27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Také ve 2.kole 1.ligy východ Polabiny B nebodovaly, když ve 'zdecimované' sestavě podlehly doma Orlové vysoko 1,5:6,5. Další výsledky: Kroměříž - Jihlava 5:3, Duras Brno - Třebíč 4,5:3,5, Grygov B - Frýdek-Místek B 4,5:3,5, Karviná - Zlín 5,5:2,5, Staré Město - Litovel B 3,5:4,5
Výsledky na šachovnicích - 2.kolo
2222 ŠK
Polabiny “B“
SK Slavia Orlová “A“
A64 PROCLIENT Grygov “B“
Beskydská šachová
škola o.s. “B“
Votava
Jan (H)
2534F
0
-
1
2552F
Kislinsky Alexej
Biolek Richard (V)
2399F
½
-
½
2450F
Rojíček Vojtěch
(V)
Hošek
Milan
2308F
0
-
1
2499F
Andreev Eduard
(C)
Bureš Jaroslav (V)
2381F
½
-
½
2307F
Jasný Stanislav
Jedlička
Aleš
2224F
0
-
1
2377F
Talla Vladimír
(H)
Biolek Richard (K)
2449F
1
-
0
2278F
Worek Joanna (C)
Mojžíš
Jaroslav (ZK)
2163F
½
-
½
2302F
Zabystrzan Pavel
Sluka Radek
2292F
1
-
0
2210F
Pecha Tomáš
Šilar
Lubomír
2161F
1
-
0
2267F
Olšarová Tereza
Hrabal Michal
2100F
0
-
1
2209F
Rabatin Jakub
Veselý
Tomáš
2140F
0
-
1
2215F
Kuboš Rostislav
Kolašín Jan
2001F
0
-
1
2158F
Novosadová
Kristýna
Kourek
Josef
2133F
0
-
1
2241F
Olšarová
Karolína
Fuksík Jakub (ZK)
2169F
½
-
½
2134F
Miturová
Magdaléna
Hájek
Lukáš (C)
2155F
0
-
1
2201F
Mrázek Lumír
Zedník Josef
2069F
1
-
0
2051F
Kozel Jiří
1½
:
6½
4½
:
3½
Slavia
Kroměříž “A“
ŠK Gordic Jihlava
Šachový klub Karviná “A“
ŠK Zlín “A“
Cvek
Robert (H)
2540F
½
-
½
2463F
Hába Petr (H)
Jurčík Marián (C)
2496F
1
-
0
2377F
Ponížil Cyril
(H)
Malinovský
Karel (ZK)
2396F
1
-
0
2257F
Píza Vlastimil
Kolosowski Mateusz (C)
2442F
1
-
0
2333F
Roubalík Jakub
(K)
Lanč
Alois (C)
2402F
1
-
0
2185F
Seidl Štěpán (H)
Jurčík Martin (C)
2362F
1
-
0
2245F
Rubal Adam
Mudrák
Josef (H)
2323F
0
-
1
2210F
Pokrupa Marek
(H)
Poloch Petr
2290F
0
-
1
2152F
Krčál Michal
Karlík
Vladimír
2306F
½
-
½
2190F
Karásek Lukáš
Sobek Jaroslav (K)
2283F
1
-
0
2175F
Koutný Petr
Pavelka
Jindřich
2245F
1
-
0
2223F
Sedláček Oldřich
Olšar Jaroslav
2233F
½
-
½
2171F
Šenkýř Martin
Dvořák
Martin
2186F
1
-
0
2099F
Turner Radek
Gibiec Ernest
2229F
0
-
1
2098F
Hodovský Jiří
Stachoň
Martin
2127F
0
-
1
2240F
Žigo Viktor (K)
Lys Josef
2158F
1
-
0
2035F
Svoboda
Rostislav (ZK)
5
:
3
5½
:
2½
ŠK Duras BVK
Královo Pole “A“
ŠK Caissa RHEA Třebíč
“A“
ŠK Staré Město “A“
Tatran Litovel “B“
Polák
Tomáš (H)
2522F
½
-
½
2389F
Pisk Petr (H,K)
Sosna Jan (H)
2385F
0
-
1
2432F
Stachowiak Kamil
(C)
Chytilek
Roman (H)
2397F
½
-
½
2331F
Kantorík Marián
(C)
Bažant Petr (K)
2376F
0
-
1
2397F
Butkiewicz
Lukasz (C)
Vyskočil
Neklan (K)
2368F
0
-
1
2352F
Buchníček Petr
(ZK)
Pagerka Martin (C)
2261F
½
-
½
2266F
Bělunek Vladimír
Majer
Jiří (H)
2248F
½
-
½
2251F
Kulovaná Eva
Sháněl Jaroslav
2178F
½
-
½
2181F
Vaněk Ladislav
Ševčík
Vladimír
2230F
½
-
½
2264F
Kratochvíl Josef
Bažant Petr
2266F
1
-
0
2253F
Beil Zdeněk
Skácelík
Petr
2202F
1
-
0
2155F
Bělohlávek Petr
Kapusta Petr
2152F
1
-
0
2057F
Navrátil Jiří
(H)
Macharáček
Šimon
2209F
1
-
0
2180F
Švanda Pavel
Buráň Jaroslav
2230F
½
-
½
2171F
Neoral Antonín
Mudra
Tomáš
2162F
½
-
½
2087F
Tesař Jan
Dobeš Vojtěch
2055F
0
-
1
2199F
Krejčí Jan (K)
4½
:
3½
3½
:
4½
Tabulka po 2. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
SK Slavia Orlová
“A“
2
1
0
7
15,5
11
2.
Šachový klub
Karviná “A“
2
0
0
6
11
8
3.
ŠK Duras BVK
Královo Pole “A“
2
0
0
6
10
6
4.
A64 PROCLIENT
Grygov “B“
1
1
0
4
8,5
5
5.
Slavia Kroměříž
“A“
1
0
2
3
11
6
6.
ŠK Staré Město
“A“
1
0
1
3
9,5
6
7.
ŠK Caissa RHEA
Třebíč “A“
1
0
1
3
8,5
4
8.
Tatran Litovel
“B“
1
0
1
3
7
3
9.
ŠK Gordic
Jihlava
0
1
1
1
7
4
10.
ŠK Zlín “A“
0
1
1
1
6,5
4
11.
Beskydská
šachová škola o.s. “B“
0
0
2
0
6
3
12.
2222 ŠK Polabiny
“B“
0
0
2
0
3,5
1
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .