27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 14.února 2015 se ve Chvaleticích uskutečnil první turnaj třetího ročníku seriálu turnajů pro žáky do 15 let - Chvaletická šachová Olympiáda, kterého se ve třech věkových kategoriích zúčastnilo 95 mladých hráčů z 10 oddílů. V nejmladší kategorii A suverénně zvítězil Radek Nejedlý z Chotěboře před Karlem Brožkou ze Zaječic a Matějem Kobrem z Ústí n/O., z dívek byla nejlepší Tereza Šulcová z Polabin. Ve starší kategorii B byl první Rudolf Jun z Chotěboře následovaný Michalem Jarešem z Chvaletic a Pavlem Němečkem z Poděbrad, vítězství mezi dívkami patřilo Jitce Pilné z Polabin. V nejstarší kategorii C zvítězil Jan Nešpůrek před Patrikem Žejdlíkem a Markem Bílkem (všichni Polabiny), jedinou dívkou byla Mira Maňáková z Chvaletic. Ohlasy na turnaj můžete nalézt na webových stránkách České Třebové, Chotěboře , Polabin, Ústí n/O. a Železných hor .
Chvaletická šachová
olympiáda, 3. ročník, 1. turnaj
Kategorie A
Poř.
St.č.
Jméno
Nar.
NRtg
Klub
Body
BH.
BH.
1
1
NEJEDLÝ Radek
06.03.2008
1165
TJ CHS Chotěboř
7
23½
32
2
7
BROŽKA Karel
12.01.2008
1000
TJ Sokol
Zaječice
6
22
32½
3
2
KOBR Matěj
24.11.2007
1100
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
5½
20½
29½
4
37
ŠULCOVÁ Tereza
25.01.2006
1000
2222 ŠK Polabiny
5
23
33½
5
4
NĚMEČKOVÁ Kamila
13.07.2007
1100
DDM Symfonie
Poděbrady
5
21½
31½
6
3
NEJEDLÝ Lukáš
20.05.2008
1100
TJ CHS Chotěboř
5
21
29
7
33
VÁŇA Jakub
11.04.2007
1000
2222 ŠK Polabiny
5
18
23½
8
5
NEŠPŮREK Jakub
19.10.2007
1051
TJ ENERGETIK
Chvaletice
4½
18½
26½
9
18
LAURYN Jakub
20.09.2006
1000
DDM Přelouč
4
23
33½
10
21
NASTOUPIL Adam
11.09.2006
1000
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
4
20½
28½
11
27
ROŽEK Tomáš
08.07.2007
1000
TJ ENERGETIK
Chvaletice
4
20
27½
12
23
NĚMEČEK Tomáš
22.06.2008
1000
DDM Dominik
Kutná Hora
4
19½
27
13
15
KAŠIČKA Ondřej
17.09.2007
1000
ŠS Železné hory
4
19
26½
14
20
MARTINÍK Daniel
09.09.2006
1000
2222 ŠK Polabiny
4
18½
28
15
26
ROUB Radek
29.08.2006
1000
ŠS Železné hory
4
18½
27
16
9
HOLÁSEK Tomáš
04.08.2008
1000
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4
17½
25
17
36
ČERVENÝ Vojtěch
03.01.2006
1000
2222 ŠK Polabiny
4
16
21½
18
14
JUN Robert
30.06.2008
1000
TJ CHS Chotěboř
3½
20
27½
19
29
TYČ Jakub
25.03.2006
1000
TJ ENERGETIK
Chvaletice
3½
19½
26
20
31
TÝČ Adam
12.06.2006
1000
ŠS Železné hory
3½
17
25½
21
30
TYČ Karel
14.11.2008
1000
ŠS Železné hory
3½
16½
21½
22
35
ČERNÝ Sebastian
17.10.2006
1000
ŠS Železné hory
3
17
23
23
24
PALEČKOVÁ Simona
15.06.2007
1000
ŠS Železné hory
3
16½
21½
24
25
RABAS Adam
05.04.2007
1000
ŠS Železné hory
3
16
23
25
17
KOVÁŘ Jakub
24.12.2006
1000
2222 ŠK Polabiny
3
16
21½
26
38
ŠURKALA Jakub
14.10.2007
1000
ŠS Železné hory
3
15
21
27
16
KLEMPÍŘ Libor
12.09.2006
1000
2222 ŠK Polabiny
3
13
19½
28
28
TOMŠŮ Tomáš
17.02.2007
1000
2222 ŠK Polabiny
3
13
17½
29
34
ČABALA Sebaastian
31.05.2007
1000
ŠS Železné hory
3
13
17½
30
19
LUKOŠÍK Filip
15.05.2006
1000
2222 ŠK Polabiny
2½
16½
24
31
32
VOBORNÍK Jiří
08.03.2007
1000
2222 ŠK Polabiny
2½
15
21
32
22
NESLÁDKOVÁ
Eliška
08.12.2006
1000
ŠS Železné hory
2½
12
17½
33
13
JAHODA Vojtěch
02.12.2006
1000
ŠS Železné hory
2
15
22
34
8
CHADRABA Adam
09.03.2008
1000
ŠS Železné hory
2
14½
21
35
6
BOCHNÍČEK
Kryštof
14.02.2008
1000
ŠS Železné hory
2
14½
20½
36
10
HORÁK Karel
26.06.2007
1000
ŠS Železné hory
1½
14
20½
37
11
HORÁK Lukáš
07.06.2010
1000
ŠS Železné hory
1
13½
18
38
12
HÁLA Matěj
08.08.2007
1000
ŠS Železné hory
0
12½
17
Kategorie B
Poř.
St.č.
Jméno
Nar.
NRtg
Klub
Body
BH.
BH.
1
2
JUN Rudolf
14.09.2005
1578
TJ CHS Chotěboř
6½
22½
31
2
5
JAREŠ Michal
05.09.2005
1388
TJ ENERGETIK
Chvaletice
6
21
30½
3
4
NĚMEČEK Pavel
02.02.2004
1515
DDM Symfonie
Poděbrady
5½
20½
30
4
1
ŽEJDLÍK Erik
00.00.2003
1593
2222 ŠK Polabiny
5
23½
32½
5
6
BRÁZDA Vít
00.00.2003
1343
2222 ŠK Polabiny
5
22½
32
6
9
VÁŇA Vojtěch
27.08.2003
1194
2222 ŠK Polabiny
5
20
29½
7
11
HUTAŘ Vojtěch
02.12.2004
1148
TJ CHS Chotěboř
5
17½
25½
8
7
ROŽEK Jan
22.09.2004
1228
TJ ENERGETIK
Chvaletice
4½
21
27½
9
12
PILNÁ Jitka
00.00.2003
1141
2222 ŠK Polabiny
4½
19
26
10
3
NĚMEČEK Lukáš
02.02.2004
1540
DDM Symfonie
Poděbrady
4
22½
30½
11
14
SEIBERT Nataniel
25.03.2003
1100
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4
20
28½
12
10
HOLÁSKOVÁ
Veronika
05.06.2003
1170
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4
20
26
13
16
TLAPÁK Marek
19.02.2005
1095
TJ ENERGETIK
Chvaletice
4
19½
28½
14
36
SKÁLA Jakub
01.07.2003
1000
2222 ŠK Polabiny
4
19
26½
15
28
LAURYN Josef
16.02.2003
1000
DDM Přelouč
4
19
26½
16
8
HLÍNA Adam
26.10.2004
1197
TJ ENERGETIK
Chvaletice
4
18
25
17
18
HUTAŘ Šimon
24.08.2003
1027
TJ CHS Chotěboř
4
17
24
18
13
NIKOLINKO Tomáš
24.07.2003
1100
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
4
17
23½
19
17
KLEJCH Filip
08.12.2004
1045
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
4
15½
23
20
39
TORVENYI Vojtěch
28.11.2005
1000
2222 ŠK Polabiny
3½
18½
25½
21
19
URBAN Martin
08.05.2005
1022
TJ ENERGETIK
Chvaletice
3½
18
26
22
40
LE Adam
19.11.2005
1000
2222 ŠK Polabiny
3½
14
19½
23
33
PATAKI Alexandr
15.09.2005
1000
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3
21
29½
24
15
LEKSOVÁ Soňa
27.05.2004
1098
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3
20½
29½
25
24
HOLÁSKOVÁ
Markéta
03.10.2005
1000
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
3
17
24½
26
25
HORÁK Igor
26.06.2003
1000
2222 ŠK Polabiny
3
16
24
27
29
LYASHKO Serhyi
05.05.2004
1000
ŠS Železné hory
3
16
22½
28
26
JARÝ Jaroslav
04.05.2004
1000
ŠS Železné hory
3
16
22½
29
21
BRUNCLÍK Tobias
17.09.2005
1000
ŠS Železné hory
3
15
22
30
31
MORÁVEK David
19.09.2005
1000
ŠS Železné hory
3
15
20
31
35
POSPÍŠIL Šimon
10.08.2005
1000
ŠS Železné hory
2½
15½
21½
32
22
COUFAL Tadeáš
22.11.2005
1000
ŠS Železné hory
2½
14½
22
33
34
POLACH Tomáš
28.12.2005
1000
ŠS Železné hory
2½
13½
17½
34
38
TOMŠŮ Ondřej
19.02.2005
1000
2222 ŠK Polabiny
2½
11
15
35
32
NĚMEČEK Jan
26.04.2004
1000
DDM Dominik
Kutná Hora
2
16
21½
36
20
BOCHNÍČKOVÁ Nela
09.12.2004
1000
ŠS Železné hory
2
14
18
37
37
SMETANA Ondřej
30.08.2004
1000
2222 ŠK Polabiny
2
11½
15½
38
23
HOLEČEK Jiří
24.10.2005
1000
ŠS Železné hory
1½
16
22½
39
27
KŮRKA Adam
00.00.2004
1000
2222 ŠK Polabiny
1
13
17½
40
30
MAREŠOVÁ Lucie
17.10.2004
1000
ŠS Železné hory
0
12
17
Kategorie C
Poř.
St.č.
Jméno
Nar.
NRtg
Klub
Body
BH.
BH.
1
3
NEŠPŮREK Jan
11.10.2001
1469
2222 ŠK Polabiny
6
20
27½
2
1
ŽEJDLÍK Patrik
00.00.2000
1671
2222 ŠK Polabiny
5
22
31½
3
7
BÍLEK Marek
00.00.2002
1319
2222 ŠK Polabiny
5
20½
27½
4
6
KRONOWETTER
Bořivoj
01.08.2000
1347
DDM Symfonie
Poděbrady
5
19½
27
5
4
KLABENEŠ Petr
15.11.2002
1455
TJ CHS Chotěboř
4½
22½
31
6
2
HOLÁSEK Vojtěch
21.02.2001
1577
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4
20
28½
7
10
CHUDÝ Vladimír
15.12.2001
1211
TJ ENERGETIK
Chvaletice
4
16
23½
8
5
KRONOWETTER Aleš
16.07.2002
1442
DDM Symfonie
Poděbrady
3½
20
27½
9
9
FORMÁNEK Matěj
00.00.2000
1248
2222 ŠK Polabiny
3½
18½
24½
10
11
MAŇÁKOVÁ Mira
13.01.2002
1145
TJ ENERGETIK
Chvaletice
3½
16
24½
11
8
DOLEŽAL Karel
26.05.2001
1270
DDM Symfonie
Poděbrady
3½
15½
21½
12
17
KAPEŠ David
23.03.2001
1000
2222 ŠK Polabiny
3
17
24½
13
12
PETRŽÍLKA Radek
16.04.2002
1127
TJ ENERGETIK
Chvaletice
3
17
23½
14
16
HLAVÁČEK Radan
00.00.2002
1000
TJ ENERGETIK
Chvaletice
3
14
19
15
14
VLČEK Tomáš
00.00.2002
1100
2222 ŠK Polabiny
3
13
19
16
13
LEKSA Roman
25.11.2002
1119
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
2
11½
16
17
15
ŠMÍD Jaroslav
22.08.2002
1088
TJ ENERGETIK
Chvaletice
1½
14½
21
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .