27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V jedenáctém kole 1.ligy východ zakončily Polabiny (2) letošní vynikající sezonu vysokým vítězstvím 7:1 v Litovli a postupují do Extraligy . Dařilo se i Chrudim i, která si remizou 4:4 v Kroměříži udržela prvoligovou příslušnost i pro další sezonu. Další výsledky: Zlín - Staré Město 4:4, Frýdek-Místek B - Loko Brno 3,5:4,5, Orlová - Duras Brno 3:5, Ostrava - Třebíč 3:5 První místo a postup do Extraligy získaly tedy 2222 ŠK Polabiny - Blahopřejeme !!! , do druhých lig sestupují Lokomotiva Brno , Tatran Litovel B a TJ Ostrava .
Výsledky na šachovnicích - 11.kolo
TJ Tatran
Litovel “B“
-
2222 ŠK Polabiny “A“
SK Slavia Orlová “A“
-
ŠK Duras BVK Královo Pole “A“
Bělunek Vladimír (Z)
2256F
½
-
½
2508F
Votava Jan (H,Z)
Olšarová Karolína (Z)
2278F
½
-
½
2584F
Michalík Peter (C,Z)
Beil Zdeněk (Z)
2232F
0
-
1
2342F
Červený Martin (Z)
Zabystrzan Pavel (Z)
2261F
0
-
1
2539F
Bernášek Jan (H,Z)
Krejčí Jan (Z)
2153F
0
-
1
2343F
Hrabuša Matěj (C,Z)
Szotkowski Jakub (Z)
2202F
0
-
1
2502F
Polák Tomáš (H,Z)
Strašil Pavel (Z)
2121F
0
-
1
2241F
Novotný Michal (Z)
Mrázek Lumír
2211F
½
-
½
2376F
Vyskočil Neklan (Z)
Mohapl Petr
2096F
0
-
1
2199F
Jedlička Aleš (Z)
Kuboš Rostislav
2199F
1
-
0
2324F
Vymazal Bronislav (Z)
Navrátil Jiří (H)
2071F
½
-
½
2292F
Hošek Milan (Z)
Kawulok Marek
2088F
½
-
½
2201F
Majer Jiří (Z)
Pytolaj Radek
1852N
0
-
1
2163F
Macháň Jan
Mitura Václav
2099F
½
-
½
2185F
Skácelík Petr (Z)
Knajbl Michael
1781N
0
-
1
2089F
Půlpán Jakub
Makovička Tadeáš
1994F
0
-
1
2161F
Mudra Tomáš
1
:
7
3
:
5
ŠK Zlín “A“
-
ŠK Staré Město “A“
TJ Ostrava
-
ŠK Caissa Pivovar Dalešice
Pacher Milan (C,Z)
2446F
1
-
0
2404F
Biolek Richard (H,Z)
Klíma Lukáš (H,Z)
2342F
½
-
½
2413F
Velička Petr (H,Z)
Ponížil Cyril (H,Z)
2432F
½
-
½
2377F
Bureš Jaroslav (H,Z)
Malík Jan (H,Z)
2257F
½
-
½
2410F
Pisk Petr (H,Z)
Roubalík Jakub (Z)
2329F
0
-
1
2381F
Zpěvák Pavel (H,Z)
Veselý Libor (H)
2190F
1
-
0
2309F
Buchníček Petr (Z)
Vojtek Vladimír (C,Z)
2281F
0
-
1
2347F
Bažant Petr (Z)
Hladík Oto (Z)
2204F
½
-
½
2277F
Bednář Jaromír (C)
Krčál Michal (Z)
2212F
½
-
½
2196F
Uřičář Jakub (Z)
Mrva Marek (Z)
2188F
0
-
1
2233F
Kratochvíl Josef (Z)
Rubal Adam (Z)
2243F
½
-
½
2116F
Dobeš Vojtěch (Z)
Veselý Martin (Z)
2156F
0
-
1
2212F
Seidl Štěpán (Z)
Šenkýř Martin
2186F
1
-
0
2272F
Bažant Petr (Z)
Šplíchal Stanislav (Z)
2132F
0
-
1
2263F
Kulovaná Eva (Z)
Hodovský Jiří
2129F
½
-
½
2261F
Vrána František
Šamu Pavel
1929F
½
-
½
2028F
Bradáč Roman
4
:
4
3
:
5
BŠŠ
Frýdek-Místek “B“
-
Lokomotiva Brno “A“
Slavia Kroměříž “A“
-
TJ ŠO Chrudim
Zwardoň Vojtěch (V,Z)
2383F
½
-
½
2483F
Plát Vojtěch (H,Z)
Cvek Robert (H,Z)
2517F
½
-
½
2503F
Hába Petr (H,Z)
Rojíček Vojtěch (V,Z)
2424F
0
-
1
2486F
Kalod Radek (H,Z)
Malinovský Karel (H,Z)
2445F
½
-
½
2308F
Sabol Marian (H,Z)
Jasný Stanislav (Z)
2310F
½
-
½
2298F
Adámek Jiří (H,Z)
Lanč Alois (C,Z)
2355F
1
-
0
2275F
Pokorný Zdeněk (Z)
Rabatin Jakub (Z)
2243F
1
-
0
2250F
Ramík Zdeněk (Z)
Mudrák Josef (Z)
2351F
½
-
½
2228F
Němec Pavel (Z)
Kubík Michael (Z)
2157F
0
-
1
2290F
Šklíba Martin (Z)
Karlík Vladimír (Z)
2274F
½
-
½
2240F
Bujnoch Radek (Z)
Holeksa Zdeněk (Z)
2181F
½
-
½
2178F
Bednář Jakub (Z)
Dvořák Martin (Z)
2194F
½
-
½
2211F
Hlaváček Robert (Z)
Kozel Jiří
2014F
1
-
0
2231F
Kratochvíl Karel
Cagašík Tomáš (Z)
2235F
0
-
1
2163F
Malivánek Jiří
Benčo Pavel
2180F
0
-
1
2168F
Kratochvíl Milan
Stachoň Martin
2113F
½
-
½
2157F
Trhal Tomáš (H)
3½
:
4½
4
:
4
Závěrečná tabulka po 11. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
2222 ŠK Polabiny
“A“
8
2
1
26
54.0
37
2.
ŠK Duras BVK
Královo Pole “A“
8
1
2
25
56.0
39
3.
ŠK Caissa
Pivovar Dalešice
7
1
3
22
47.0
28
4.
ŠK Staré Město
“A“
6
1
4
19
44.5
32
5.
Slavia Kroměříž
“A“
5
3
3
18
46.0
25
6.
SK Slavia Orlová
“A“
4
2
5
14
46.5
27
7.
TJ ŠO Chrudim
3
3
5
12
43.5
25
8.
ŠK Zlín “A“
3
3
5
12
41.5
25
9.
BŠŠ
Frýdek-Místek “B“
3
2
6
11
41.5
23
10.
Lokomotiva Brno
“A“
3
2
6
11
39.0
22
11.
TJ Tatran
Litovel “B“
2
3
6
9
36.0
21
12.
TJ Ostrava
2
1
8
7
32.5
18
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .