27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Rapid Pardubice D - Polička D 3,5:4,5, Hlinsko B - Polabiny D 4:4, Hlinsko A - Heřmanův Městec 3,5:4,5, Bohdaneč - Chotěboř C 3:5, Chrudim B - Bohemia Pardubice B 1,5:6,5, Polabiny E - Rapid Pardubice E 4,5:3,5
KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2014/2015 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
10
VÝSLEDKY 9.
KOLA HRANÉHO 15. 03. 2015
ŠK Rapid
Pardubice D – TJ Štefanydes Polička D
ŠO Hlinsko B – 2222 ŠK Polabiny D
Rozhodčí: Svítil
Radek
Rozhodčí: Vašek Petr
1.
Novotný A.
V
1871
1/2
Sodomka A.
1881
1.
Hanus M.
1902
0:1
Škroch M.
1853
2.
Seidl Z.
1829
1/2
Schaffer O.
V
1873
2.
Zámečník J.
1853
0:1
Jecha P.
1935
3.
Janko J.
1814
1/2
Schaffer D.
1716
3.
Říha V.
1734
1/2
Rež M.
1769
4.
Svítil R.
1712
0:1
Pospíšil P.
1726
4.
Dvořák S.
1832
1:0
Dudek V.
1724
5.
Prokop M.
1560
0:1
Feltl P.
1529
5.
Hanus L.
1561
1/2
Vorel B.
1670
6.
Joukl J.
1492
0:1
Charouz M.
1723
6.
Vašek P.
1300
1:0
Kvapil P.
1617
7.
Joukl M.
1423
1:0
Buchta M.
1686
7.
Zelenka P.
1243
0:1
Frgalová H.
1619
8.
Stehlík P.
1279
1:0
Stodola J.
1423
8.
Pešek P.
1198
1:0
Brázda V.
1267
3.5 : 4.5
4 : 4
ŠO Hlinsko A –
Jiskra Heřmanův Městec
Sokol Lázně Bohdaneč – TJ CHS Chotěboř C
Rozhodčí: Honek
Jan
Rozhodčí: Sekyrka Josef
1.
Roušar Z.
1951
1:0
Starý L.
1899
1.
Veselý E.
1828
0:1
Krejčík T.
1912
2.
Janda L.
1867
0:1
Müller P.
1977
2.
Sekyrka J.
1818
1/2
Sukdolák R.
1826
3.
Šťulík J.
1819
0:1
Šindelář P.
1821
3.
Jouza P.
1678
0:1
Michal M.
1759
4.
Londin M.
1745
1/2
Honek J.
1820
4.
Pyskatý J.
1613
1/2
Jun R.
1433
5.
Pešek R.
1000
0:1
Přibyl J.
1815
5.
Svoboda J.
1625
1/2
Ďoubal P.
1737
6.
Severýn J.
1000
0:1
Hon J.
H
1790
6.
Zmek J.
1663
1/2
Jun R.
1433
7.
Štorek L.
1660
1:0
Starý V.
H
1769
7.
Krejčí J.
H
1636
0:1
Klabeneš P.
1270
8.
Štěrba B.
1000
1:0
Urválek M.
1000
8.
Binas J.
1612
1:0
Jirsa O.
1217
3.5 : 4.5
3 : 5
TJ ŠO Chrudim B
– ŠK Bohemia Pardubice B
2222 ŠK Polabiny E – ŠK Rapid Pardubice E
Rozhodčí: Němec
Bohumil
Rozhodčí: Nešpůrek Petr
1.
Linhart Z.
1969
0:1
Horáček M.
V
2083
1.
Řezníček D.
1995
0:1
Hrnčiarik K.
1872
2.
Kokeš B.
1997
1/2
Nadrchal T.
V
1964
2.
Půlpán M.
1939
0:1
Slabý M.
1801
3.
Hájek J.
H
1950
0:1
Daněk P.
1965
3.
Liduch F.
1869
1/2
Kalhous M.
1613
4.
Němec B.
1913
1/2
Makeš M.
2048
4.
Nešpůrek P.
1833
1/2
Král M.
1606
5.
Ždímal P.
1773
0:1
Mazura T.
1914
5.
Cach J.
1766
1:0
Dědek P.
1240
6.
Bartoš M.
1736
1/2
Laušman P.
1981
6.
Ludvík T.
1713
1:0
Kocian Š.
1256
7.
Sokol P.
1529
0:1
Mudruňka P.
2008
7.
Žejdlík P.
1620
1:0
Kolomý R.
1000
8.
Bureš Z.
1578
0:1
Kvapil P.
1672
8.
Bureš M.
1620
1/2
Krejčí M.
1000
1.5 : 6.5
4.5 : 3.5
TABULKA PO 9. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
2222 ŠK Polabiny
E
9
9
0
0
27
48.5
:
23.5
37
2.
ŠK Bohemia
Pardubice B
9
7
2
0
23
47.5
:
24.5
37
3.
TJ CHS Chotěboř C
9
7
0
2
21
44.5
:
27.5
34
4.
TJ ŠO Chrudim B
9
6
1
2
19
41
:
31
30
5.
ŠK Rapid
Pardubice E
9
3
4
2
13
39.5
:
32.5
26
6.
Jiskra Heřmanův
Městec
9
4
1
4
13
33
:
39
19
7.
2222 ŠK Polabiny
D
9
2
3
4
9
33.5
:
38.5
21
8.
TJ Štefanydes
Polička D
9
3
0
6
9
30.5
:
41.5
19
9.
Sokol Lázně
Bohdaneč
9
2
1
6
7
28.5
:
43.5
15
10.
ŠO Hlinsko A
9
1
3
5
6
30
:
42
19
11.
ŠO Hlinsko B
9
1
3
5
6
29.5
:
42.5
19
12.
ŠK Rapid
Pardubice D
9
0
0
9
0
26
:
46
15
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .