27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Na Mistrovství České republiky mládeže pro rok 2013, které se konalo ve dnech 9.-16.března 2013 v Koutech n/D., byli naši zástupce velice úspěšní - získali na něm dvě zlaté a jednu stříbrnou medaili - Blahopřejeme !!! O zlaté medaile se zasloužili Lucie Ambrožová z Poličky v D12 a Daniel Kožúšek v H14, stříbrnou přidal Jakub Půlpán v H16 - (oba Polabiny ). A to ještě těsně pod stupni vítězů zůstali Jan Macháň z Polabin (4.místo v H16), Josef Havelka z Lanškrouna (5.místo v H14), Tomáš Ludvík (4.místo v H12), Matěj Půlpán (5.místo v H12) - oba Polabiny a Ondřej Švanda z Poličky (5.místo v H10) !!! Vytáhli se však i Vojtěch Melichar z Polabin (10.místo v H16) a Lukáš Pavlíček z Poličky (10.místo v H10), úspěšní byli i Dominik Řezníček (4.místo v Open B) a Zdeněk Cach (9.místo v Open B) - oba Polabiny.
Mistrovství České republiky mládeže 2013
Kategorie H16
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
Rp
1
Blahynka Martin
2152
ŠK Duras BVK
7
33,5
43
5
2213
2
Půlpán Jakub
2116
2222 ŠK Polabiny
6,5
36,5
47
5
2222
3
Petr Jan
2033
TJ Bohemians Praha
6,5
34
43,5
6
2189
4
Macháň Jan
2125
2222 ŠK Polabiny
5,5
36,5
46,5
3
2140
10
Melichar Vojtěch
1852
2222 ŠK Polabiny
5
28
35,5
2
2001
Kategorie H14
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
Rp
1
Kožúšek Daniel
2030
2222 ŠK Polabiny
7
39
50
6
2119
2
Vykouk Jan
1992
CHESS MOST
6,5
37
48
6
2012
3
Marek Matyáš
2003
MŠŠ Interches
6
37,5
48
5
2006
5
Havelka Josef
1937
TJ Lanškroun
6
37
47,5
4
1990
17
Cach Jakub
1719
2222 ŠK Polabiny
3,5
28
36,5
3
1693
Kategorie H12
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
Rp
1
Nguyen Thai Dai Van
2121
MŠŠ Interches
7
35
45,5
6
1857
2
Miesbauer Jan
1896
ŠACHklub Písek
6,5
34
45
5
1780
3
Hurdzan Tomáš
1827
ŠK Sokol Klatovy
6
35,5
46,5
4
1819
4
Ludvík Tomáš
1466
2222 ŠK Polabiny
5,5
35,5
45
4
1775
5
Půlpán Matěj
1763
2222 ŠK Polabiny
5,5
33
43
4
1713
Kategorie H10
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
Rp
1
Voříšek Jakub
1568
TJ Bohemians Praha
7
38
48,5
6
1642
2
Martirosyan Ara
1606
ŠK Duras BVK
7
37
47
5
1649
3
Glozar Petr
1506
ŠK Duras BVK
6
37
46
4
1560
5
Švanda Ondřej
1412
TJ Štefanydes Polička
6
35
44,5
5
1507
10
Pavlíček Lukáš
1363
TJ Štefanydes Polička
5
30,5
40,5
4
1407
Kategorie D16
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
Rp
1
Rojíková Lenka
1859
ŠK Lípa
7,5
32
43
6
1930
2
Fusková Martina
1751
Beskydská šachová škola o.s.
7,5
32
42
6
1869
3
Suchomelová Simona
1749
ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
5,5
35
46,5
3
1742
Kategorie D14
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
Rp
1
Kaňáková Natálie
1717
Beskydská šachová škola o.s.
7,5
34,5
44
6
1805
2
Pýchová Nela
1793
TJ Spartak Vlašim
6,5
36,5
45
5
1750
3
Kubošová Jana
1614
SK Slavia Orlová
6,5
35,5
44
5
1745
Kategorie D12
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
Rp
1
Ambrožová Lucie
1422
TJ Štefanydes Polička
7
36,5
47,5
6
1690
2
Kopcová Ludmila
1527
TJ Ostrava
6,5
37,5
48,5
6
1657
3
Němcová Karin
1588
SK OAZA Praha
6
37
48,5
5
1613
Kategorie D10
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
Rp
1
Laurincová Kristýna
1273
Beskydská šachová škola o.s.
8
35,5
46
7
1577
2
Šolcová Andrea
1100
ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
6,5
35,5
46
6
1383
3
Richterová Julie
1522
Sokol Zastávka
6
34,5
46,5
6
1292
Open A
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
Rp
1
Nábělek Marek
2204
Slezan Opava
7,5
37
45,5
6
2377
2
Balín Jan
2316
TJ Tatran ZKZ Podbořany
7
38,5
50
5
2343
3
Vaněk Ladislav
2181
Tatran Litovel
6,5
39,5
50,5
4
2232
22
Vlčková Kateřina
1853
2222 ŠK Polabiny
5
28,5
36,5
3
1979
31
Liduch Filip
1817
2222 ŠK Polabiny
4
31
38,5
3
1923
40
Sabolová Kristýna
1878
ŠK Vysoké Mýto
3,5
25,5
34
1
1751
Open B
Poř.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
Rp
1
Bürgermeister Michal
1775
Šachy Povrly
7
41,5
52
5
1840
2
Kladňák Martin
1687
ŠK Duras BVK
7
38,5
49,5
5
1803
3
Zuziak Petr
1713
ŠK Duras BVK
7
37
46,5
6
1749
4
Řezníček Dominik
1666
2222 ŠK Polabiny
7
34,5
45
6
1723
9
Cach Zdeněk
1622
2222 ŠK Polabiny
6
37
47,5
5
1590
20
Gregor Jiří
1458
2222 ŠK Polabiny
5,5
35
44,5
3
1564
59
Cach Ondřej
1460
2222 ŠK Polabiny
3,5
34,5
43
2
1316
78
Švanda Adam
1250
TJ Štefanydes Polička
2
26
32,5
1
1088
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .