27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve dnech 26.12.2013 - 2.1.2014 se v Litomyšli uskutečnil 15.ročník turnaje České šachové vánoce , který byl rovněž Krajským přeborem jednotlivců Pardubického kraje . V turnaji se prosadili favorité, když samostatné první místo obsadil GM Alexej Kislinskij z Orlové s půlbodovým odstupem před ukrajinským IM Petrem Golubkou a IM Vojtěchem Plátem z Třince. V přeboru jednotlivců Pardubického kraje byl nejúspěšnější FM Petr Červený z Poličky před Jakubem Půlpánem (který byl současně i nejúspěšnějším hráčem do 16 let v celém turnaji !!) a třetí místo získal FM Michal Novotný (oba Polabiny), nejlepším ze seniorů byl Milan Kotva z Moravské Třebové - všem Blahopřejeme !!!
Ceske sachove vanoce 2013
- OPEN
Organizátor :
Agentura 64 Grygov
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Jaroslav FUKSIK
Hlavní
rozhodčí : FA Miroslav Hurta
Místo :
Litomysl
Datum od :
2013/12/26 Datum do 2014/01/02
Ø ELO
turnaje : 1996
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř.
St.č.
Jméno
Typ
FED
RtgFIDE
RtgN
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
GM
Kislinsky Alexey
CZE
2504
0
SK Slavia Orlova
7,5
41,5
53
2307
2
5
IM
Golubka Petr
UKR
2385
0
7
39,5
51,5
2258
3
2
IM
Plat Vojtech
CZE
2470
0
TZ Trinec
7
39
50,5
2256
4
8
IM
Kulhanek Tomas
CZE
2345
0
SK Zikuda Turnov
6,5
40,5
52
2169
5
3
IM
Petenyi Tamas
SVK
2469
0
SK Dunajska Streda
6,5
37
48
2265
6
21
WIM
Varga Klara
W
HUN
2211
0
6,5
35
44,5
2099
7
4
IM
Chojnacki Krzysztof
POL
2405
0
6
40,5
52
2272
8
10
IM
Gazik Igor
SVK
2321
0
6
40
52
2203
9
14
FM
Cerveny Petr
KP
CZE
2292
0
TJ Stefanydes Policka
6
38
48
2133
10
35
Pulpan Jakub
KP/U16
CZE
2102
0
2222 SK Polabiny
6
37,5
46
2210
11
23
Kowalczyk Pawel
POL
2189
0
6
36,5
47,5
2138
12
22
CM
Balacek Tadeas
CZE
2210
0
SK Joly Lysa nad Labem
6
36,5
46,5
2207
13
17
FM
Novotny Michal
KP
CZE
2241
0
2222 SK Polabiny
6
36,5
46
2126
14
7
IM
Mishuchkov Nikolai M.
S60
RUS
2353
0
6
36
47
2126
15
26
Seidl Stepan
CZE
2178
0
SK Caissa Trebic
6
35,5
45,5
2132
16
34
Cip Dalibor
CZE
2110
0
Orel Orechov
6
32,5
41
2074
17
28
FM
Gazik Viktor
U16
SVK
2155
0
6
31
41
1957
18
9
FM
Cerveny Martin
KP
CZE
2334
0
2222 SK Polabiny
5,5
42,5
53,5
2282
19
11
IM
Jasny Stanislav
CZE
2320
0
Beskydska sachova skola
5,5
42
53,5
2263
20
13
FM
Sabol Marian
KP
CZE
2308
0
SK Vysoke Myto
5,5
36,5
48
2139
21
16
WGM
Krupa Monika
W
POL
2251
0
5,5
36,5
47
2070
22
37
Cap Adam
U16
CZE
2077
0
SK Kladno
5,5
36
46
2117
23
33
WCM
Gazikova Veronika
WU16
SVK
2124
0
5,5
36
45
2167
24
25
Kubik Michael
U16
CZE
2187
0
Beskydska sachova skola
5,5
35,5
45,5
2184
25
19
IM
Boguszlavszkij
Jevgenyij
S60
HUN
2223
0
5,5
33,5
44,5
2127
26
24
IM
Zakharchenko Arnold
S60
UKR
2188
0
5,5
29
37,5
1959
27
20
FM
Bombek Peter
SVK
2218
0
5,5
27,5
36,5
1945
28
6
FM
Mueller Fabian
GER
2356
0
5
38
47,5
2114
29
36
Ptacek Lubos
KP
CZE
2092
0
SK Vysoke Myto
5
37
46,5
2150
30
15
Kovar Vojtech
CZE
2285
0
SK Era Postovni sporitelna
5
33,5
43
2082
31
30
Pekar Vaclav
KP
CZE
2151
0
TJ Jiskra Litomysl
5
32
40,5
2033
32
44
Stehlik Jiri
CZE
2012
0
Sokol Kolin
5
31,5
41,5
2008
33
48
Kotva Milan
KP/S60
CZE
1990
0
TJ Slovan Moravska Trebova
5
31
40
1973
34
31
CM
Herbold Manfred
GER
2139
0
TSV Hütschenhausen
5
30
39,5
2006
35
49
Ptacek Tomas
U16
CZE
1990
0
SK Ortex-Reta Hradec Kralove
5
29,5
38
2034
36
46
Malinovsky Petr
CZE
2008
0
Lokomotiva Krnov
5
27
36
1831
37
18
Kiselev Pavel
RUS
2233
0
4,5
38
48
2124
38
42
Houska Bronislav
KP
CZE
2036
0
TJ Stefanydes Policka
4,5
38
47
2053
39
39
Wichs Jakub
CZE
2067
0
Sachy Povrly
4,5
36
44
2116
40
32
Korpalski Robert
POL
2134
0
4,5
34
43
2084
41
12
IM
Weinzettl Ernst
AUT
2308
0
4,5
33
42
2059
42
40
Misicko Jan
CZE
2064
0
SK Kladno
4,5
32,5
42
1968
43
52
Dzikowski Michal
POL
1933
0
4,5
32,5
41,5
2021
44
66
Kotyk Vaclav
CZE
1792
0
SK Rakovnik
4,5
32
41
2015
45
43
Bradac Roman
CZE
2028
0
SK Caissa Trebic
4,5
31,5
42
2034
46
47
Gratze Michael
AUT
1991
0
4,5
31,5
41,5
1961
47
38
Hrabal Michal
CZE
2074
0
Agentura 64 Grygov
4,5
31,5
39,5
2020
48
65
Krupa Jerzy
POL
1814
0
4,5
30,5
40
2040
49
50
Tejkal Jiri
S60
CZE
1970
0
SK Loko Praha
4,5
29
38,5
1949
50
80
Korpalski Maciej
U16
POL
1612
0
4,5
27,5
36,5
1955
51
29
Dowgird Filip
POL
2154
0
4
39,5
49
2257
52
54
Hajek Oskar
CZE
1917
0
SK Lokomotiva Brno
4
36
46,5
2156
53
27
Haman Jakub
CZE
2176
0
SK Kladno
4
33,5
43,5
2076
54
45
CM
Krupa Krzysztof
POL
2008
0
4
32,5
42
1953
55
62
Sadzikowski Marian
POL
1822
0
4
29,5
36,5
1904
56
53
Smetak Vaclav
S60
CZE
1927
0
TJ Sokol Praha-Vrsovice
4
29
38
1942
57
55
Prachar Josef
S60
CZE
1904
0
SK Porg Praha
4
26,5
34,5
1914
58
75
Korpalska Joanna
W
POL
1688
0
4
26,5
33,5
1893
59
61
Marinov Peter
KP
CZE
1822
0
SK Vysoke Myto
4
23,5
31
1744
60
79
Buchta Martin
KP
CZE
1639
0
TJ Stefanydes Policka
4
23
30,5
1811
61
51
Melichar Vojtech
KP/U16
CZE
1950
0
2222 SK Polabiny
3,5
33
42
2056
62
64
Shishkin Vadim
RUS
1816
0
3,5
33
40,5
1951
63
41
Czyz Artur
POL
2039
0
3,5
31
37,5
1918
64
56
Johnova Eliska
W
CZE
1879
0
TJ Jiskra Horice v Podkrkonosi
3,5
28,5
37,5
1818
65
83
Stankiewicz Alicja
W
POL
1435
0
3,5
28
35
1894
66
68
Bauer Ondrej
CZE
1760
0
TJ Cesky lev Kolesovice
3,5
27
35
1898
67
58
Jenisch Achim
GER
1836
0
SF Botvinnik Steinsfurt
3,5
26,5
34
1908
68
73
Litvinova Oxana
W
CZE
1702
0
Sokol Praha-Kobylisy
3,5
25,5
33
1852
69
59
Mihal Sergej
CZE
1834
0
SK Porg Praha
3
31,5
39,5
1919
70
76
Nespor Jakub
KP/U16
CZE
1680
0
TJ Stefanydes Policka
3
30
38,5
1935
71
57
Jandl Vojtech
U16
CZE
1861
0
SK Revnice
3
28,5
36,5
1858
72
63
Horak Miroslav
S60
CZE
1819
0
TJ Namest N/Oslavou
3
28
37
1820
73
69
Hampel Rudolf
CZE
1756
0
Sokol Praha-Kobylisy
3
28
35,5
1837
74
71
Rychtecky Pavel
S60
CZE
1718
0
SK Teplarna Praha-Malesice
3
26
32
1839
75
70
Vagner Patrik
CZE
1739
0
TJ Nachod
3
25
33
1786
76
60
Sojma Zdenek
KP
CZE
1834
0
TJ Slovan Moravska Trebova
3
25
32
1720
77
85
Korolewicz Pawel
U16
POL
1324
0
3
20,5
27
1735
78
67
Schaffer Ondrej
KP
CZE
1787
0
TJ Stefanydes Policka
2,5
28,5
36
1908
79
77
Solc Filip
U16
CZE
1674
0
SK Ortex-Reta Hradec Kralove
2,5
23
30,5
1737
80
74
Veselsky Jan
CZE
1698
0
Sk Praha-Smichov
2,5
23
29,5
1687
81
72
Kubelova Sona
W
CZE
1711
0
Lokomotiva Krnov
2,5
22,5
29
1712
82
82
Gazik Jakub
U16
SVK
1491
0
2
20
26,5
1693
83
81
Zitna Aneta
W
CZE
1521
0
SK DDM Trebechovice pod Orebem
2
20
26
1639
84
84
Pyzio Amelia
WU16
POL
1336
0
2
19
24,5
1652
85
86
Pavlicek Lukas
KP/U16
CZE
0
1482
TJ Stefanydes Policka
1
26,5
35
1806
86
78
Nedelcev Radim
KP/S60
CZE
1640
0
SK Vysoke Myto
0
19
26
1775
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .