27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V osmém kole 2.ligy D se hrála další dvě krajská derby, v nichž Polička zvítězila nad AKISEM Pardubice 4,5:3,5 a Vysoké Mýto nečekaně odevzdalo všechny body Polabinám B v poměru 3:5. Zbývající našinci vyšli naprázdno, když Ústí n/O. prohrálo v Rychnově n/Kn. těsně 4,5:3,5 a Polabiny C nestačily doma na Jičín B a podlehly mu 3:5. Další výsledky: Hradec Králové B - Havlíčkův Brod 6:2, Velké Losiny - Lípa 3:5
Výsledky na šachovnicích - 8.kolo
ŠK Vysoké Mýto
-
2222 ŠK Polabiny B
TJ Štefanydes Polička
-
AKIS Pardubice
Sabol Marian
2308F
1
-
0
2159F
Mojžíš Jaroslav (V)
Červený Petr
2292F
1
-
0
2262F
Prandstetter Eduard
Trhal Tomáš
2157F
½
-
½
2121F
Kourek Josef
Komárek David (H)
2148F
½
-
½
2199F
Hlavnička Jiří
Němec Pavel (H)
2228F
1
-
0
2176F
Šilar Lubomír (H)
Lorenc Oldřich
2115F
½
-
½
2163F
Malivánek Jiří (H)
Kosek Jiří
2121F
0
-
1
2212F
Hostinský Jiří (V)
Pokorný Tomáš
2247F
1
-
0
2170F
Smutný Jan (H)
Ptáček Luboš
2092F
0
-
1
2063F
Černý Jan
Paščenko Jaromír
2108F
1
-
0
2096F
Sýkora Josef
Doseděl Jiří
2036F
½
-
½
2027F
Törvenyi Roman
Komárková Magdaléna
2030F
0
-
1
2092F
Veselý Tomáš
Lipavský Dušan
1974F
0
-
1
2018F
Trojan Luboš
Houška Bronislav
2036F
½
-
½
2040F
Vávra Radim
Sabolová Kristýna
1872F
0
-
1
2001F
Just Pavel
Sodomka Adam
1846F
0
-
1
1834F
Novotný Aleš
3
:
5
4½
:
3½
Region Panda
Rychnov n. K.
-
ŠK Ústí nad Orlicí
TJ Sokol Lázně Velké Losiny
-
ŠK ZVU Engineering Lípa A
Zeberski Jakub (C)
2348F
0
-
1
2202F
Šmajzr Martin
Červený Martin (H)
2337F
0
-
1
2328F
Jirásek Pavel
Sabuk Piotr (C)
2300F
½
-
½
2151F
Pekař Václav (H)
Jedlička Aleš (H)
2199F
1
-
0
2188F
Vařejčko Josef (H)
Ringel Zbyněk
2249F
1
-
0
2133F
Výprachtický David (H)
Valenta Vít
2156F
½
-
½
2182F
Jedlička Luboš
Kracík Tomáš
2164F
1
-
0
2077F
Holásek Pavel
Alfimov Igor
2008F
0
-
1
2105F
Fiedler Bedřich
Novotný Josef
2130F
1
-
0
2083F
Pečinka Martin
Vaculík Jakub
2026F
0
-
1
2231F
Vacek Martin
Marečková Martina
2113F
½
-
½
2008F
Mareš Jan
Gnida Patrik
1996F
½
-
½
2074F
Hájek Jiří (H)
Ježek Adam
1919F
½
-
½
1964F
Švub Jan
Hastík Svatopluk
2037F
1
-
0
2055F
Šafařík Jakub (H)
Horníček Pavel
1777F
0
-
1
1992F
Mareš Petr
Bureš Vladimír
2079F
0
-
1
2047F
Ruda Ondřej
4½
:
3½
3
:
5
TJ Slavia
Hradec Králové B
-
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
2222 ŠK Polabiny C
-
ŠK AD Jičín B
Nun Jiří (V)
2376F
½
-
½
2110F
Vala Filip
Hrabuša Matěj (C)
2343F
0
-
1
2346F
Kraus Tomáš (V)
Možný Miloš (V)
2339F
½
-
½
1987F
Pártl Ondřej
Hošek Milan (V)
2292F
0
-
1
2385F
Voloshin Leonid (V)
Kořínek Ondřej
2331F
1
-
0
1937F
Mašek Jan (H)
Bujnoch Radek (H)
2240F
½
-
½
2274F
Schula Michal (H)
Döring Robert
2220F
½
-
½
2076F
Běloušek Michal (H)
Čižinský Petr
2160F
½
-
½
2163F
Tázlar Petr
Jezbera Jiří
2182F
1
-
0
2010F
Pavlíček Robert (H)
Macháň Jan
2144F
1
-
0
2085F
Kožúšek Daniel
Novák Radomír
2136F
½
-
½
1857F
Veselý Vítek
Půlpán Jakub
2089F
½
-
½
2180F
Novotný Jaroslav
Nun Josef
2218F
1
-
0
1927F
Reichel Tomáš
Melichar Vojtěch
1939F
½
-
½
2145F
Duczynski Martin
Steiner Pavel
1870F
1
-
0
1902F
Beránek Ondřej
Vlčková Kateřina
1887F
0
-
1
2138F
Urban Zdeněk
6
:
2
3
:
5
Tabulka po 8. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
ŠK AD Jičín B
7
0
1
21
42,5
31
2.
Region Panda
Rychnov n. K.
6
2
0
20
39
28
3.
ŠK ZVU
Engineering Lípa A
6
1
1
19
39,5
28
4.
ŠK Vysoké Mýto
5
1
2
16
36,5
24
5.
2222 ŠK Polabiny
C
4
3
1
15
36
20
6.
TJ Sokol Lázně
Velké Losiny
4
0
4
12
33
23
7.
AKIS Pardubice
3
0
5
9
31,5
22
8.
ŠK Ústí nad
Orlicí
2
1
5
7
30
19
9.
TJ Slavia Hradec
Králové B
2
1
5
7
26,5
13
10.
TJ Štefanydes
Polička
2
1
5
7
26,5
13
11.
2222 ŠK Polabiny
B
1
0
7
3
25
13
12.
TJ Jiskra
Havlíčkův Brod
1
0
7
3
18
10
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .