Krajský přebor
II západ 2012/2013 – PDŠS – zpravodaj č. 8
Výsledky 7. kola hraného 20. 01. 2013
ŠK Rapid
Teenagers – TJ ŠO Chrudim C ŠK
Bohemia Pardubice B – 2222 ŠK Polabiny F
Rozhodčí:
Svítil Radek Rozhodčí:
Horáček Michal
1. Zoubek D. V 1751 0:1 Linhart Z. V 1961 1. Nadrchal T. V 2040 1:0 Půlpán M. 1763
2. Marcinko P. 1766 1/2 Němec
B. 1953 2. Horáček
M. V 2031 1/2 Liduch F. 1697
3. Svítil R. 1661 0:1 Honek
J. H 1813 3. Daněk P. 1948 1:0 Vančura
D. 1743
4. Tran H. 1675 0:1 Šindelář
P. H 1829 4. Kuzmin S. 1866 0:1 Cach
J. 1697
5. Gregor J. H 1496 0:1 Bartoš M. 1715 5. Juchelka
P. 1769 0:1 Řezníček
D. 1660
6. Mikulenka T. 1468 1/2 Ždímal
P. 1708 6. Mudruňka
P. 1000 1:0 Žejdlík P. 1510
7. Jakoubek J. 1562 0:1 Sokol
P. 1653 7. Kučera
A. 1723 0:1 Frgalová
H. 1562
8. Joukl J. 1100 0:1 Krys
J. 1647 8. Kvapil
P. 1736 1:0 Fišnar
K. 1391
1
: 7 4.5
: 3.5
TJ Štefanydes
Polička C – TJ Spartak Choceň Rapid
Pardubice D – TJ CHS Chotěboř B
Rozhodčí:
Stodola Marek Rozhodčí:
Veselý Emanuel
1. Stodola M. 1927 1/2 Kučera
J. 1920 1. Vobořil
P. 2002 1/2 Krejčík
T. V 1953
2. Pospíšil P. 1694 0:1 Vavroušek
P. 1817 2. Veselý E. V 1921 1/2 Fiala
M. 1835
3. Schaffer O. 1748 0:1 Janeček
F. 1763 3. Krmenčík
R. 1771 1/2 Sukdolák R. 1857
4. Petrásek K. 1739 1:0 Navrátil
V. 1673 4. Hon
J. 1829 1:0 Novotný
T. 1929
5. Bartoš K. 1662 1:0 Šmejdíř
W. 1555 5. Janko
J. 1827 1/2 Tůma
J. H 1738
6. Stodola Z. 1747 1:0 Doseděl
Z. 1633 6. Pyskatý
J. 1803 1/2 Dobšinský
P. V 1871
7. Jerman M. 1734 1:0 Starý
S. 1423 7. Bodlák
S. 1710 0:1 Štolfa
J. 1859
8. Buchta M. 1517 1:0 Janeček
P. 1000 8. Štěpán
J. 1551 0:1 Michal
M. 1788
5.5
: 2.5 3.5
: 4.5
ŠO Hlinsko
– ŠK Vysoké Mýto C 2222
ŠK Polabiny E – Rapid Pardubice E
Rozhodčí:
Adámek Milan Rozhodčí:
Kvapil Pavel
1. Adámek M. 1931 1:0 Beneš
M. V 1968 1. Korol J. 2031 1/2 Hrnčiarik
K. 1849
2. Dvořák S. 1913 1/2 Ondrej
T. 1889 2. Jecha
P. 1979 -:+ Pavlovec
V. 1838
3. Hanus M. 1909 1:0 Sabolová
K. 1883 3. Škorpík J. 1895 1:0 Slabý M. 1794
4. Zámečník J. 1865 1/2 Marinov
P. 1827 4. Kouba
P. 2010 1:0 Režný
Z. 1796
5. Janda L. 1812 1/2 Hájek
J. H 1918 5. Krejčí J. 1710 1/2 Jouza
P. H 1726
6. Londin M. 1797 1:0 Nedelčev
R. 1609 6. Vorel B. 1728 1/2 Sedlák P. H 1579
7. Vojanec H. 1720 1:0 Novák
M. 1100 7. Rež
M. 1698 1/2 Kalhous
M. 1608
8. Šťulík J. 1798 1:0 Novák
M. 1100 8. Kvapil
P. 1636 1/2 Král
M. 1671
6.5
: 1.5 4.5
: 3.5
Tabulka po 7.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. ŠK Bohemia Pardubice B 7 6 1 0 19 37.5 : 18.5 30
2. TJ ŠO Chrudim C 7 5 0 2 15 33.5 : 22.5 26
3. 2222 ŠK Polabiny F 7 4 2 1 14 33.5 : 22.5 24
4. 2222 ŠK Polabiny E 7 4 0 3 12 31.5 : 24.5 22
5. ŠO Hlinsko 7 4 0 3 12 30.5 : 25.5 22
6. ŠK Rapid Teenagers 7 4 0 3 12 30.5 : 25.5 20
7. TJ Štefanydes Polička C 7 4 0 3 12 27 : 29 21
8. TJ CHS Chotěboř B 7 3 2 2 11 30.5 : 25.5 20
9. Rapid Pardubice D 7 2 0 5 6 24 : 32 15
10. ŠK Vysoké Mýto C 7 2 0 5 6 22.5 : 33.5 16
11. Rapid Pardubice E 7 1 1 5 4 20.5 : 35.5 10
12. TJ Spartak Choceň 7 0 0 7 0 14.5 : 41.5 9