Pořadatelem je opět ŠK Světlá nad Sázavou, který v mistrovských
kategoriích přivítal v Jeseníkách 189 hráček a hráčů. Pokud jste se do Koutů
nedostali, tak můžete fandit u on-line přenosu, jelikož je poprvé zajištěn
přenos každé kategorie.
Web pořadatele: http://chess-svetla.cz/index.php?id=19
Výsledky: http://chess-results.com/tnr122512.aspx?lan=5&art=0&fed=CZE&turdet=YES&wi=821
Online:
1.1
http://online.chess.cz/MCR_MaJ_2014/online/online_1/online.htm
1.2
http://online.chess.cz/MCR_MaJ_2014/online/online_2/online.htm
1.3
http://online.chess.cz/MCR_MaJ_2014/online/online_1/online_A/online_A.htm
1.4
http://online.chess.cz/MCR_MaJ_2014/online/online_1/online_B/online_B.htm
1.5
http://online.chess.cz/MCR_MaJ_2014/online/online_2/online_A/online_A.htm
1.6
http://online.chess.cz/MCR_MaJ_2014/online/online_2/online_B/online_B.htm
Pardubický krajský šachový svaz zde reprezentuje celkem 11 mladých
šachistů, 10 chlapců a pouze jediná (!) dívka.
Jméno
|
Rtg
|
KAT
|
Klub
|
St.č.
|
1K
|
2K
|
3K
|
4K
|
5K
|
6K
|
7K
|
8K
|
9K
|
Průb. POŘ.
|
BODY
|
Půlpán Jakub
|
2146
|
H16
|
2222 ŠK Polabiny
|
3.
|
1
|
1
|
1
|
1
|
0,5
|
0,5
|
0,5
|
0,5
|
1
|
2.
|
7
|
Havelka Josef
|
1988
|
H16
|
TJ Lanškroun
|
8.
|
0,5
|
1
|
0,5
|
0,5
|
0,5
|
0
|
0,5
|
1
|
0
|
13.
|
4,5
|
Řezníček Dominik
|
1799
|
H16
|
2222 ŠK Polabiny
|
17.
|
0
|
0,5
|
0
|
0,5
|
1
|
1
|
0,5
|
1
|
0,5
|
8.
|
5
|
Půlpán Matěj
|
1774
|
H14
|
2222 ŠK Polabiny
|
13.
|
0,5
|
0
|
0,5
|
0
|
1
|
0
|
1
|
1
|
0
|
16.
|
4
|
Švanda Ondřej
|
1756
|
H12
|
TJ Štefanydes Polička
|
1.
|
0
|
1
|
1
|
1
|
1
|
0,5
|
0
|
0
|
0
|
11.
|
4,5
|
Ludvík Tomáš
|
1548
|
H12
|
2222 ŠK Polabiny
|
11.
|
1
|
0
|
0
|
0,5
|
1
|
1
|
1
|
0
|
0
|
12.
|
4,5
|
Říha Vojtěch
|
1526
|
H12
|
ŠO Hlinsko
|
13.
|
1
|
0
|
0
|
0,5
|
0
|
1
|
0,5
|
0,5
|
0,5
|
17.
|
4
|
Švanda Adam
|
1367
|
H10
|
TJ Štefanydes Polička
|
13.
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
1
|
24.
|
2
|
Jun Rudolf
|
1311
|
H10
|
TJ CHS Chotěboř
|
19.
|
0
|
1
|
0
|
0,5
|
0,5
|
1
|
0,5
|
1
|
0
|
14.
|
4,5
|
Jiroušek Jan
|
1294
|
H10
|
TJ Lokomotiva Č. Třebová
|
20.
|
1
|
0,5
|
1
|
0
|
0
|
1
|
1
|
0k
|
-
|
9.
|
4,5
|
Vašková Marie
|
1348
|
D12
|
ŠO Hlinsko
|
9.
|
1
|
1
|
0
|
0,5
|
0
|
1
|
1
|
0
|
0,5
|
16.
|
5
|
Mistrovstvi ČR juniorů a dorostenců 2014
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Macháň, Rating 2165
|
|
|
|
|
2222 ŠK Polabiny
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolo
|
St.č.
|
|
Jméno
|
Rtg
|
Klub/Místo
|
Body
|
Výsl.
|
1
|
6
|
FM
|
Kraus Tomas
|
2323
|
SK AD Jicin
|
2
|
s ½
|
2
|
12
|
|
Nguyen Thai Dai Van
|
2206
|
MSS Interchess
|
3
|
s 0
|
3
|
8
|
IM
|
Plat Vojtech
|
2464
|
TZ Trinec
|
3
|
w ½
|
4
|
9
|
|
Blahynka Martin
|
2191
|
SK Duras BVK
|
1,5
|
s ½
|
5
|
10
|
CM
|
Balacek Tadeas
|
2234
|
SK Joly Lysa Nad Labem
|
1,5
|
w ½
|
6
|
11
|
|
Szotkowski Jakub
|
2178
|
SK Slavia Orlova
|
2
|
s 1
|
7
|
1
|
|
Kozel Jiri
|
2047
|
Beskydska sachova skola o.s.
|
1,5
|
w ½
|
8
|
2
|
|
Mikes Jan
|
2062
|
SK Spartak Usti nad L.
|
1
|
s ½
|
9
|
3
|
FM
|
Kriebel Tadeas
|
2375
|
1. Novoborsky SK
|
3,5
|
w ½
|
10
|
4
|
|
Rubes Jan
|
2163
|
SK Teplice
|
2,5
|
s 1
|
11
|
5
|
|
Marek Matyas
|
2077
|
MSS Interchess
|
1
|
w ½
|
|