27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve čtvrtém kole 1.ligy východ i přes abnormální přízeň Štěstěny podlehly Polabiny B doma Kroměříži 3,5:4,5 a nadále jsou bez jediného bodu na posledním místě tabulky. Další výsledky: Duras Brno - Orlová 3:5, Grygov B - Jihlava 3:5, Karviná - Třebíč 5:3, Staré Město - Frýdek-Místek B 3,5:4,5,Litovel B - Zlín 4,5:3,5
Výsledky na šachovnicích - 4.kolo
2222 ŠK
Polabiny “B“
Slavia Kroměříž “A“
Šachový klub Karviná “A“
ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“
Votava Jan (H)
2534F
½
-
½
2540F
Cvek Robert (H)
Jurčík Marián (C)
2496F
½
-
½
2415F
Kaňovský David (H)
Jedlička Aleš
2224F
0
-
1
2396F
Malinovský Karel (ZK)
Šimáček Pavel (H)
2486F
½
-
½
2389F
Pisk Petr (H,K)
Hlavnička Jiří
2211F
½
-
½
2306F
Karlík Vladimír
Zwardoň Vojtěch (H)
2408F
0
-
1
2352F
Buchníček Petr (ZK)
Mojžíš Jaroslav (ZK)
2163F
1
-
0
2245F
Pavelka Jindřich
Poloch Petr
2290F
½
-
½
2303F
Bednář Jaromír (C)
Šilar Lubomír
2161F
0
-
1
2186F
Dvořák Martin
Sobek Jaroslav (K)
2283F
1
-
0
2251F
Kulovaná Eva
Veselý Tomáš
2140F
½
-
½
2127F
Stachoň Martin
Olšar Jaroslav
2233F
1
-
0
2264F
Kratochvíl Josef
Kourek Josef
2133F
½
-
½
2214F
Beil Martin
Lys Josef
2158F
1
-
0
2180F
Švanda Pavel
Hájek Lukáš (C)
2155F
½
-
½
2118F
Sojka Aleš
Zimniok Lubomír
2145F
½
-
½
2188F
Škaroupka Jiří
3½
:
4½
5
:
3
ŠK Duras BVK
Královo Pole “A“
SK Slavia Orlová “A“
ŠK Staré Město “A“
Beskydská šachová škola o.s. “B“
Polák Tomáš (H)
2522F
½
-
½
2552F
Kislinsky Alexej
Sosna Jan (H)
2385F
½
-
½
2356F
Vesselovsky Serguei
Chytilek Roman (H)
2397F
½
-
½
2499F
Andreev Eduard (C)
Bažant Petr (K)
2376F
0
-
1
2307F
Jasný Stanislav
Vyskočil Neklan (K)
2368F
0
-
1
2377F
Talla Vladimír (H)
Vrána František (ZK)
2282F
½
-
½
2278F
Worek Joanna (C)
Blahynka Martin
2153F
½
-
½
2302F
Zabystrzan Pavel
Uřičář Jakub
2163F
0
-
1
2209F
Rabatin Jakub
Nepomucký Ondřej (ZK)
2266F
½
-
½
2215F
Kuboš Rostislav
Sháněl Jaroslav
2178F
½
-
½
2158F
Štukner Šimon (ZK)
Majer Jiří (H)
2248F
½
-
½
2241F
Olšarová Karolína
Bažant Petr
2266F
1
-
0
2158F
Novosadová Kristýna
Ševčík Vladimír
2230F
0
-
1
2201F
Mrázek Lumír
Buráň Jaroslav
2230F
½
-
½
2132F
Holeksa Zdeněk (K)
Skácelík Petr
2202F
½
-
½
2016F
Sieber Martin (ZK)
Dobeš Vojtěch
2055F
½
-
½
2051F
Kozel Jiří
3
:
5
3½
:
4½
A64 PROCLIENT
Grygov “B“
ŠK Gordic Jihlava
Tatran Litovel “B“
ŠK Zlín “A“
Biolek Richard (V)
2399F
½
-
½
2257F
Píza Vlastimil
Butkiewicz Lukasz (C)
2397F
1
-
0
2377F
Ponížil Cyril (H)
Bureš Jaroslav (V)
2381F
1
-
0
2185F
Seidl Štěpán (H)
Bělunek Vladimír
2266F
0
-
1
2333F
Roubalík Jakub (K)
Biolek Richard (K)
2449F
1
-
0
2210F
Pokrupa Marek (H)
Vaněk Ladislav
2181F
1
-
0
2283F
Vojtek Vladimir (C)
Obšívač Josef
2281F
0
-
1
2190F
Karásek Lukáš
Beil Zdeněk
2253F
1
-
0
2245F
Rubal Adam
Hrabal Michal
2100F
½
-
½
2223F
Sedláček Oldřich
Navrátil Jiří (H)
2057F
½
-
½
2152F
Krčál Michal
Kolašín Jan
2001F
0
-
1
2099F
Turner Radek
Neoral Antonín
2171F
0
-
1
2175F
Koutný Petr
Fuksík Jakub (ZK)
2169F
0
-
1
2017F
Škoda Martin (H)
Strašil Pavel
2094F
½
-
½
2171F
Šenkýř Martin
Doubek Tomáš
1921F
0
-
1
2240F
Žigo Viktor (K)
Navrátil Jiří (H)
2094F
½
-
½
2035F
Svoboda Rostislav (ZK)
3
:
5
4½
:
3½
Tabulka
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
SK Slavia Orlová “A“
3
1
0
10
20.5
13
2.
Šachový klub Karviná “A“
3
0
1
9
18.5
12
3.
ŠK Duras BVK Královo Pole
“A“
3
0
1
9
17.5
9
4.
Tatran Litovel “B“
3
0
1
9
16.0
9
5.
A64 PROCLIENT Grygov “B“
2
1
1
7
16.0
10
6.
ŠK Staré Město “A“
2
0
2
6
17.5
11
7.
Beskydská šachová škola
o.s. “B“
2
0
2
6
16.0
9
8.
Slavia Kroměříž “A“
2
0
2
6
15.5
8
9.
ŠK Gordic Jihlava
1
1
2
4
15.5
10
10.
ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“
1
0
3
3
15.0
7
11.
ŠK Zlín “A“
0
1
3
1
13.5
9
12.
2222 ŠK Polabiny “B“
0
0
4
0
10.5
4
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .