27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve čtvrtek 5.prosince 2013 se v Lanškrouně uskutečnilo Krajské kolo přeboru čtyřčlenných družstev škol v kategorii 6.-9.tříd, v němž přesvědčivě zvítězilo Gymnazium Lanškroun před Gymnaziem Ústí n/O. .
Přebor škol 6. - 9. tříd - krajské kolo
Pardubický
kraj
Konečné
pořadí
Poř.
Družstvo
1
2
3
4
5
6
7
8
Skóre
Body
1.
Gymnázium
Lanškroun
*
3½
3
4
3
4
4
4
25½
21
2.
Gymnázium Ústí
n/O.
½
*
2
2½
2½
4
4
4
19½
16
3.
Gymnazium JR
Chrudim
1
2
*
2
3
3½
4
4
19½
14
4.
ZŠ Ležáků
Hlinsko
0
1½
2
*
2
3½
4
4
17
11
5.
ZŠ Pardubice -
Polabiny
1
1½
1
2
*
3
3½
2½
14½
10
6.
ZŠ nám. Míru
Svitavy
0
0
½
½
1
*
2
2
6
2
7.
ZŠ Dobrovského
Lanškroun
0
0
0
0
½
2
*
3
5½
4
8.
ZŠ Na Lukách
Polička
0
0
0
0
1½
2
1
*
4½
1
Výsledky jednotlivců
1. Gymnázium
Lanškroun (25½ Body/21 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
Rp
1.
Havelka Josef
1988
½
1
1
1
1
1
1
6½
7
92,9
1649
2053
2.
Doleček Matěj
1406
1
1
½
1
0
1
1
5½
7
78,6
1331
1576
3.
Kupsa Matěj
1429
1
1
½
1
1
1
1
6½
7
92,9
1155
1577
4.
Kolomý Adam
1321
1
1
1
1
1
1
1
7
7
100,0
1100
1900
8. Gymnázium
Ústí n/O. (19½ Body/16 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
Rp
1.
Grundman Václav
1751
½
½
1
½
0
1
1
4½
7
64,3
1683
1773
2.
Holásek Vojtěch
1436
0
0
1
0
0
1
1
3
7
42,9
1326
1268
3.
Holásek Vít
1332
0
1
1
1
1
1
1
6
7
85,7
1168
1477
4.
Šmajzrová
Veronika
1250
0
1
1
1
1
1
1
6
7
85,7
1110
1440
3. Gymnazium JR
Chrudim (19½ Body/14 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
Rp
1.
Půlpán Jakub
2073
1
1
0
1
1
1
1
6
7
85,7
1637
1926
2.
Půlpán Matěj
1815
1
1
½
1
1
1
1
6½
7
92,9
1272
1714
3.
Lysý Karel
1100
0
½
½
1
0
1
0
3
7
42,9
1202
1152
4.
Násada David
1000
1
1
0
1
3
4
75,0
1088
1281
Steinmetz Hynek
1000
0
0
1
1
3
33,3
1224
1147
6. ZŠ Ležáků
Hlinsko (17 Body/11 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
Rp
1.
Říha Vojtěch
1539
0
1
0
½
½
0
1
3
7
42,9
1713
1653
2.
Vašková Marie
1340
0
1
0
1
1
0
1
4
7
57,1
1340
1405
3.
Ročňák Michal
1250
1
1
1
0
1
0
1
5
7
71,4
1180
1338
4.
Pešek Patrik
1250
1
1
1
0
1
0
1
5
7
71,4
1110
1289
5. ZŠ Pardubice
- Polabiny (14½ Body/10 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
Rp
1.
Cach Jakub
1758
1
½
1
1
0
½
0
4
7
57,1
1682
1716
2.
Cach Ondřej
1473
1
1
1
1
1
1
0
6
7
85,7
1321
1649
3.
Váňa Vojtěch
1100
1
0
0
0
0
0
1
2
7
28,6
1202
1044
4.
Pelcl Robin
1000
½
0
0
1
0
1
0
2½
7
35,7
1146
1064
7. ZŠ nám. Míru
Svitavy (6 Body/2 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
Rp
1.
Ambrožová Lucie
1572
0
0
½
0
½
0
0
1
7
14,3
1708
1382
2.
Anderle Vojtěch
1250
1
0
0
0
0
0
0
1
7
14,3
1353
1059
3.
Zendulka Ladislav
1100
1
½
1
1
0
0
0
3½
7
50,0
1202
1202
4.
Huang Pavel
1100
0
0
½
0
0
0
0
½
7
7,1
1132
730
4. ZŠ
Dobrovského Lanškroun (5½ Body/4 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
Rp
1.
Šolc Petr
1250
0
0
½
0
0
0
0
½
7
7,1
1754
1315
2.
Šverma Jan
1000
0
0
1
0
1
0
0
2
7
28,6
1389
1246
3.
Pavlas Ladislav
1100
0
0
0
0
1
0
0
1
7
14,3
1202
893
4.
Bureš Lukáš
1100
½
0
½
0
1
0
0
2
7
28,6
1132
994
2. ZŠ Na Lukách
Polička (4½ Body/1 MP3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
Rp
1.
Tulis Jan
1600
1
0
0
0
1
½
0
2½
7
35,7
1704
1591
2.
Kercl Aleš
1000
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0,0
1389
604
3.
Koumar Filip
1100
0
0
0
0
0
1
0
1
7
14,3
1202
893
4.
Sotona Petr
1000
1
0
0
0
0
0
0
1
7
14,3
1146
857
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .