27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V závěrečném jedenáctém kole 1.ligy východ se Chrudimi v domácím prostředí nepodařilo zdolat Kroměříž a podlehla jí 3:5. Další výsledky: Rychnov n/Kn. - Duras Brno B 6:2, Zlín - Slezan Opava 3,5:4,5, Grygov - Frýdek-Místek B 4,5:3,5, Orlová - Lokomotiva Brno 5,5:2,5, Duras Brno A - Staré Město 5:3. Až poslední kolo rozhodlo o tom, že vítězem a postupujícím do Extraligy se stalo družstvo Duras Brno A , tři sestupující (Chrudim, Rychnov n/Kn. a Duras Brno B ) byli známi už dříve.
Výsledky na šachovnicích - 11.kolo
TJ ŠO Chrudim
-
Slavia Kroměříž
Agentura 64 Grygov
-
BŠS Frýdek-Místek „B“
Novotný Michal (Z,H)
2328F
½
-
½
2447F
Malinovský Karel (Z,H)
Biolek Richard (Z,H)
2446F
1
-
0
2389F
Zwardoň Vojtěch (Z,V)
Jarábek Vratislav (Z)
2188F
0
-
1
2341F
Klíma Lukáš (Z,H)
Kaňovský David (Z,H)
2419F
½
-
½
2355F
Vesselovsky Serguei (Z,V)
Půlpán Jakub (Z,H)
2300F
½
-
½
2337F
Mudrák Josef (Z)
Biolek Richard (Z,H)
2432F
1
-
0
2217F
Pecha Tomáš (Z)
Němec Pavel (Z)
2265F
0
-
1
2248F
Karlík Vladimír (Z)
Sluka Radek (Z)
2319F
½
-
½
2155F
Holeksa Zdeněk
Bujnoch Radek (Z)
2282F
½
-
½
2225F
Dvořák Martin (Z)
Obšivač Josef (Z)
2281F
½
-
½
2141F
Kozel Jiří
Hlaváček Robert (Z)
2205F
½
-
½
2235F
Cagašík Tomáš (Z)
Fuksík Jakub (Z)
2164F
1
-
0
2082F
Fusková Martina
Malivánek Jiří
2124F
½
-
½
2174F
Pavelka Jindřich
Švancara Petr
2080F
0
-
1
1945F
Kaňáková Natálie
Krys Jaromír
2051F
½
-
½
2124F
Sojka Aleš
Bareš Jáchym
1998F
0
-
1
1982F
Kaňák Filip
3
:
5
4½
:
3½
Panda Rychnov
n/Kn.
-
ŠK Duras BVK Brno „B“
SK Slavia Orlová
-
ŠK Lokomotiva Brno
Sabuk Piotr (Z,C)
2303F
1
-
0
2211F
Seidl Štěpán (Z,H)
Talla Vladimír (Z,H)
2411F
0
-
1
2464F
Šimáček Pavel (Z,H)
Goluch Piotr (Z,C)
2204F
0
-
1
2227F
Semenova Elena (Z,C)
Neděla Vlastimil (Z)
2312F
1
-
0
2236F
Kratochvíl Josef (Z)
Šmajzr Martin (Z)
2218F
1
-
0
1909F
Zeman Radek (Z)
Krzyzanowski Marcin (Z,C)
2386F
1
-
0
2180F
Sochorová Petra (Z)
Kracík Tomáš (Z)
2203F
½
-
½
1970F
Sysel Michal
Olšarová Tereza (Z)
2297F
½
-
½
2255F
Kulovaná Eva (H)
Mesiarik Rudolf (Z)
2141F
1
-
0
1839F
Věžník Michael
Olšarová Karolína (Z)
2224F
1
-
0
2200F
Kratochvíl Milan
Novotný Josef
2121F
½
-
½
1572N
Menčík Pavel
Zabystrzan Pavel (Z)
2248F
1
-
0
2148F
Kratochvíl Karel
Ježek Adam
1938F
1
-
0
0
0
Mrázek Lumír
2237F
1
-
0
2036F
Dvořák Adam
Daniel Jiří
1931F
1
-
0
0
0
Kuboš Rostislav
2194F
0
-
1
2160F
Sremaňák Slavomír (C)
6
:
2
5½
:
2½
ŠK Zlín
-
KVS EKODIVIZE Opava
ŠK Duras BVK Brno „A“
-
ŠK Staré Město
Ponížil Cyril (Z,H)
2436F
½
-
½
2428F
Kriebel Tadeáš (Z,H)
Bernášek Jan (Z,H)
2533F
1
-
0
2395F
Bureš Jaroslav (Z)
Roubalík Jakub (Z)
2366F
1
-
0
2362F
Caletka Radomír (Z,H)
Polák Tomáš (Z,H)
2513F
½
-
½
2371F
Zpěvák Pavel (Z,H)
Rubal Adam (Z)
2271F
½
-
½
2357F
Adámek Jiří (Z,H)
Vyskočil Neklan (Z)
2422F
0
-
1
2364F
Sosna Jan (Z,H)
Krčál Michal (Z)
2246F
0
-
1
2270F
Nábělek Marek (Z)
Blatný Pavel (Z)
2414F
½
-
½
2362F
Bažant Petr (Z)
Mikulčík Ladislav (Z)
2245F
0
-
1
2258F
Černín Radim (Z)
Chytilek Roman (H)
2362F
1
-
0
2249F
Vrána František (Z)
Šenkýř Martin (Z)
2174F
0
-
1
2206F
Židek Václav (Z)
Vymazal Bronislav (Z)
2321F
½
-
½
2248F
Bažant Petr
Hodovský Jiří
2161F
½
-
½
2135F
Čempel Jaroslav
Blahynka Martin (Z)
2237F
½
-
½
2116F
Dobeš Vojtěch
Koutný Petr
2095F
1
-
0
2001F
Rambousek Jan
Skácelík Petr (Z)
2136F
1
-
0
2028F
Zpěváková Jana
3½
:
4½
5
:
3
Tabulka po 11. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
ŠK Duras BVK
Brno „A“
9
1
1
28
59.5
44
2.
BŠŠ
Frýdek-Místek
8
0
3
24
53.5
37
3.
SK Slavia Orlová
8
0
3
24
49.5
35
4.
KVS EKODIVIZE
Opava
7
0
4
21
45.5
29
5.
Slavia Kroměříž
6
1
4
19
46.0
29
6.
ŠK Zlín
6
1
4
19
44.5
31
7.
ŠK Staré Město
5
1
5
16
47.5
29
8.
Agentura 64
Grygov
5
0
6
15
44.5
27
9.
ŠK Lokomotiva
Brno
4
1
6
13
41.5
26
10.
TJ ŠO Chrudim
2
1
8
7
36.5
17
11.
Panda Rychnov
n/Kn.
2
0
9
6
34.5
23
12.
ŠK Duras BVK
Brno „B“
1
0
10
3
25.0
11
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .