27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve třetím kole 1.ligy východ prohrály Polabiny v přímém souboji o čelo tabulky v Třebíči 5:3 a Chrudim přivezla z Brna první bod za remizu s Durasem 4:4. Další výsledky: Loko Brno - Kroměříž 3,5:4,5, Staré Město - Ostrava 6,5:1,5, Litovel B - Orlová 2,5:5,5, Zlín - Frýdek-Místek B 3,5:4,5. Předehrávka 5.kola: Zlín - Ostrava 4,5:3,5
Výsledky na šachovnicích - 3.kolo
ŠK Caissa
Pivovar Dalešice
-
2222 ŠK Polabiny “A“
ŠK Staré Město “A“
-
TJ Ostrava
Kaňovský David (H,Z)
2404F
0
-
1
2241F
Novotný Michal (Z)
Biolek Richard (H,Z)
2404F
1
-
0
2342F
Klíma Lukáš (H,Z)
Pisk Petr (H,Z)
2410F
½
-
½
2199F
Jedlička Aleš (Z)
Bureš Jaroslav (H,Z)
2377F
1
-
0
2257F
Malík Jan (H,Z)
Buchníček Petr (Z)
2309F
1
-
0
2292F
Hošek Milan (Z)
Sosna Jan (H)
2367F
½
-
½
2185F
Novosadová Kristýna (H,Z)
Kratochvíl Josef (Z)
2233F
½
-
½
2212F
Hostinský Jiří (Z)
Bažant Petr (Z)
2347F
1
-
0
2204F
Hladík Oto (Z)
Seidl Štěpán (Z)
2212F
1
-
0
2159F
Mojžíš Jaroslav (Z)
Uřičář Jakub (Z)
2196F
1
-
0
2188F
Mrva Marek (Z)
Kulovaná Eva (Z)
2263F
½
-
½
2163F
Macháň Jan
Dobeš Vojtěch (Z)
2116F
½
-
½
2156F
Veselý Martin (Z)
Sedláček Oldřich (H)
2196F
½
-
½
2160F
Čižinský Petr
Bažant Petr (Z)
2272F
½
-
½
2132F
Šplíchal Stanislav (Z)
Walek Petr
2080F
1
-
0
1939F
Melichar Vojtěch
Kapusta Petr
2139F
1
-
0
2069F
Didi Jan
5
:
3
6½
:
1½
ŠK Duras BVK
Královo Pole “A“
-
TJ ŠO Chrudim
TJ Tatran Litovel “B“
-
SK Slavia Orlová “A“
Vyskočil Neklan (Z)
2376F
1
-
0
2308F
Sabol Marian (H,Z)
Bělunek Vladimír (Z)
2256F
½
-
½
2386F
Talla Vladimír (H,Z)
Chytilek Roman (H)
2374F
½
-
½
2228F
Němec Pavel (Z)
Beil Zdeněk (Z)
2232F
0
-
1
2381F
Kriebel Tadeáš (H,Z)
Blahynka Martin (Z)
2188F
0
-
1
2240F
Bujnoch Radek (Z)
Vaněk Ladislav (Z)
2177F
½
-
½
2261F
Zabystrzan Pavel (Z)
Vymazal Bronislav (Z)
2324F
1
-
0
2211F
Hlaváček Robert (Z)
Krejčí Jan (Z)
2153F
0
-
1
2202F
Szotkowski Jakub (Z)
Majer Jiří (Z)
2201F
½
-
½
2163F
Malivánek Jiří
Strašil Pavel (Z)
2121F
1
-
0
2199F
Kuboš Rostislav
Skácelík Petr (Z)
2185F
0
-
1
2157F
Trhal Tomáš (H)
Neoral Antonín
2148F
½
-
½
2088F
Kawulok Marek
Nepomucký Ondřej
2269F
½
-
½
2148F
Komárek David
Haderka Karel
1890F
0
-
1
2099F
Mitura Václav
Bureš Vít
2180F
½
-
½
2096F
Krys Jaromír
Knajbl Michael
1781N
0
-
1
2025F
Sieber Martin
4
:
4
2½
:
5½
Lokomotiva
Brno “A“
-
Slavia Kroměříž “A“
ŠK Zlín “A“
-
BŠS Frýdek-Místek “B“
Plát Vojtěch (H,Z)
2483F
½
-
½
2517F
Cvek Robert (H,Z)
Pacher Milan (C,Z)
2446F
1
-
0
2383F
Zwardoň Vojtěch (V,Z)
Kalod Radek (H,Z)
2486F
½
-
½
2445F
Malinovský Karel (H,Z)
Ponížil Cyril (H,Z)
2432F
0
-
1
2424F
Rojíček Vojtěch (V,Z)
Adámek Jiří (H,Z)
2298F
0
-
1
2355F
Lanč Alois (C,Z)
Roubalík Jakub (Z)
2329F
½
-
½
2349F
Vesselovsky Serguei (V,Z)
Šklíba Martin (Z)
2290F
1
-
0
2274F
Karlík Vladimír (Z)
Krčál Michal (Z)
2212F
½
-
½
2310F
Jasný Stanislav (Z)
Sochorová Petra (Z)
2183F
½
-
½
2203F
Pavelka Jindřich (Z)
Rubal Adam (Z)
2243F
1
-
0
2243F
Rabatin Jakub (Z)
Kratochvíl Karel
2231F
0
-
1
2194F
Dvořák Martin (Z)
Vlach Karel (Z)
2142F
0
-
1
2157F
Kubík Michael (Z)
Kratochvíl Milan
2168F
½
-
½
2113F
Stachoň Martin
Šenkýř Martin
2186F
½
-
½
2212F
Pecha Tomáš (Z)
Dvořák Adam
2119F
½
-
½
2113F
Sojka Aleš
Kocián Miroslav
2015F
0
-
1
2181F
Holeksa Zdeněk (Z)
3½
:
4½
3½
:
4½
Tabulka po 3. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
ŠK Caissa Pivovar
Dalešice
3
0
0
9
14
8
2.
BŠS Frýdek-Místek
“B“
2
1
0
7
14
9
3.
SK Slavia Orlová
“A“
2
0
1
6
15,5
12
4.
ŠK Staré Město
“A“
2
0
1
6
13,5
10
5.
Slavia Kroměříž
“A“
2
0
1
6
13
6
6.
2222 ŠK Polabiny
“A“
2
0
1
6
12,5
8
7.
ŠK Zlín “A“
1
1
2
4
15
10
8.
ŠK Duras BVK
Královo Pole “A“
1
1
1
4
12,5
7
9.
TJ Ostrava
1
0
3
3
12
7
10.
TJ Tatran Litovel
“B“
0
2
1
2
10,5
5
11.
TJ ŠO Chrudim
0
1
2
1
11
6
12.
Lokomotiva Brno
“A“
0
0
3
0
8,5
3
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .