
4,0
20,5
7
3
Dudlová Kateřina
1100
ŠK Ústí nad
Orlicí
4,0
18,0
8
6
Nikolinko Tomáš
1100
Lok. Č. Třebová
4,0
16,0
9
10
Černohous Marek
1100
TJ Lanškroun
3,5
18,0
10
8
Píše Michal
1100
Jiskra Ústí nad
Orlicí
3,5
17,5
11
5
Jiroušek Jan
1100
Lok. Č. Třebová
3,5
17,5
12
15
Nguyen Dang Ngoc
1000
Lok. Č. Třebová
3,5
14,5
13
19
Štěrba Jiří
1000
ŠO Hlinsko
3,0
20,0
14
18
Váňa Vojtěch
1000
2222 ŠK Polabiny
3,0
16,0
15
17
Stránský Dominik
1000
Lok. Č. Třebová
3,0
16,0
16
14
Martínek Michal
1000
Polička
3,0
15,5
17
12
Gapková Aneta
1000
ŠK Kámen
Libchavy
2,5
14,0
18
11
Doláková Tereza
1000
ŠK Svitavy
2,5
13,5
19
13
Holásková
Markéta
1000
Jiskra Ústí nad
Orlicí
1,0
14,0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .