27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
První turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 14-16 uspořádal v sobotu 15.listopadu 2014 ŠK Energetik Chvaletice ve velkém sále Domu Kultury za účasti celkem 84 hráčů z 11 oddílů. V kategorii H/D 16 byl mezi 29 účastníky nejlepší Jan Tulis před Jakubem Nešporem (oba Polička) a Vojtěchem Říhou z Hlinska, dívky se nezúčastnily. V kategorii H/D 14 hrálo 55 hráčů a vítězství získal Tomáš Ludvík z Polabin před Michalem Ročňákem z Hlinska a Erikem Žajdlíkem z Polabin, nejlepší z dívek byla Marie Vašková z Hlinska. Postřehy z turnaje můžete nalézt na webových stránkách České Třebové, Hlinska , Chvaletic, Polabin, Poličky , Rapidu Pardubice a Ústí n/O. .
1. kvalifikační
turnaj pro KP 2015 kategorií H/D 14-16
Organizátor :
Šachový oddíl TJ ENERGETIK Chvaletice
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Ing. Lubomír Šilar
Hlavní
rozhodčí : Ing. Lubomír Šilar
Rozhodčí :
Ing. František Navrátil
Bedenkzeit : 2
x 20 minut + 5s/tah
Místo :
Chvaletice
Datum :
2014/11/15
Kategorie H/D 16
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
TULIS Jan
1733
TJ Štefanydes
Polička
6
21
30
25
2
2
NEŠPOR Jakub
1720
TJ Štefanydes
Polička
5,5
22
30,5
22
3
3
ŘÍHA Vojtěch
1687
ŠO Hlinsko
5,5
21,5
30,5
23,5
4
5
ŽEJDLÍK Patrik
1630
2222 ŠK Polabiny
5
22
31
20,75
5
7
PROKOP Matěj
1615
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
4,5
19,5
28
18
6
10
NEŠPŮREK Jan
1518
2222 ŠK Polabiny
4,5
18,5
26
13
7
14
JOUKL Martin
1457
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
4,5
17,5
23
12
8
16
BREJŠA Adam
1420
TJ Lanškroun
4,5
17
25
13,75
9
9
HOLÁSEK Vojtěch
1586
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4
21,5
30
13,5
10
6
SIMON Jakub
1621
TJ Štefanydes
Polička
4
19,5
28
15
11
15
JEŽEK Jakub
1438
TJ Lanškroun
4
19
27
12
12
12
KOLOMÝ Adam
1477
TJ Lanškroun
4
18,5
26
12,75
13
17
BOUCHAL Lukáš
1403
TJ Sokol
Mistrovice
4
16,5
24
10
14
8
PÍŠE Jiří
1611
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
3,5
20
29
11,25
15
11
JOUKL Jakub
1485
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
3,5
20
28,5
11,25
16
4
CACH Ondřej
1671
2222 ŠK Polabiny
3,5
19
25
11,25
17
18
FIALA Jan
1382
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
3,5
17,5
24
10
18
20
LYSÝ Karel
1307
2222 ŠK Polabiny
3,5
15,5
20
7,75
19
21
DVOŘÁK Jakub
1296
ŠK Svitavy
3
18,5
25
10
20
19
PEŠEK Petr
1330
TJ Lanškroun
3
16
21,5
4,5
21
22
VESELÝ Milan
1275
ŠK Svitavy
3
14,5
19,5
5
22
23
FORMÁNEK Matěj
1263
2222 ŠK Polabiny
3
12,5
17,5
5,5
23
26
BUREŠ Lukáš
1050
TJ Lanškroun
2,5
16,5
23
5,75
24
13
ZELENKA Petr
1458
ŠO Hlinsko
2,5
15
22
5
25
25
PLÍVA Petr
1106
2222 ŠK Polabiny
2,5
15
21,5
5,75
26
29
ŠEBESTIÁN Miloš
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
2,5
14,5
20,5
4,5
27
24
CHUDÝ Vladimír
1245
TJ ENERGETIK
Chvaletice
2,5
13,5
19,5
4,5
28
27
KAPEŠ David
1000
2222 ŠK Polabiny
2
12
16
2
29
28
ZDRAŽIL Jiří
1000
ŠO Hlinsko
1
14
20
0,5
Kategorie H/D 14
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
LUDVÍK Tomáš
1867
2222 ŠK Polabiny
6
20,5
29
24,5
2
9
ROČŇÁK Michal
1382
ŠO Hlinsko
5,5
23
32
23,5
3
4
ŽEJDLÍK Erik
1554
2222 ŠK Polabiny
5,5
23
31,5
22,75
4
3
SIMON Michal
1556
TJ Štefanydes
Polička
5,5
22
30
21,75
5
2
ZEMAN Daniel
1578
TJ Štefanydes
Polička
5
24
33,5
23,5
6
7
NOVOTNÝ Ondřej
1410
ŠO Hlinsko
5
23
31,5
21
7
47
MACEK Ondřej
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
5
21,5
30
20,25
8
5
JIROUŠEK Jan
1427
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
5
21
29,5
19,75
9
12
BRÁZDA Vít
1312
2222 ŠK Polabiny
5
21
28,5
18
10
27
CHLÁDEK Josef
1111
TJ Lanškroun
5
20
26,5
16,5
11
19
MARTÍNEK Michal
1184
TJ Štefanydes
Polička
5
16,5
24
16
12
8
VAŠKOVÁ Marie
1408
ŠO Hlinsko
4,5
24
33,5
20
13
10
KALOUSOVÁ Julie
1338
TJ Lanškroun
4,5
23,5
32,5
20
14
29
PILNÁ Jitka
1100
2222 ŠK Polabiny
4,5
19,5
28
17
15
54
ŠTEKL Filip
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
4,5
16,5
24
14,75
16
11
VÁCLAVÍK Matěj
1323
ŠK Svitavy
4
21
29,5
14
17
14
ANDERLE Vojtěch
1296
ŠK Svitavy
4
21
29
14,75
18
6
DUDLOVÁ Kateřina
1411
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4
20,5
29,5
14
19
37
BULVA František
1027
ŠK Svitavy
4
20
26,5
12,5
20
26
PLUHAŘ Daniel
1117
2222 ŠK Polabiny
4
19,5
26,5
13,25
21
38
PITTNER Martin
1002
ŠK Svitavy
4
18
23,5
11,5
22
21
LIŠKA Kryštof
1167
2222 ŠK Polabiny
4
17,5
24
10,5
23
22
ĎURIANČÍK Michal
1165
ŠK Svitavy
4
17
24
11
24
15
KOCANDA Jakub
1269
TJ Lanškroun
4
17
22,5
9
25
13
PEŠEK Patrik
1312
ŠO Hlinsko
4
16
22,5
9,5
26
20
BUREŠ Tomáš
1177
TJ Lanškroun
4
15,5
22,5
10
27
25
NIKOLINKO Tomáš
1133
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
4
15
21
9,5
28
24
PELCL Robin
1145
2222 ŠK Polabiny
3,5
19,5
26
9
29
16
MÁLKOVÁ Barbora
1232
TJ Lanškroun
3,5
18,5
26,5
9,5
30
35
LEKSOVÁ Soňa
1067
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3,5
18,5
25
10,5
31
46
KOTRČ Jiří
1000
TJ Lanškroun
3,5
12
18,5
7
32
34
KRÁLOVÁ Gabriela
1083
TJ Sokol
Zaječice
3
20
26,5
8,5
33
17
VÁŇA Vojtěch
1222
2222 ŠK Polabiny
3
19
26,5
8,5
34
50
SERBOUTI Youness
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
3
17,5
24,5
7,5
35
33
MÁLEK Filip
1088
TJ Lanškroun
3
17
24
7
36
30
LEKSA Roman
1096
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3
16,5
23,5
7,5
37
23
KOZÁK Michal
1161
ŠK Svitavy
3
16
24
7
38
32
MINÁŘ Milan
1089
TJ Lanškroun
3
15,5
21,5
4,5
39
49
PYTLÍK Adam
1000
ŠK Svitavy
3
15
19
6
40
28
LANGROVÁ Ilona
1100
TJ Štefanydes
Polička
3
13,5
21,5
6
41
36
HUANG Pavel
1066
ŠK Svitavy
3
13,5
20
4,5
42
18
ZELENKA Adam
1214
ŠO Hlinsko
2,5
19
26,5
8
43
31
BARTOŠ Andrej
1095
TJ Štefanydes
Polička
2,5
14,5
20
2,75
44
41
HLAVÁČEK Radan
1000
TJ ENERGETIK
Chvaletice
2,5
14,5
19,5
5,25
45
39
BAKRLÍK Adam
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
2
17,5
24,5
5,5
46
52
VODIČKOVÁ Nikol
1000
ŠK Svitavy
2
17
23
4
47
40
BOHUŇOVSKÁ Tereza
1000
ŠK Svitavy
2
17
22
4
48
55
ŠVANDA Jan
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
2
16,5
23,5
3,5
49
53
ŠLINGR Michal
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
2
15
21
3,5
50
43
HOLÁSKOVÁ Markéta
1000
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
2
12,5
16
2
51
48
MOTL Ondřej
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
2
11,5
15,5
1
52
45
KAŠPAR Zdeněk
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
2
11
14
2
53
51
TYČ Jakub
1000
TJ ENERGETIK
Chvaletice
1
12,5
16
0
54
44
JIRÁNEK Štefan
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
0
12
16
0
55
42
HOLÁSEK Tomáš
1000
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
0
11,5
16,5
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .