27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve dnech 13.-15.června 2014 se v Brně uskutečnilo Mistrovství České republiky družstev mladších žáků , do něhož postoupilo 28 nejlepších družstev z celé ČR a mezi nimi byla i 3 družstva našeho kraje. Suverénním vítězem se stalo A družstvo BŠS Frýdek-Místek před svým B družstvem a Kuřimí , z našinců patří páté místo Polabinám a šesté Poličce (díky vzájemné remize v posledním kole - vítěz by bral jednu z medailí !), za očekáváním zůstalo Hlinsko až na 17.místě - což vše dohromady znamená, že na příštím MČR družstev ml. žáků bude mít náš kraj opět trojnásobné zastoupení.
Mistrovství České republiky družstev mladších žáků v
rapidšachu
Organizátor :
Brnenska sachova skola
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Miroslav Hurta
Hlavní
rozhodčí : Richard Biolek
Rozhodčí :
Ondrej Zamecnik
Místo : Brno
Datum od :
2014/06/13 Datum do 2014/06/15
Ø ELO
turnaje : 1344
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř.
St.č.
Družstvo
Partie
+
=
-
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
BŠŠ Frýdek-Místek "A"
9
9
0
0
27
142
39,5
2
11
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
9
6
1
2
19
141
30,5
3
8
ŠK Kuřim "A"
9
6
0
3
18
147
33
4
7
TJ Spartak Vlašim
9
6
0
3
18
144
31
5
6
2222 ŠK Polabiny
9
5
2
2
17
144
30,5
6
3
Štefanydes Polička
9
5
1
3
16
149
28
7
18
BŠŠ Frýdek-Místek "C"
9
5
1
3
16
110
30
8
10
QCC České Budějovice
9
5
0
4
15
141
28
9
12
SK Slavia Orlová
9
5
0
4
15
119
28
10
2
ŠK PORG - VŠFS Praha
9
4
2
3
14
137
26,5
11
14
Sokol Praha Kobylisy
9
4
2
3
14
113
30
12
13
ŠACHklub Tábor
9
4
2
3
14
105
27,5
13
4
ŠK Staré Město
9
4
1
4
13
140
30,5
14
5
Klub šachistů Říčany
9
4
1
4
13
112
30,5
15
16
ŠK Spartak Chodov
9
4
1
4
13
90
26
16
15
ŠK Lokomotiva Brno
9
4
0
5
12
137
25,5
17
9
ŠO Hlinsko
9
3
2
4
11
118
25,5
18
20
ŠK AD Jičín
9
3
2
4
11
112
27,5
19
23
ŠK 64 Plzeň
9
3
2
4
11
105
26
20
19
ŠK Světlá nad Sázavou
9
3
2
4
11
98
25,5
21
26
ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
9
3
1
5
10
101
23,5
22
17
Chess Most
9
2
3
4
9
91
24
23
24
Zbrojovka Vsetín
9
3
0
6
9
86
19,5
24
28
ŠK Kuřim "B"
9
2
3
4
9
83
23,5
25
27
SK Oaza Praha
9
2
2
5
8
93
20,5
26
22
ŠK 1921 Zábřeh
9
1
4
4
7
88
22
27
21
ŠK Veselí nad Lužnicí
9
1
3
5
6
91
22
28
25
Novoborská šachová akademie
9
1
0
8
3
94
21,5
Sestavy družstev s výsledky jednotlivců
5. 2222 ŠK
Polabiny (Rtg prům.:1481, PH 1: 17 / PH 2: 144)
Šach.
Jméno
Rtg
FED
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Body
Partie
Rtg prům.
1
Haring Filip
1833
SVK
1
1
1
1
½
½
½
0
1
6,5
9
1658
2
Ludvík Tomáš
1724
CZE
1
1
1
1
1
1
1
0
½
7,5
9
1536
3
Bílek Marek
1343
CZE
½
1
1
2,5
3
1382
4
Žejdlík Erik
1389
CZE
0
½
0
½
0
1
½
½
½
3,5
9
1394
5
Brázda Vít
1397
CZE
½
0
0
½
1
0
2
6
1396
6
Ret Adam Josef
1197
CZE
0
0
0
2
1431
7
Pilná Jitka
1071
CZE
1
1
0
0
0
0
0
½
0
2,5
9
1263
8
Stoček Martin
1164
CZE
+
1
½
1
1
½
1
6
7
1135
6. Štefanydes
Polička (Rtg prům.:1505, PH 1: 16 / PH 2: 149)
Šach.
Jméno
Rtg
FED
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Body
Partie
Rtg prům.
1
Švanda Ondřej
1723
CZE
0
1
1
0
1
0
½
½
0
4
9
1656
2
Nehyba Martin
1710
CZE
0
1
1
1
1
0
0
1
½
5,5
9
1609
3
Pavlíček Lukáš
1489
CZE
1
1
1
0
1
1
0
1
½
6,5
9
1489
4
Simon Michal
1379
CZE
0
1
1
1
0
3
5
1457
5
Zeman Daniel
1395
CZE
1
0
0
1
2
4
1426
6
Švanda Adam
1336
CZE
1
½
1
0
1
½
0
1
1
6
9
1289
7
Langrová Ilona
1043
CZE
1
0
0
0
0
0
0
0
0
1
9
1213
17. ŠO
Hlinsko (Rtg prům.:1454, PH 1: 11 / PH 2: 118)
Šach.
Jméno
Rtg
FED
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Body
Partie
Rtg prům.
1
Říha Vojtěch
1665
CZE
0
0
½
½
0
1
1
½
0
3,5
9
1625
2
Vašková Marie
1527
CZE
0
0
1
1
0
0
1
0
0
3
9
1464
3
Novotný Ondřej
1511
CZE
1
0
1
1
1
0
1
0
0
5
9
1396
4
Ročňák Michal
1550
CZE
1
1
0
1
½
0
1
1
0
5,5
9
1340
5
Pešek Patrik
1314
CZE
1
1
½
0
1
1
1
0
0
5,5
9
1262
6
Holfeuerová Sofie
1027
CZE
0
0
1
0
0
1
0
1
0
3
9
1099
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .