27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 28.dubna 2012 se v Lanškrouně uskutečnil Krajský přebor družstev mladších žáků pro rok 2012. Za účasti 8 družstev zvítězili zástupci Štefanydes Polička - Blahopřejeme !!! - před Polabinami A a Lanškrounem A . Všichni tři medailisté postupují na Mistrovství ČR, které se uskuteční ve dnech 17.-19.června 2012 v Olomouci. Za stupni vítězů pak zůstala družstva Ústí n/O , Hlinska , Svitav a B družstva Polabin a Lanškrouna.
Krajský přebor družstev mladších žáků
Pardubický kraj
Křížová
tabulka podle pořadí
Poř.
Družstvo
1
2
3
4
5
6
7
8
PH 1
PH 2
PH 3
1
TJ Štefanydes Polička
*
4
3
4
5
4
6
6
19
32
14,5
2
2222 ŠK Polabiny A
2
*
3½
5
3½
4½
5
6
18
29,5
12,5
3
TJ Lanškroun A
3
2½
*
6
4
3½
6
6
16
31
13,5
4
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
2
1
0
*
4
3½
6
3
10
19,5
9,5
5
ŠO DDM Hlinsko
1
2½
2
2
*
5
5
4½
9
22
10
6
2222 ŠK Polabiny B
2
1½
2½
2½
1
*
3
5
4
17,5
7
7
ŠK Svitavy
0
1
0
0
1
3
*
4
4
9
4,5
8
TJ Lanškroun B
0
0
0
3
1½
1
2
*
1
7,5
3,5
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
1. TJ Štefanydes Polička (Rtg prům.:1328, Kapitán: Schaffer /
PH 1: 19 / PH 2: 32)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Masáková Petra
1618
1
1
1
1
0
1
1
6
7
1256
2
Tulis Jan
1342
1
0
1
½
1
1
0
4,5
7
1242
3
Švanda Ondřej
1406
1
½
1
½
0
1
½
4,5
7
1194
4
Pavlíček Lukáš
1250
0
1
1
1
1
1
1
6
7
1186
5
Simon Jakub
1250
1
½
1
0
1
1
½
5
7
1115
6
Simon Michal
1100
1
0
1
1
1
4
5
1040
7
Švanda Adam
1100
1
1
2
2
1000
2. 2222 ŠK Polabiny A (Rtg prům.:1315, Kapitán: Hošek / PH 1:
18 / PH 2: 29.5)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Žejdlík Patrik
1490
1
½
½
0
1
1
1
5
7
1275
2
Hofmanová Vilma
1382
½
½
½
½
1
1
1
5
7
1236
3
Ludvík Tomáš
1309
0
1
½
½
1
1
1
5
7
1208
4
Cach Ondřej
1401
1
½
1
0
1
1
1
5,5
7
1164
5
Nešpůrek Jan
1306
1
1
0
1
1
0
1
5
7
1107
6
Váňa Vojtěch
1000
1
0
1
0
1
1
0
4
7
1057
3. TJ Lanškroun A (Rtg prům.:1228, Kapitán: Krištof / PH 1:
16 / PH 2: 31)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Kolomý Adam
1354
1
0
½
1
1
½
0
4
7
1294
2
Ambrožová Lucie
1313
1
1
½
1
1
½
1
6
7
1246
3
Brejša Adam
1250
1
½
½
1
1
½
1
5,5
7
1216
4
Kupsa Matěj
1250
1
0
0
1
1
0
1
4
7
1186
5
Pešek Petr
1100
1
½
1
1
1
1
1
6,5
7
1137
6
Černohous Marek
1100
1
1
0
1
1
1
0
5
7
1043
4. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí (Rtg prům.:1175, Kapitán: Šmajzr
/ PH 1: 10 / PH 2: 19.5)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Holásek Vojtěch
1250
1
1
0
0
1
0
1
4
7
1309
2
Píše Jiří
1250
1
½
1
0
0
0
1
3,5
7
1255
3
Šmajzrová Veronika
1250
1
1
1
0
1
0
0
4
7
1216
4
Dudlová Kateřina
1100
1
0
0
0
0
0
1
6
1225
5
Holásková Veronika
1100
1
0
1
0
0
1
0
3
7
1151
6
Kleisl Jan
1000
1
1
0
0
2
4
1050
7
Píše Michal
1100
1
0
0
1
2
4
1025
5. ŠO DDM Hlinsko (Rtg prům.:1200, Kapitán: Londinová / PH 1:
9 / PH 2: 22)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Říha Vojtěch
1250
0
½
1
1
1
1
1
5,5
7
1309
2
Zelenka Petr
1250
0
½
0
0
0
1
0
1,5
7
1255
3
Novotný Ondřej
1250
0
0
0
1
1
0
0
2
7
1216
4
Vašková Marie
1250
1
½
1
1
1
½
0
5
7
1186
5
Pešek Patrik
1100
0
0
0
1
1
1
0
3
7
1137
6
Ročňák Michal
1100
0
1
0
1
1
1
1
5
7
1029
6. ŠK Polabiny B (Rtg prům.:1150, Kapitán: Hošek / PH 1: 4 /
PH 2: 17.5)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Bílek Marek
1250
0
0
1
0
0
½
0
1,5
7
1309
2
Žejdlík Erik
1250
½
½
1
1
1
½
1
5,5
7
1255
3
Formánek Matěj
1100
1
0
0
1
0
½
½
3
7
1238
4
Málek Tomáš
1100
0
1
1
0
1
0
3
6
1225
5
Burda Vojtěch
1100
1
0
0
½
1,5
4
1138
6
Plíva Petr
1100
0
1
1
0
2
4
1127
7
Dvořáčková Anežka
1000
0
0
0
1
0
0
0
1
7
1057
7. ŠK Svitavy (Rtg prům.:1108, Kapitán: Krušina / PH 1: 4 /
PH 2: 9)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Dvořák Jakub
1100
0
1
0
0
0
0
0
1
7
1330
2
Andrle Vojtěch
1250
0
1
0
1
0
0
0
2
7
1255
3
Veselý Milan
1100
0
0
1
0
0
0
0
1
7
1238
4
Václavík Matěj
1100
0
0
1
0
0
0
0
1
7
1207
5
Kalousová Julie
1100
0
1
0
0
0
0
0
1
7
1137
6
Štulpa Miroslav
1000
0
1
1
0
0
0
1
3
7
1043
8. TJ Lanškroun B (Rtg prům.:1050, Kapitán: Krištof / PH 1: 1
/ PH 2: 7.5)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Pavlas Ladislav
1100
0
0
0
1
0
0
0
1
7
1330
2
Bureš Lukáš
1000
0
0
0
0
0
0
0
0
7
1291
3
Kaška Petr
1100
0
1
0
0
0
1
1
3
7
1238
4
Kocanda Jakub
1100
0
1
0
0
0
½
1
2,5
7
1207
5
Nečas Petr
1000
0
0
0
0
0
0
1
1
7
1137
6
Rejnušová Jana
1000
0
0
0
0
0
0
0
0
7
1057
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .