27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V pátek 6.prosince 2013 se v Poličce uskutečnilo Krajské kolo přeboru čtyřčlenných družstev škol v kategorii 1.-5.tříd, v němž bylo nejúspěšnější družstvo ZŠ Na Lukách Polička před ZŠ Třemošnice.
Krajský přebor družstev škol 1.-5. třída
PDŠS
Polička
Konečné
pořadí
Poř.
Družstvo
Part.
+
=
-
Body
MP
1
ZŠ Na Lukách
Polička
7
7
0
0
22
14
2
ZŠ Třemošnice
7
4
2
1
19
10
3
ZŠ Chrast
7
2
2
3
14½
6
4
ZŠ Felberova
Svitavy
7
2
4
1
14
8
5
ZŠ Smetanova
Lanškroun
7
1
5
1
14
7
6
ZŠ Dolní Čermná
7
2
3
2
13½
7
7
ZŠ Klášterec nad
Orlicí
7
0
3
4
8½
3
8
ZŠ Masarykova
Polička
7
0
1
6
6½
1
Výsledky jednotlivců
8. ZŠ Na
Lukách Polička (22 Body/14 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Švanda Ondřej
1679
1
1
1
1
1
1
1
7
7
100,0
1108
2
Švanda Adam
1326
1
1
1
1
1
1
1
7
7
100,0
1029
3
Brokl Daniel
1118
1
1
1
1
1
1
1
7
7
100,0
1014
4
Langrová Ilona
1000
0
1
0
0
1
4
25,0
1051
Nunvář Vojtěch
1000
0
0
0
0
3
0,0
1033
2. ZŠ
Třemošnice (19 Body/10 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Rožek Jan
1260
1
1
0
1
1
0
1
5
7
71,4
1168
2
Tlustý Jakub
1000
1
1
0
0
1
1
1
5
7
71,4
1075
3
Tlustý Tomáš
1000
1
0
0
1
1
1
1
5
7
71,4
1031
4
Hlína Adam
1105
1
0
1
1
0
0
1
4
7
57,1
1029
4. ZŠ Chrast
(14½ Body/6 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Zárybnický Tomáš
1100
0
1
1
½
0
0
0
2½
7
35,7
1191
2
Přibyl Adam
1100
1
1
1
1
0
0
0
4
7
57,1
1061
3
Šilhán Michal
1100
1
1
1
0
0
1
0
4
7
57,1
1017
4
Novák Michal
1100
0
0
1
0
1
1
1
4
7
57,1
1029
1. ZŠ
Felberova Svitavy (14 Body/8 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Václavík Matěj
1100
0
0
0
½
½
4
12,5
1279
2
Doláková Tereza
1000
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0,0
1106
3
Kozák Michal
1000
0
1
1
1
1
1
1
6
7
85,7
1031
4
Pytlík Adam
1000
1
1
1
1
0
0
1
5
7
71,4
1044
Bulva František
1000
1
1
½
2½
3
83,3
1000
5. ZŠ
Smetanova Lanškroun (14 Body/7 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Černohous Marek
1100
1
0
1
0
1
1
0
4
7
57,1
1176
2
Doleček Lukáš
1000
0
0
0
1
0
0
1
6
16,7
1088
3
Majer Lukáš
1000
0
0
1
0
0
1
2
6
33,3
1036
4
Mann Štěpán
1100
1
1
1
1
1
1
1
7
7
100,0
1029
Smejkal Jakub
1000
0
0
0
2
0,0
1000
3. ZŠ Dolní
Čermná (13½ Body/7 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Málková Barbora
1077
1
0
1
0
0
1
1
4
7
57,1
1194
2
Málek Filip
1100
0
1
1
1
0
1
1
5
7
71,4
1061
3
Adamcová Alice
1000
1
1
0
0
0
0
0
2
7
28,6
1031
4
Stříbrná Eliška
1000
½
1
0
0
1
0
0
2½
7
35,7
1044
6. ZŠ
Klášterec nad Orlicí (8½ Body/3 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Haas Matouš
1000
0
0
0
0
0
1
0
1
7
14,3
1191
2
Hebr František
1000
1
0
1
0
1
0
0
3
7
42,9
1075
3
Kotiza Zbyněk
1000
0
0
0
0
1
1
0
2
7
28,6
1045
4
Michalička
Patrik
1000
½
1
1
0
0
0
0
2½
7
35,7
1029
7. ZŠ
Masarykova Polička (6½ Body/1 MP)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Martínek Michal
1118
0
1
0
1
1
0
1
4
7
57,1
1174
2
Šafář Václav
1000
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0,0
1075
3
Sodomka Michal
1000
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0,0
1031
4
Chalupník Martin
1000
0
0
0
0
1
1
½
2½
7
35,7
1044
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .