27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Další dvoukolo Krajského přeboru družstev mládeže, které se odehrálo v sobotu 4.ledna 2014 ve Svitavách a České Třebové, nepřineslo žádnou změnu na čele tabulky, kde stále suverénně kraluje B družstvo Lanškrouna před Hlinskem a Poličkou B .
Kolo 4 na 04
Kolo 4 na
04.01.2014 k 11:30
4.1
7
Lokomotiva
Česká Třebová
2½ - 3½
5
2222 ŠK
Polabiny D
1
Jiroušek Jan
1250
1 : 0
Málek Tomáš
1250
2
Leksa Roman
1100
0 : 1
Váňa Vojtěch
1100
3
Nikolinko
Tomáš
1100
½ : ½
Plíva Petr
1100
4
Leksová Soňa
1100
0 : 1
Lysý Karel
1100
5
Hylena Ondřej
1100
1 : 0
Hruban Oliver
1100
6
Klejch Filip
1000
0 : 1
Brázda Vít
1000
5.2
4
Chotěbořští
draci
2 - 4
2
TJ Sokol
Mistrovice
1
Klabeneš Petr
1323
0 : 1
Ježek Jakub
1250
2
Jun Rudolf
1250
1 : 0
Bouchal Lukáš
1250
3
Dejmal Ondřej
1250
1 : 0
Spáčilová
Anna
1250
4
Křivský Lukáš
1000
0 : 1
Dušek Ondřej
1100
5
Hutař Šimon
1000
0 : 1
Baláš Vojtěch
1000
6
Nejedlý Radek
1000
0 : 1
Klouček
Michal
1000
4.1
8
TJ Štefanydes
Polička B
5½ - ½
6
ŠK Svitavy
1
Simon Michal
1250
½ : ½
Dvořák Jakub
1250
2
Simon Jakub
1250
1 : 0
Anderle
Vojtěch
1250
3
Švanda Adam
1338
1 : 0
Václavík
Matěj
1100
4
Zeman Daniel
1250
1 : 0
Veselý Milan
1100
5
Brokl Daniel
1250
1 : 0
Václavík
Patrik
1100
6
Martínek
Michal
1100
1 : 0
Mrázková
Aneta
1100
3.2
3
ŠO Hlinsko,
o.s.
1 - 5
1
ŠKM TJ
Lanškroun B
1
Říha Vojtěch
1539
1 : 0
Doleček Matěj
1406
2
Novotný
Ondřej
1250
0 : 1
Kolomý Adam
1321
3
Ročňák Michal
1250
0 : 1
Brejša Adam
1556
4
Vašková Marie
1340
0 : 1
Kupsa Matěj
1429
5
Pešek Patrik
1250
0 : 1
Kalousová
Julie
1250
6
Šulc Jiří
1100
0 : 1
Kocanda Jakub
1100
Kolo 5 na
04.01.2014 k 11:30
5.1
2
TJ Sokol
Mistrovice
2½ - 3½
5
2222 ŠK
Polabiny D
1
Ježek Jakub
1250
1 : 0
Málek Tomáš
1250
2
Bouchal Lukáš
1250
0 : 1
Váňa Vojtěch
1100
3
Spáčilová
Anna
1250
½ : ½
Plíva Petr
1100
4
Dušek Ondřej
1100
0 : 1
Lysý Karel
1100
5
Baláš Vojtěch
1000
1 : 0
Hruban Oliver
1100
6
Klouček
Michal
1000
0 : 1
Brázda Vít
1000
5.2
4
Chotěbořští
draci
3½ - 2½
7
Lokomotiva
Česká Třebová
1
Klabeneš Petr
1323
½ : ½
Jiroušek Jan
1250
2
Jun Rudolf
1250
1 : 0
Leksa Roman
1100
3
Dejmal Ondřej
1250
1 : 0
Nikolinko
Tomáš
1100
4
Křivský Lukáš
1000
1 : 0
Leksová Soňa
1100
5
Hutař Šimon
1000
0 : 1
Hylena Ondřej
1100
6
Nejedlý Lukáš
1000
0 : 1
Klejch Filip
1000
5.3
1
ŠKM TJ
Lanškroun B
4½ - 1½
8
TJ Štefanydes
Polička B
1
Doleček Matěj
1406
1 : 0
Simon Michal
1250
2
Kolomý Adam
1321
½ : ½
Simon Jakub
1250
3
Brejša Adam
1556
1 : 0
Švanda Adam
1338
4
Kupsa Matěj
1429
1 : 0
Zeman Daniel
1250
5
Kalousová
Julie
1250
0 : 1
Brokl Daniel
1250
6
Kocanda Jakub
1100
1 : 0
Martínek
Michal
1100
5.4
3
ŠO Hlinsko,
o.s.
5 - 1
6
ŠK Svitavy
1
Říha Vojtěch
1539
1 : 0
Pavlíček
Lukáš
1482
2
Novotný
Ondřej
1250
0 : 1
Dvořák Jakub
1250
3
Ročňák Michal
1250
1 : 0
Anderle
Vojtěch
1250
4
Vašková Marie
1340
1 : 0
Václavík
Matěj
1100
5
Pešek Patrik
1250
1 : 0
Veselý Milan
1100
6
Šulc Jiří
1100
1 : 0
Mrázková
Aneta
1100
Tabulka po 5. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
ŠKM TJ Lanškroun
B
5
0
0
15
25,5
23
2.
ŠO Hlinsko, o.s.
4
0
1
12
21
20
3.
TJ Štefanydes
Polička B
3
0
2
9
17,5
16
4.
2222 ŠK Polabiny
D
3
0
2
9
13
10
5.
TJ Sokol
Mistrovice
2
0
3
6
12,5
12
6.
ŠK Svitavy
2
0
3
6
11
8
7.
Chotěbořští draci
1
0
4
3
10
9
8.
Lokomotiva Česká
Třebová
0
0
5
0
9,5
7
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .