27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
|
|
V prvním kole 1.ligy východ Chrudim na domácí půdě ani v děravé sestavě nezaváhala a zvítězila nad Rychnovem n/Kn. nejtěsnějším poměrem 4,5:3,5. Další výsledky : Staré Město - Kroměříž 4,5:3,5, Lokomotiva Brno - Duras Brno A 4:4, Frýdek-Místek B - Orlová 3:5, Opava - Grygov 4,5:3,5, Duras Brno B - Zlín 1,5:6,5.
|
Výsledky na šachovnicích - 1.kolo |
|
ŠK Staré Město |
- |
Slavia Kroměříž |
|
Slezan Opava |
- |
Agentura 64 Grygov |
Bureš Jaroslav (Z) |
2395F |
½ |
- |
½ |
2447F |
Malinovský Karel (Z,H) |
Caletka Radomír (Z,H) |
2362F |
½ |
- |
½ |
2446F |
Biolek Richard (Z,H) |
Zpěvák Pavel (Z,H) |
2371F |
½ |
- |
½ |
2344F |
Lanč Alois (C) |
Adámek Jiří (Z,H) |
2357F |
½ |
- |
½ |
2432F |
Biolek Richard (Z,H) |
Sosna Jan (Z,H) |
2364F |
1 |
- |
0 |
2337F |
Mudrák Josef (Z) |
Nábělek Marek (Z) |
2270F |
½ |
- |
½ |
2281F |
Obšivač Josef (Z) |
Bažant Petr (Z) |
2362F |
0 |
- |
1 |
2248F |
Karlík Vladimír (Z) |
Černín Radim (Z) |
2258F |
1 |
- |
0 |
2321F |
Novosák Jiří (Z) |
Worek Joanna (Z,C) |
2275F |
1 |
- |
0 |
2225F |
Dvořák Martin (Z) |
Židek Václav (Z) |
2206F |
½ |
- |
½ |
2164F |
Fuksík Jakub (Z) |
Vrána František (Z) |
2249F |
0 |
- |
1 |
2235F |
Cagašík Tomáš (Z) |
Muratidis Nikos (Z) |
2184F |
½ |
- |
½ |
2134F |
Zatloukal Petr |
Buráň Jaroslav (Z) |
2211F |
½ |
- |
½ |
2152F |
Stachoň Martin |
Čempel Jaroslav |
2135F |
1 |
- |
0 |
2110F |
Šobáň Jaroslav |
Bažant Petr |
2248F |
1 |
- |
0 |
1985F |
Kašík Miroslav |
Záleský Karel |
2060F |
0 |
- |
1 |
2080F |
Švancara Petr |
|
4½ |
: |
3½ |
|
|
|
4½ |
: |
3½ |
|
|
ŠK Lokomotiva
Brno |
- |
ŠK Duras BVK „A“ |
|
ŠK Duras BVK „B“ |
- |
ŠK Zlín |
Kalod Radek (Z,H) |
2479F |
½ |
- |
½ |
2422F |
Vyskočil Neklan (Z) |
Burdalev Kirill (Z,C) |
2275F |
½ |
- |
½ |
2436F |
Ponížil Cyril (Z,H) |
Šimáček Pavel (Z,H) |
2464F |
1 |
- |
0 |
2358F |
David Pavel (H) |
Seidl Štěpán (Z,H) |
2211F |
0 |
- |
1 |
2366F |
Roubalík Jakub (Z) |
Kratochvíl Josef (Z) |
2236F |
0 |
- |
1 |
2321F |
Vymazal Bronislav (Z) |
Semenova Elena (Z,C) |
2227F |
0 |
- |
1 |
2336F |
Vojtek Vladimír (Z,C) |
Šklíba Martin (Z) |
2263F |
0 |
- |
1 |
2237F |
Blahynka Martin (Z) |
Mudra Tomáš (Z) |
2185F |
0 |
- |
1 |
2271F |
Rubal Adam (Z) |
Sochorová Petra (Z) |
2180F |
1 |
- |
0 |
2136F |
Skácelík Petr (Z) |
Mlýnek Petr (Z) |
2160F |
½ |
- |
½ |
2246F |
Krčál Michal (Z) |
Kratochvíl Milan |
2200F |
½ |
- |
½ |
2217F |
Macharáček Šimon |
Zeman Radek (Z) |
1909F |
0 |
- |
1 |
2174F |
Šenkýř Martin (Z) |
Kratochvíl Karel |
2148F |
½ |
- |
½ |
2195F |
Ševčík Vladimír |
Věžník Michael |
1839F |
½ |
- |
½ |
2161F |
Hodovský Jiří |
Dvořák Adam |
2036F |
½ |
- |
½ |
2100F |
Dvořák Karel |
Menčík Pavel |
1572N |
0 |
- |
1 |
2095F |
Koutný Petr |
|
4 |
: |
4 |
|
|
|
1½ |
: |
6½ |
|
|
Beskydská
šachová škola B |
- |
SK Slavia Orlová |
|
TJ ŠO Chrudim |
- |
Panda Rychnov n/Kn. |
Zwardoň Vojtěch (Z,V) |
2389F |
0 |
- |
1 |
2482F |
Kislinsky Alexey (Z) |
Sabol Marian (Z,H) |
2282F |
½ |
- |
½ |
2331F |
Zeberski Jakub (Z,C) |
Vesselovsky Serguei (Z,V) |
2355F |
½ |
- |
½ |
2411F |
Talla Vladimír (Z,H) |
Pokorný Zdeněk (Z) |
2261F |
1 |
- |
0 |
2303F |
Sabuk Piotr (Z,C) |
Piesik Piotr (C) |
2259F |
½ |
- |
½ |
2312F |
Neděla Vlastimil (Z) |
Jarábek Vratislav (Z) |
2188F |
½ |
- |
½ |
2293F |
Ringel Zbyněk (Z) |
Rabatin Jakub (Z) |
2226F |
½ |
- |
½ |
2386F |
Krzyzanowski Marcin (Z,C) |
Půlpán Jakub (Z,H) |
2300F |
0 |
- |
1 |
2289F |
Kačírek Petr (Z) |
Kubík Michael (Z) |
2177F |
0 |
- |
1 |
2297F |
Olšarová Tereza (Z) |
Němec Pavel (Z) |
2265F |
1 |
- |
0 |
2204F |
Goluch Piotr (Z,C) |
Holeksa Zdeněk |
2155F |
1 |
- |
0 |
2224F |
Olšarová Karolína (Z) |
Bujnoch Radek (Z) |
2282F |
1 |
- |
0 |
2218F |
Šmajzr Martin (Z) |
Kozel Jiří |
2141F |
0 |
- |
1 |
2248F |
Zabystrzan Pavel (Z) |
Hlaváček Robert (Z) |
2205F |
½ |
- |
½ |
2203F |
Kracík Tomáš (Z) |
Štukner Šimon |
2121F |
½ |
- |
½ |
2237F |
Mrázek Lumír |
Trhal Tomáš |
2164F |
0 |
- |
1 |
2121F |
Novotný Josef |
|
3 |
: |
5 |
|
|
|
4½ |
: |
3½ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tabulka po 1. kole |
|
Poř. |
Družstvo |
V |
R |
P |
Body |
Skóre |
Partie |
1. |
ŠK Zlín |
1 |
0 |
0 |
3 |
6,5 |
5 |
2. |
SK Slavia Orlová |
1 |
0 |
0 |
3 |
5 |
3 |
3. |
ŠK Staré Město |
1 |
0 |
0 |
3 |
4,5 |
3 |
4. |
TJ ŠO Chrudim |
1 |
0 |
0 |
3 |
4,5 |
3 |
5. |
Slezan Opava |
1 |
0 |
0 |
3 |
4,5 |
2 |
6. |
ŠK Lokomotiva
Brno |
0 |
1 |
0 |
1 |
4 |
2 |
7. |
ŠK Duras BVK „A“ |
0 |
1 |
0 |
1 |
4 |
2 |
8. |
Panda Rychnov
n/Kn. |
0 |
0 |
1 |
0 |
3,5 |
2 |
9. |
Slavia Kroměříž |
0 |
0 |
1 |
0 |
3,5 |
2 |
10. |
Agentura 64
Grygov |
0 |
0 |
1 |
0 |
3,5 |
1 |
11. |
Beskydská
šachová škola „B“ |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
1 |
12. |
ŠK Duras BVK „B“ |
0 |
0 |
1 |
0 |
1,5 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera. |
|
|