27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve dnech 24.-25.května 2014 se v Kuněticích uskutečnily finalové boje Krajského přeboru mládeže kategorií H/D 10-16, do něhož se kvalifikovalo nejúspěšnějších 8 hráčů z každé věkové kategorie. Dvoudenní klání určilo nejen pořadí na stupních vítězů, ale i další postupující do Přeboru Čech (v tabulkách označeni červeně). Postřehy z turnaje můžete nalézt na webových stránkách České Třebové, Hlinska , Chotěboře , Chvaletic , Poličky , Polabin , Ústí n/O. a Vysokého Mýta, rozsáhlé fotogalerie najdete zde nebo zde .
KP mládeže PDŠS 2013/14 - finalové turnaje
Organizátor :
2222 ŠK Polabiny
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Michal Novotný
Hlavní
rozhodčí : Michal Novotný
Místo :
Hostinec U přívozu, Kunětice
Datum od :
2014/05/24 Datum do 2014/05/25
Kategorie
H/D 16
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
1
5
Cach Jakub
1880
2222 ŠK Polabiny
6
18,75
0
2
7
Grundman Václav
1922
Šachový klub Ústí nad Orlicí
4,5
12,5
0
3
4
Žejdlík Patrik
1650
2222 ŠK Polabiny
3,5
11,75
0
4
2
Říha Vojtěch
1709
ŠO Hlinsko
3,5
10,25
0
5
1
Nešpor Jakub
1759
TJ Štefanydes Polička
3,5
10
0
6
6
Feltl Patrik
1605
TJ Štefanydes Polička
3
8,75
0
7
8
Tulis Jan
1654
TJ Štefanydes Polička
3
8,5
0
8
3
Simon Jakub
1458
TJ Štefanydes Polička
1
3,5
0
Kategorie
H/D 14
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
1
7
Cach Ondřej
1545
2222 ŠK Polabiny
4,5
13,75
1
2
5
Kupsa Matěj
1497
TJ Lanškroun
4,5
13,75
0
3
6
Bouchal Lukáš
1259
Sokol Mistrovice
4,5
13
0
4
2
Nešpůrek Jan
1161
2222 ŠK Polabiny
4
13,75
0
5
3
Holásek Vojtěch
1387
Šachový klub Ústí nad Orlicí
4
12,75
0
6
8
Klabeneš Petr
1321
TJ CHS Chotěboř
2,5
9,25
0
7
4
Brejša Adam
1547
TJ Lanškroun
2,5
8,5
0
8
1
Jiroušek Jan
1476
TJ Lokomotiva Česká Třebová
1,5
3,75
0
Kategorie
H/D 12
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
1
6
Jun Rudolf
1418
TJ CHS Chotěboř
6
18
0
2
5
Žejdlík Erik
1302
2222 ŠK Polabiny
5
14,25
0
3
3
Pavlíček Lukáš
1520
TJ Štefanydes Polička
4,5
11
0
4
4
Brázda Vít
1237
2222 ŠK Polabiny
4
11,5
0
5
2
Zeman Daniel
1252
ŠK Vysoké Mýto
3
8
0
6
8
Novotný Ondřej
1340
ŠO Hlinsko
3
6,25
0
7
1
Ročňák Michal
1308
ŠO Hlinsko
2,5
5,5
0
8
7
Dudlová Kateřina
1133
Šachový klub Ústí nad Orlicí
0
0
0
Kategorie
H/D 10
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
1
2
Stoček Martin
1288
2222 ŠK Polabiny
6
17,5
0
2
6
Ret Adam Josef
1056
2222 ŠK Polabiny
5
13
0
3
3
Jareš Michal
1247
TJ ENERGETIK Chvaletice
4,5
11,5
0
4
4
Nejedlý Radek
1079
TJ CHS Chotěboř
4,5
11
0
5
7
Hruban Oliver
1071
2222 ŠK Polabiny
4
10,5
0
6
5
Šulc Jiří
1112
ŠO Hlinsko
3
5
0
7
1
Málek Filip
1100
TJ Lanškroun
1
0
0
8
8
Václavík Patrik
1064
ŠK Svitavy
0
0
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .