27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu dne 4.května 2013 se v Chotči uskutečnil 10.ročník turnaje v rapidu - O Pardubickou kotvu, kterého se zúčastnilo 55 hráčů ze 17 oddílů. První místo obsadil FM Marian Sabol z Vysokého Mýta jen na lepší pomocné hodnocení před FM Martinem Červeným z Polabin , třetí místo obsadil Stanislav Galíček z Tachova.
O
Pardubickou kotvu 10. ročník
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř.
Tit.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
PH 1
PH 2
PH 3
1
FM
Sabol Marian
2338
ŠK Vysoké Mýto
8
42
48,5
2
FM
Červený Martin
2344
2222 ŠK Polabiny
8
40,5
44,5
3
Galíček Stanislav
2178
ŠK Tachov
7
42,5
39
4
Horáček Michal
2005
ŠK Bohemia Pardubice o.s.
6,5
37
31,75
5
Doseděl Jiří
2079
ŠK Vysoké Mýto
6
39,5
32,25
6
Šilar Lubomír
2153
2222 ŠK Polabiny
6
39
31
7
Kantor Petr
2067
ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
6
38,5
29
8
Veselý Tomáš
2148
2222 ŠK Polabiny
6
36,5
28,75
9
Ptáček Luboš
2124
ŠK Vysoké Mýto
5,5
37,5
27,25
10
Just Pavel
2061
2222 ŠK Polabiny
5,5
37,5
27,25
11
Trojan Luboš
1981
2222 ŠK Polabiny
5,5
37
21,75
12
Daněk Pavel
1926
ŠK Bohemia Pardubice o.s.
5,5
36,5
25,25
13
Šlosar Jan
2051
ŠK Rapid Pardubice, o.s.
5,5
36
25,75
14
Olmo Jose
1550
neregistrovaný
5,5
35
21,75
15
Mojžíš Martin
2013
ŠK Rapid Pardubice, o.s.
5,5
34
24,75
16
Kuzmin Sergej
1897
ŠK Bohemia Pardubice o.s.
5,5
33,5
22,75
17
Melichar Vojtěch
1944
2222 ŠK Polabiny
5,5
32,5
22,75
18
Jelínek Václav
1995
ŠK Bohemia Pardubice o.s.
5,5
31,5
23,75
19
Trejbal Jindřich
1972
TJ Slovan Velvary
5,5
29,5
21,25
20
Hon Jiří
1839
ŠK Rapid Pardubice, o.s.
5
37
21,5
21
Mazuch Jan
1979
ŠK Bohemia Pardubice o.s.
5
32,5
20,5
22
Hrnčiarik Karel
1932
ŠK Rapid Pardubice, o.s.
5
30
17,5
23
Rexa Martin
1000
neregistrovaný
4,5
36,5
20,25
24
Vojtíšek Miloš
1719
Sokol Brandýs nad Labem
4,5
36
19,75
25
FM
Mojžíš Jaroslav
2150
2222 ŠK Polabiny
4,5
33
19,25
26
Trhal Michal
1956
ŠK Vysoké Mýto
4,5
33
18,25
27
Linhart Zbyněk
1974
TJ ŠO Chrudim
4,5
33
17,25
28
Glöckner Jaromír
1857
TJ Slovan Moravská Třebová
4,5
32,5
17,25
29
Vorel Bohuslav
1675
2222 ŠK Polabiny
4,5
31,5
17,75
30
Zelenka Jaroslav
1957
ŠK Bohemia Pardubice o.s.
4,5
31,5
16,75
31
Dudek Vladimír
1729
2222 ŠK Polabiny
4,5
30,5
19
32
Ludvík Tomáš
1512
2222 ŠK Polabiny
4,5
30,5
16,75
33
Podgorný Radim
1829
ŠK Vysoké Mýto
4,5
30,5
14,25
34
Janko Jan
1807
ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4,5
26
12,75
35
Marinov Peter
1828
ŠK Vysoké Mýto
4
34,5
17
36
Kouba Petr
1895
2222 ŠK Polabiny
4
29
10,25
37
Vacek Jaroslav
1643
TJ Slavia Hradec Králové
4
27,5
11
38
Juchelka Petr
1728
ŠK Bohemia Pardubice o.s.
4
27
11
39
Roub Bohumil
1842
2222 ŠK Polabiny
4
27
10,5
40
Skuhrovec Jaroslav
1334
ŠK Praha-Smíchov
4
25
11,25
41
Stryka Rostislav
1542
TJ ŠO Chrudim
4
24
10
42
Špinler Bronislav
1344
Sokol Mistrovice
3,5
31,5
15,5
43
Lukša Aleš
1704
Sokol Sendražice
3,5
29,5
10,25
44
Škroch Martin
1867
2222 ŠK Polabiny
3,5
27,5
9,5
45
Nožička Karel
1421
2222 ŠK Polabiny
3,5
25
9
46
Kvapil Pavel
1620
2222 ŠK Polabiny
3,5
23,5
9,75
47
Prokop Matěj
1250
ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3
30,5
13,5
48
Štorek Ladislav
1502
Sokol Krucemburk
3
30,5
9,5
49
Ježek Jakub
1250
Sokol Mistrovice
3
27,5
11
50
Severyn Jaromír
1000
neregistrovaný
3
27
7,5
51
Melichar Zdeněk
1423
2222 ŠK Polabiny
3
25,5
7
52
Voldánová Barbora
1474
ŠK Bohemia Pardubice o.s.
2,5
27,5
6,5
53
Zelenka Jiří
1250
Sokol Sendražice
2,5
27
9,5
54
Lorencová Jitka
1314
TJ Spartak OEZ Letohrad
2,5
25
6,5
55
Sotona Ivan
1000
neregistrovaný
1
23,5
4,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .