Krajská soutěž
východ 2013/2014 – PDŠS – zpravodaj č. 3
Výsledky 2. kola hraného 10. 11. 2013
TJ Lanškroun C –
SK + Sokol Žamberk C ŠK
Ústí nad Orlicí E – SPV Červená Voda
Rozhodčí:
Pilný Jaroslav Rozhodčí:
Šmajzrová Kateřina
1. Kolomý Š. 1651 1:0 Šulc
J. 1532 1. Grundman
V. V 1713 1:0 Ludvik
F. 1708
2. Křivohlávek J. 1500 0:1 Mazura
J. 1567 2. Šmajzrová
K. V 1534 0:1 Brychta
A. 1703
3. Doleček M. 1406 1:0 Charvát
V. 1333 3. Driemer
J. 1512 0:1 Matoulek
V. 1000
4. Pilný J. 1347 0:1 Janeček
M. 1586 4. Doleček
P. 1534 0:1 Malý
E. 1517
5. Lapáček L. 1634 1:0 Uřičář
P. 1396 5. Holásek
V. 1599 1:0 Bednarz
R. 1000
3
: 2 2
: 3
TJ Sokol
Mistrovice A – TJ Sokol Němčice TJ
Sokol Horní Čermná A – TJ Sokol Horní Čermná B
Rozhodčí:
Halbrštát Karel Rozhodčí:
Cimprich Miroslav
1. Kristl V. 1582 0:1 Pěkník
M. 1866 1. Motl
J. 1653 1/2 Dušek
J. 1448
2. Glöckner J. H 1830 1/2 Pail M. 1886 2. Pecháček
T. H 1668 1:0 Šilar J. 1598
3. Sysr P. H 1642 1:0 Jasanský K. H 1735 3. Cimprich M. 1630 1:0 Šilar
K. 1490
4. Langr P. 1447 0:1 Myška
F. 1642 4. Kalousek
M. 1561 1/2 Vacek M. 1477
5. Špinler B. 1370 1/2 Racek
J. 1587 5. Betlach
J. 1522 1:0 Málek
O. H 1000
2
: 3 4
: 1
ŠO K a. s. Kunvald C
– TJ Sokol Mistrovice B ŠO K a.
s. Kunvald B – TJ Spartak Letohrad B
Rozhodčí:
Rusz Gustav Rozhodčí:
Dvořák Eduard
1. Rusz G. V 1633 1/2 Valenta R. 1494 1. Dvořák
E. 1742 1:0 Lorenc
A. V 1633
2. Rusz R. 1516 1/2 Janota
J. 1408 2. Krčmář
S. 1545 1:0 Janeček
O. 1500
3. Krupica Z. 1522 0:1 Ježek
J. H 1250 3. Bém T. 1100 0:1 Lorenc
J. V 1773
4. Řehák J. 1100 0:1 Bouchal
L. 1250 4. Mlynář
M. 1643 0:1 Petráček
J. 1445
5. Šejnoha J. 1100 1/2 Dušek
O. 1100 5. Biedla
V. 1000 0:1 Lorencová
J. 1333
1.5
: 3.5 2
: 3
Tabulka po 2.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Sokol Horní Čermná A 2 2 0 0 6 8.5 : 1.5 7
2. SPV Červená Voda 2 2 0 0 6 6 : 4 6
3. TJ Lanškroun C 2 2 0 0 6 6 : 4 5
4. TJ Sokol Němčice 2 2 0 0 6 6 : 4 4
5. TJ Spartak Letohrad B 2 1 1 0 4 5.5 : 4.5 5
6. TJ Sokol Mistrovice A 2 1 0 1 3 5 : 5 3
7. TJ Sokol Mistrovice B 2 1 0 1 3 4 : 6 2
8. ŠO K a. s. Kunvald C 2 0 1 1 1 4 : 6 2
9. SK + Sokol Žamberk C 2 0 0 2 0 4 : 6 4
10. ŠK Ústí nad Orlicí E 2 0 0 2 0 4 : 6 3
10. ŠO K a. s. Kunvald B 2 0 0 2 0 4 : 6 3
12. TJ Sokol Horní Čermná B 2 0 0 2 0 3 : 7 1