27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 9.listopadu 2013 se v Pardubicích uskutečnil 1.turnaj Krajské soutěže družstev mládeže, v němž mezi 16-ti (!!) zúčastněnými družstvy zvítězil Rapid Pardubice (červení) před Lanškrounem C a Chvaleticemi A. Názory přímých účastníků byste mohli nalézt na webových stránkách Polabin, Rapidu Pardubice nebo Ústí n/O. .
Krajská soutěž družstev mládeže
1. turnaj
Konečné pořadí
Poř.
Družstvo
Part.
+
=
-
Body
Res.
1
Rapid Pardubice -
červení
7
7
0
0
26
0
2
ŠKM TJ Lanškroun
C
7
6
0
1
21½
0
3
TJ Energetik
Chvaletice A
7
5
0
2
19
0
4
2222 ŠK Polabiny
E
7
3
2
2
15½
0
5
Ústí nad Orlicí B
7
3
2
2
14
4
6
2222 ŠK Polabiny
F
7
2
2
3
14
1
7
ŠKM TJ Lanškroun
D
7
3
1
3
14
1
8
Chrudim +
Polabiny G
7
2
2
3
13½
0
9
Rapid Pardubice -
modří
7
2
3
2
13
0
10
ŠK Svitavy B
7
2
2
3
13
0
11
Rapid Pardubice -
bílí
7
2
3
2
13
0
12
TJ Energetik
Chvaletice C
7
1
3
3
12½
0
13
TJ Energetik
Chvaletice B
7
2
2
3
12
0
14
ŠKM TJ Lanškroun
E
7
1
3
3
11½
0
15
TJ Energetik
Chvaletice D
7
1
3
3
11
0
16
Rapid Pardubice -
zelení
7
0
0
7
½
0
Výsledky jednotlivců
1. Rapid
Pardubice - červení (26 Body/0 Res.)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Prokop Matěj
1619
1
1
1
1
1
1
1
7
7
100,0
1146
2
Joukl Jakub
1459
1
1
½
1
1
½
1
6
7
85,7
1114
3
Joukl Martin
1385
1
1
1
1
1
1
1
7
7
100,0
1131
4
Ret Adam Josef
1133
1
1
1
1
0
1
1
6
7
85,7
1040
2. ŠKM TJ
Lanškroun C (21½ Body/0 Res.)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Kupsa Matěj
1429
1
1
0
1
1
1
1
6
7
85,7
1224
2
Ježek Jakub
1250
1
1
½
1
1
1
1
6½
7
92,9
1130
3
Pešek Petr
1250
1
1
0
1
1
1
1
6
7
85,7
1122
4
Černohous Marek
1100
1
0
0
0
0
1
+
3
7
42,9
1052
3. TJ
Energetik Chvaletice A (19 Body/0 Res.)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Chudý Vladimír
1250
1
1
1
0
0
1
1
5
7
71,4
1197
2
Bohuněk Ondřej
1250
0
1
1
0
0
1
1
4
7
57,1
1130
3
Rožek Jan
1260
1
1
0
0
0
1
1
4
7
57,1
1131
4
Jareš Michal
1000
1
1
1
0
1
1
1
6
7
85,7
1048
8. 2222 ŠK
Polabiny E (15½ Body/0 Res.)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Pelcl Robin
1000
1
0
1
0
0
0
0
2
7
28,6
1205
2
Brázda Vít
1000
1
0
1
1
1
½
1
5½
7
78,6
1131
3
Stoček Martin
1108
1
0
1
½
1
0
1
4½
7
64,3
1103
4
Půlpán Ondřej
1100
1
1
0
½
0
0
1
3½
7
50,0
1048
7. Ústí nad
Orlicí B (14 Body/4 Res.)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Holásková
Veronika
1050
1
1
0
0
0
1
0
3
7
42,9
1223
2
Hrůšová Natálie
1100
1
1
0
0
1
1
0
4
7
57,1
1130
3
Píše Michal
1197
1
0
1
1
1
1
0
5
7
71,4
1121
4
Holásková
Markéta
1000
½
0
0
+
½
0
0
2
7
28,6
1052
11. 2222 ŠK
Polabiny F (14 Body/1 Res.)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Pilná Jitka
1090
0
0
1
1
0
0
0
2
7
28,6
1216
2
Pluhař Dan
1000
1
1
1
0
0
0
1
4
7
57,1
1130
3
Liška Kryštof
1000
0
1
1
½
0
0
1
3½
7
50,0
1150
4
Kapeš David
1000
0
+
1
½
1
1
0
4½
7
64,3
1052
6. ŠKM TJ
Lanškroun D (14 Body/1 Res.)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Kaška Petr
1100
1
0
½
0
1
1
1
4½
7
64,3
1198
2
Pavlas Ladislav
1100
1
0
1
0
0
0
0
2
7
28,6
1130
3
Chládek Josef
1100
1
0
0
0
0
1
0
2
7
28,6
1119
4
Málková Barbora
1077
1
0
1
1
½
1
1
5½
7
78,6
1033
9. Chrudim +
Polabiny G (13½ Body/0 Res.)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Chvojka Jan
1100
0
1
½
1
1
0
1
4½
7
64,3
1178
2
Koblížek Kamil
1100
0
1
0
1
0
0
0
2
7
28,6
1130
3
Vančata Jakub
1000
0
1
1
1
0
0
1
4
7
57,1
1135
4
Vlček Tomáš
1000
0
1
0
1
1
0
0
3
7
42,9
1070
5. Rapid
Pardubice - modří (13 Body/0 Res.)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Fiala Jan
1402
0
1
1
1
1
1
0
5
7
71,4
1108
2
Zedník Dominik
1000
1
0
1
1
1
1
0
5
7
71,4
1064
3
Svoboda David
1000
-
0
1
0,0
0
4
Serbouti Youness
1000
1
0
1
0
1
0
0
3
7
42,9
1079
12. ŠK Svitavy
B (13 Body/0 Res.)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Huang Pavel
1088
0
0
0
1
1
0
0
2
7
28,6
1120
2
Pavlíčková
Tereza
1000
0
0
0
1
1
0
0
2
7
28,6
1050
3
Zachař Michal
1000
0
1
0
1
1
1
0
4
7
57,1
1052
4
Pittner Martin
1000
1
1
0
1
1
+
0
5
7
71,4
1014
13. Rapid
Pardubice - bílí (13 Body/0 Res.)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Pozner Jakub
1000
1
0
½
0
1
1
1
4½
7
64,3
1122
2
Bakrlík Adam
1000
0
0
1
0
1
½
1
3½
7
50,0
1050
3
Nimrichter David
Theodor
1000
+
0
½
0
1
0
1
3½
7
50,0
1043
4
Šlingr Michal
1000
0
0
0
0
0
½
1
1½
7
21,4
1000
15. TJ
Energetik Chvaletice C (12½ Body/0 Res.)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Maňáková Mira
1000
0
1
0
1
0
1
1
4
7
57,1
1091
2
Urbanová Lucie
1000
0
1
0
0
0
1
1
3
7
42,9
1014
3
Křemenáková
Lenka
1000
0
0
0
½
0
1
0
1½
7
21,4
1028
4
Havlíčková
Markéta
1000
½
0
+
½
1
1
0
4
7
57,1
1000
4. TJ
Energetik Chvaletice B (12 Body/0 Res.)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Petržílka Radek
1100
1
0
0
0
0
0
1
6
16,7
1148
2
Míšek Ondřej
1100
1
0
1
0
0
1
3
6
50,0
1075
3
Hlína Adam
1105
1
1
0
1
0
0
3
6
50,0
1033
4
Tlapák Marek
1083
0
0
0
+
0
1
2
6
33,3
1074
Šmíd Jaroslav
1100
1
1
1
0
3
4
75,0
1025
10. ŠKM TJ
Lanškroun E (11½ Body/0 Res.)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Bureš Lukáš
1100
0
1
½
0
0
1
2½
6
41,7
1088
2
Pokorný Ondřej
1000
0
1
0
1
1
0
3
6
50,0
1058
3
Bureš Tomáš
1000
0
½
1
½
0
2
5
40,0
1022
4
Minář Milan
1000
0
0
1
½
1
0
0
2½
7
35,7
1064
Hacura Lukáš
1000
0
½
1
0
1½
4
37,5
1044
16. TJ
Energetik Chvaletice D (11 Body/0 Res.)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Urban Martin
1000
0
0
1
0
0
0
0
1
7
14,3
1041
2
Hanuška Filip
1000
0
0
1
0
0
½
0
1½
7
21,4
1015
3
Nešpůrek Jakub
1000
0
1
1
1
0
1
1
5
7
71,4
1027
4
Křemenák Lukáš
1000
0
1
1
0
0
½
1
3½
7
50,0
1029
14. Rapid
Pardubice - zelení (½ Body/0 Res.)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Part.
%
Rtg-O
1
Šurc Matěj
1000
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0,0
1041
2
Sova Viktor
1000
0
0
0
0
½
0
0
½
7
7,1
1029
3
Nápravník Lukáš
1000
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0,0
1014
4
Charvát
František
1000
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0,0
1011
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .