Krajský přebor
II západ 2013/2014 – PDŠS – zpravodaj č. 7
Výsledky 6. kola hraného 19. 01. 2014
TJ Jiskra Litomyšl B
– ŠK Bohemia Pardubice B 2222
ŠK Polabiny D – ŠO Hlinsko
Rozhodčí:
Nekvinda Tomáš Rozhodčí:
Kvapil Pavel
1. Odstrčil J. V 1837 1/2 Nadrchal T. 2020 1. Škroch
M. 1863 0:1 Adámek
M. 1959
2. Šváb J. 1874 1/2 Daněk
P. 1983 2. Bělohlav
J. 1793 1:0 Dvořák
S. 1922
3. Zeman L. 1871 0:1 Kuzmin
S. 1845 3. Jecha
P. 1932 1:0 Zámečník
J. 1866
4. Nešpor J. H 1664 0:1 Mudruňka P. 2008 4. Kouba
P. 1896 1/2 Janda
L. 1848
5. Nekvinda T. 1655 1/2 Urbánek
J. 2054 5. Rež
M. 1695 1/2 Šťulík
J. 1805
6. Jonáš P. 1637 0:1 Kvapil
P. 1696 6. Vorel
B. 1668 1/2 Vojanec
H. 1558
7. Odstrčil J. 1438 0:1 Kotlant
T. 1678 7. Krejčí
J. 1711 0:1 Říha
V. 1526
8. Horák L. 1691 1:0 Horáčková
I. 1000 8. Kvapil P. 1625 1/2 Hanus L. 1402
2.5
: 5.5 4
: 4
Jiskra Heřmanův
Městec – ŠK Rapid Pardubice E ŠK
Rapid Pardubice D – ŠK Vysoké Mýto C
Rozhodčí:
Honek Jan Rozhodčí:
Svítil Radek
1. Müller P. 1975 0:1 Hrnčiarik
K. V 1879 1. Novotný
A. V 1834 1/2 Kučera J. H 1861
2. Starý L. 1945 1:0 Pavlovec
V. 1845 2. Vobořil P. 1986 1:0 Marinov P. 1822
3. Honek J. 1861 0:1 Slabý
M. 1801 3. Seidl
Z. 1793 1/2 Podgorný
R. 1795
4. Přibyl J. 1846 1:0 Režný
Z. 1782 4. Janko
J. 1781 1:0 Vavroušek
P. H 1786
5. Hon J. H 1801 1:0 Jouza P. H 1705 5. Mikulenka T. 1529 1:0 Janeček
F. H 1752
6. Starý V. 1794 1/2 Kalhous
M. 1620 6. Svítil
R. 1665 1:0 Ptáček
M. 1759
7. Klouček J. 1697 1:0 Král
M. 1579 7. Pyskatý
J. 1635 0:1 Nedelčev
R. 1640
8. Vondráček E. 1664 1/2 Pištora
L. H 1501 8. Joukl M. 1321 1:0 Novák
M. 1257
5
: 3 6
: 2
TJ Štefanydes
Polička D – TJ CHS Chotěboř B TJ
ŠO Chrudim C – 2222 ŠK Polabiny E
Rozhodčí:
Sodomka Adam Rozhodčí:
Němec Bohumil
1. Smejkal J. V 1978 0:1 Linhart J. V 2006 1. Pokorný Z. V 2275 1/2 Nešpůrek P. 1832
2. Jerman M. 1736 1:0 Tůma
J. 1817 2. Česenek
J. H 1819 0:1 Půlpán M. 1783
3. Navrátil L. 1771 1/2 Krejčík
T. 1910 3. Linhart
Z. 1994 1:0 Řezníček
D. 1785
4. Charouz M. 1651 0:1 Sukdolák
R. 1872 4. Kokeš B. V 2000 1:0 Cach
J. 1746
5. Bartoš K. 1677 0:1 Fiala
M. 1842 5. Němec
B. 1925 1:0 Cach
Z. 1534
6. Stodola J. 1561 0:1 Štolfa
J. 1870 6. Bartoš
M. 1736 1/2 Frgalová
H. 1619
7. Buchta M. 1639 1/2 Pařízek
V. H 1710 7. Krys J. 1764 1/2 Gregor
J. 1553
8. Švanda A. 1338 1/2 Michal
M. 1788 8. Ždímal
P. 1705 1:0 Cach
O. 1449
2.5
: 5.5 5.5
: 2.5
Tabulka po 6.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ ŠO Chrudim C 6 6 0 0 18 35 : 13 27
2. ŠK Bohemia Pardubice B 6 5 1 0 16 31 : 17 24
3. TJ CHS Chotěboř B 6 5 0 1 15 33 : 15 26
4. 2222 ŠK Polabiny D 6 3 1 2 10 25 : 23 14
5. ŠO Hlinsko 6 2 3 1 9 23.5 : 24.5 15
6. Jiskra Heřmanův Městec 6 3 0 3 9 22 : 26 18
7. ŠK Rapid Pardubice D 6 2 1 3 7 24.5 : 23.5 16
8. 2222 ŠK Polabiny E 6 2 1 3 7 23 : 25 15
9. TJ Štefanydes Polička D 6 2 0 4 6 17.5 : 30.5 10
10. ŠK Rapid Pardubice E 6 1 1 4 4 21.5 : 26.5 17
11. TJ Jiskra Litomyšl B 6 0 1 5 1 16.5 : 31.5 11
12. ŠK Vysoké Mýto C 6 0 1 5 1 15.5 : 32.5 9