27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve třetím kole 1.ligy východ nestačily v souboji B-družstev Polabiny B v Litovli na místní extraligovou rezervu a podlehly jí nejtěsnějším poměrem 4,5:3,5. Další výsledky: Zlín - Staré Město 3,5:4,5, Frýdek-Místek B - Karviná 5,5:2,5, Třebíč - Grygov B 3,5:4,5, Jihlava - Duras Brno 3,5:4,5, Orlová - Kroměříž 5:3
Výsledky na šachovnicích - 3.kolo
Tatran Litovel
“B“
-
2222 ŠK Polabiny “B“
ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“
-
A64 PROCLIENT Grygov “B“
Stachowiak Kamil (C)
2432F
1
-
0
2534F
Votava Jan (H)
Pisk Petr (H,K)
2389F
½
:
½
2449F
Biolek Richard (K)
Butkiewicz Lukasz (C)
2397F
1
-
0
2328F
Červený Martin (K)
Buchníček Petr (ZK)
2352F
½
:
½
2292F
Sluka Radek
Bělunek Vladimír
2266F
½
-
½
2308F
Hošek Milan
Kulovaná Eva
2251F
0
:
1
2281F
Obšívač Josef
Vaněk Ladislav
2181F
0
-
1
2224F
Jedlička Aleš
Kratochvíl Josef
2264F
1
:
0
2122F
Sochor Stanislav
Navrátil Jiří (H)
2057F
1
-
0
2163F
Mojžíš Jaroslav (ZK)
Lednický Martin (C)
2263F
1
:
0
2100F
Hrabal Michal
Neoral Antonín
2171F
0
-
1
2161F
Šilar Lubomír
Bělohlávek Petr
2155F
0
:
1
2001F
Kolašín Jan
Strašil Pavel
2094F
½
-
½
2140F
Veselý Tomáš
Škaroupka Jiří
2188F
½
:
½
2069F
Zedník Josef
Krejčí Jan (K)
2199F
½
-
½
2133F
Kourek Josef
Uher Vladimír
2103F
0
:
1
1860F
Vysloužil Lukáš
4½
:
3½
3½
:
4½
ŠK Zlín “A“
-
ŠK Staré Město “A“
ŠK Gordic Jihlava
-
ŠK Duras BVK Královo Pole “A“
Ponížil Cyril (H)
2377F
0
-
1
2379F
Zpěvák Pavel (H)
Píza Vlastimil
2257F
0
-
1
2522F
Polák Tomáš (H)
Roubalík Jakub (K)
2333F
0
-
1
2385F
Sosna Jan (H)
Karásek Lukáš
2190F
½
-
½
2397F
Chytilek Roman (H)
Rubal Adam
2245F
½
-
½
2376F
Bažant Petr (K)
Sedláček Oldřich
2223F
½
-
½
2368F
Vyskočil Neklan (K)
Krčál Michal
2152F
1
-
0
2282F
Vrána František (ZK)
Turner Radek
2099F
0
-
1
2153F
Blahynka Martin
Dubina Pavel
2122F
0
-
1
2163F
Uřičář Jakub
Škoda Martin (H)
2017F
0
-
1
2266F
Nepomucký Ondřej (ZK)
Koutný Petr
2175F
0
-
1
2178F
Sháněl Jaroslav
Žigo Viktor (K)
2240F
1
-
0
2230F
Ševčík Vladimír
Šenkýř Martin
2171F
1
-
0
2266F
Bažant Petr
Hron Robert
2111F
½
-
½
2202F
Skácelík Petr
Hodovský Jiří
2098F
1
-
0
2152F
Kapusta Petr
Vincze Roman
2111F
1
-
0
2204F
Kratochvíl Karel (H)
3½
:
4½
3½
:
4½
Beskydská
šachová škola o.s. “B“
-
Šachový klub Karviná “A“
SK Slavia Orlová “A“
-
Slavia Kroměříž “A“
Rojíček Vojtěch (V)
2450F
½
-
½
2442F
Kolosowski Mateusz (C)
Kislinsky Alexej
2552F
1
-
0
2540F
Cvek Robert (H)
Vesselovsky Serguei
2356F
1
-
0
2408F
Zwardoň Vojtěch (H)
Andreev Eduard (C)
2499F
½
-
½
2396F
Malinovský Karel (ZK)
Worek Joanna (C)
2278F
0
-
1
2357F
Michenka Jozef (H)
Talla Vladimír (H)
2377F
½
-
½
2402F
Lanč Alois (C)
Pecha Tomáš
2210F
½
-
½
2290F
Poloch Petr
Zabystrzan Pavel
2302F
½
-
½
2323F
Mudrák Josef (H)
Novosadová Kristýna
2158F
1
-
0
2283F
Sobek Jaroslav (K)
Olšarová Tereza
2267F
0
-
1
2306F
Karlík Vladimír
Miturová Magdaléna
2134F
½
-
½
2233F
Olšar Jaroslav
Kuboš Rostislav
2215F
1
-
0
2245F
Pavelka Jindřich
Holeksa Zdeněk (K)
2132F
1
-
0
2229F
Gibiec Ernest
Olšarová Karolína
2241F
½
-
½
2186F
Dvořák Martin
Kubík Michael
2136F
1
-
0
2158F
Lys Josef
Mrázek Lumír
2201F
1
-
0
2259F
Cagašík Tomáš
5½
:
2½
5
:
3
Tabulka po 3. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
ŠK Duras BVK
Královo Pole “A“
3
0
0
9
14,5
9
2.
SK Slavia Orlová
“A“
2
1
0
7
15,5
11
3.
A64 PROCLIENT
Grygov “B“
2
1
0
7
13
8
4.
ŠK Staré Město
“A“
2
0
1
6
14
10
5.
Šachový klub
Karviná “A“
2
0
1
6
13,5
9
6.
Tatran Litovel
“B“
2
0
1
6
11,5
6
7.
ŠK Caissa RHEA
Třebíč “A“
1
0
2
3
12
6
8.
Beskydská šachová
škola o.s. “B“
1
0
2
3
11,5
7
9.
Slavia Kroměříž
“A“
1
0
2
3
11
6
10.
ŠK Gordic Jihlava
0
1
2
1
10,5
6
11.
ŠK Zlín “A“
0
1
2
1
10
7
12.
2222 ŠK Polabiny
“B“
0
0
3
0
7
3
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .