27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Závěrečné čtvrté kolo Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 10-12 se uskutečnilo v sobotu 6.dubna 2012 v Mistrovicích a zúčastnilo se ho celkem 56 dětí. V kategorii do 10 let zvítězil přespolní Viktor Pražák z Lípy následovaný Kateřinou Dudlovou z Ústí n/O., Rudolfem Junem z Chotěboře a Adamem Zelenkou z Hlinska. V kategorii do 12 let byl první Vojtěch Říha z Hlinska před Petrem Klabenešem z Chotěboře a Michalem Simonem z Poličky, z dívek byla nejúspěšnější Marie Vašková z Hlinska. Názory na tento turnaj budete mít možnost si přečíst na webových stránkách Hlinska , Chotěboře, Polabin, Poličky , Rapidu Pardubice, Ústí n/O. a Vysokého Mýta.
4. kvalifikační turnaj KP mládeže PDŠS do
10-ti let - konečné pořadí
Ředitel turnaje
: Karel Halbrštát
Hlavní rozhodčí
: Kateřina Šmajzrová
Hráno v
sokolovně Mistrovice 6. dubna 2013
Rating-O : 1052
Poř.
St.č.
Jméno
ELO
Klub
věk
Sk.
Body
BHs.
BH.
S-B
Fide
Rp
1
4
Pražák Viktor
1100
ŠK Lípa
8
C
6.5
20.0
28.5
25.75
26.5
1536
2
1
Dudlová Kateřina
1250
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
9
C
6.0
21.0
28.0
21.50
23.0
1402
3
2
Jun Rudolf
1250
TJ CHS Chotěboř
7
D
5.5
22.0
31.0
21.75
24.5
1323
4
8
Zelenka Adam
1100
ŠO Hlinsko
6
D
5.0
21.0
29.5
18.00
21.0
1258
5
19
Málková Barbora
1000
TJ Sokol Horní
Čermná
9
4.5
17.0
24.5
13.50
16.5
1145
6
3
Bakrlík Adam
1100
Rapid Pardubice
8
4.0
21.0
30.5
13.00
17.0
1114
7
5
Píše Michal
1100
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
9
C
4.0
21.0
29.0
12.00
20.0
1129
8
7
Václavík Patrik
1100
ŠK Svitavy
8
D
4.0
20.5
29.0
13.50
18.0
1150
9
9
Šulc Jiří
1100
ŠO Hlinsko
7
D
4.0
17.0
24.0
12.75
15.0
1064
10
10
Filip Dominik
1000
TJ Jablonné nad
Orlicí
9
C
4.0
16.5
23.0
11.50
15.5
1093
11
6
Ret Adam Josef
1100
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
7
D
4.0
15.5
23.5
10.50
16.0
1093
12
20
Pavlíčková
Tereza
1000
ŠK Svitavy
9
3.0
18.5
26.0
9.25
13.0
979
13
21
Seidl Jiří
1000
Rapid Pardubice
8
3.0
18.0
23.0
7.50
12.5
979
14
23
Šmajzrová
Dominika
1000
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
6
D
3.0
17.5
26.0
7.75
14.0
950
15
17
Minář Milan
1000
TJ Lanškroun
8
C
3.0
16.5
23.5
7.00
12.0
925
16
13
Huang Pavel
1000
ŠK Svitavy
9
3.0
16.0
24.0
7.50
11.0
1014
17
18
Málek Filip
1000
TJ Sokol Horní
Čermná
6
3.0
15.0
21.0
8.00
10.5
908
18
22
Zachař Michal
1000
ŠK Svitavy
8
D
3.0
14.5
21.0
7.50
11.0
892
19
14
Hudec Matěj
1000
Rapid Pardubice¨
7
3.0
13.5
18.5
4.50
9.0
964
20
15
Kotyzová Lucie
1000
Kunvald
7
3.0
12.5
19.5
4.50
7.0
908
21
11
Hacura Lukáš
1000
TJ Lanškroun
7
D
2.5
15.0
22.0
5.25
12.0
934
22
16
Křikavová
Michaela
1000
Žamberk
9
2.0
13.5
18.0
2.00
8.0
760
23
12
Holásková
Markéta
1000
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
7
D
1.0
12.5
19.5
0.50
3.0
242
4. kvalifikační
turnaj KP mládeže PDŠS do 12-ti let - konečné pořadí
Rating-O : 1126
Poř.
St.č.
Jméno
ELO
Klub
věk
Sk.
Body
BHs.
BH.
S-B
Fide
Rp
1
2
Říha Vojtěch
1280
ŠO Hlinsko
10
C
7.0
22.0
31.0
31.00
28.0
2029
2
6
Klabeneš Petr
1250
TJ CHS Chotěboř
10
C
6.0
22.0
32.0
25.00
25.0
1520
3
9
Simon Michal
1250
TJ Štefanydes
Polička
10
C
5.0
19.0
28.5
18.00
19.0
1305
4
1
Vašková Marie
1363
ŠO Hlinsko
10
C
5.0
18.5
26.5
17.50
19.5
1344
5
7
Novotný Ondřej
1250
ŠO Hlinsko
9
C
5.0
18.5
26.5
16.00
21.0
1346
6
4
Bílek Marek
1250
2222 ŠK Polabiny
10
C
4.5
23.0
33.0
17.75
21.5
1271
7
10
Zeman Daniel
1250
ŠK Vysoké Mýto
10
C
4.5
23.0
31.5
16.00
20.0
1272
8
19
Mann Štěpán
1100
TJ Lanškroun
9
C
4.5
18.5
24.5
13.75
17.5
1259
9
14
Haljuk Jakub
1100
ŠK Vysoké Mýto
11
C
4.5
16.0
22.0
12.75
15.0
1181
10
3
Andrle Vojtěch
1250
ŠK Svitavy
10
C
4.0
23.5
34.0
16.00
20.0
1219
11
5
Kalousová Julie
1250
TJ Lanškroun
11
C
4.0
22.0
32.0
15.50
18.0
1213
12
22
Václavík Matěj
1100
ŠK Svitavy
10
C
4.0
19.5
26.0
11.00
16.0
1207
13
20
Martínek Michal
1100
TJ Štefanydes
Polička
9
C
4.0
16.5
23.0
10.50
14.0
1179
14
15
Holásková
Veronika
1100
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
9
C
4.0
16.0
22.5
10.00
16.0
1207
15
21
Spáčilová Anna
1100
Sokol Mistrovice
10
C
4.0
16.0
22.5
10.00
14.0
1164
16
17
Kocanda Jakub
1100
TJ Lanškroun
11
C
3.5
20.0
27.0
12.00
15.5
1152
17
8
Pešek Patrik
1250
ŠO Hlinsko
10
C
3.5
19.5
27.0
11.50
14.5
1145
18
16
Horák Vojtěch
1100
TJ Lanškroun
9
C
3.5
17.0
23.5
10.25
14.0
1079
19
24
Černohous Marek
1100
TJ Lanškroun
9
C
3.5
15.0
21.0
7.75
12.0
1107
20
12
Brokl Daniel
1100
TJ Štefanydes
Polička
10
3.5
13.5
19.0
6.75
13.0
1064
21
25
Štulpa Miroslav
1100
ŠK Svitavy
10
C
3.0
18.5
25.5
8.50
12.0
1025
22
13
Chládek Josef
1100
TJ Lanškroun
10
C
3.0
17.0
23.5
5.00
13.0
1102
23
18
Liška Kryštof
1100
Rapid Pardubice
10
3.0
16.5
25.0
7.50
12.0
1069
24
11
Baláš Vojtěch
1100
Sokol Mistrovice
9
3.0
16.5
23.0
7.00
14.0
1080
25
33
Šejnoha Jan
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
11
C
3.0
15.0
21.5
6.00
12.0
967
26
32
Svoboda David
1000
Rapid Pardubice
9
2.5
18.5
24.5
7.25
11.0
1005
27
30
Křikava Štěpán
1000
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
10
2.5
17.0
23.0
5.25
10.0
984
28
31
Pokorný Ondřej
1000
TJ Lanškroun
11
C
2.5
16.0
22.0
5.25
9.5
874
29
26
Břízová Žaneta
1000
Kunvald
9
2.0
15.5
20.5
2.00
7.0
819
30
23
Zedník Dominik
1100
Rapid Pardubice
11
2.0
14.5
20.0
2.00
7.0
921
31
28
Haas Matouš
1000
Kunvald
9
2.0
13.0
17.5
2.00
7.0
777
32
27
Filip Karel
1000
TJ Jablonné nad
Orlicí
11
C
2.0
11.5
16.0
2.00
4.0
794
33
29
Jedlínský Martin
1000
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
9
1.0
9.5
15.0
0.50
4.0
250
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .