27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve dnech 26.12.2014 - 2.1.2015 se v Litomyšli uskutečnil 16.ročník turnaje České šachové vánoce, který i letos byl také Krajským přeborem Pardubického kraje jednotlivců pro rok 2015. Vítězství si vybojoval IM Mikhail Demidov z Ruska suverénním výkonem 8,5/9 (!) před IM Stanislavem Jasným z Frýdku-Místku a FM Martinem Červeným z Polabin. Ten získal i prvenství v Krajském přeboru PDŠS pro rok 2015, v němž na druhém místě skončil FM Marian Sabol z Vysokého Mýta a třetí byl FM Aleš Jedlička z Polabin. V Krajském přeboru PDŠS byla nejlepší ženou Lucie Bartošová z Litomyšle, juniorem Ondřej Švanda z Poličky, juniorkou Michaela Nová z Polabin a seniorem Milan Kotva z Moravské Třebové.
Ceske sachove vanoce 2014
- OPEN
Organizátor :
Agentura 64 Grygov
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Jaroslav FUKSIK
Hlavní
rozhodčí : FA Miroslav Hurta
Bedenkzeit :
90 min. + 30 sec./move
Místo :
Litomysl
Datum od :
2014/12/26 Datum do 2015/01/02
Ø ELO
turnaje : 1909
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř.
St.č.
Jméno
Typ
pohlaví
FED
RtgFIDE
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
IM
Demidov Mikhail
RUS
2517
8,5
42
53,5
2247
2
3
IM
Jasny Stanislav
CZE
2416
Beskydska
Sachova Skola Z.S.
7
41
54,5
2229
3
5
FM
Cerveny Martin
KP
CZE
2400
2222 Sk Polabiny
7
41
53
2218
4
4
IM
Chojnacki Krzysztof
POL
2407
6,5
38
51
2152
5
11
Kubik Michael
CZE
2237
Beskydska
Sachova Skola Z.S.
6,5
32,5
42
1965
6
2
GM
Kislinsky Alexey
CZE
2491
Sk Slavia Orlova
6
41
54
2229
7
7
IM
Ianov Viktor
UKR
2300
6
38,5
49,5
2085
8
9
FM
Sabol Marian
KP
CZE
2282
Sk Vysoke Myto
6
38,5
48
2122
9
28
Kotyk Vaclav
CZE
2026
Sk Rakovnik
6
38
47
2145
10
12
FM
Hoffmann Hendrik
GER
2206
6
37,5
48,5
2083
11
8
FM
Jedlicka Ales
KP
CZE
2287
2222 Sk Polabiny
6
36,5
48,5
2093
12
14
Kozusek Daniel
U16
CZE
2175
Sk Ad Jicin
6
35
47
2091
13
10
IM
Lukasiewicz Grzegorz
POL
2257
6
35
46
2040
14
6
FM
Novotny Michal
KP
CZE
2328
2222 Sk Polabiny
6
35
44,5
2076
15
15
Pekar Vaclav
KP
CZE
2160
Tj Jiskra
Litomysl
6
32
41,5
1970
16
20
Wichs Jakub
CZE
2097
Sachy Povrly
5,5
35,5
45
2046
17
19
Lukasiewicz Anna
w
POL
2102
5,5
33,5
43,5
1971
18
24
Schmalz Michal
CZE
2060
Sokol Bustehrad
5,5
33,5
43,5
1928
19
22
Kastner Oldrich
KP
CZE
2079
Sk Rapid
Pardubice, O.S.
5,5
33
45,5
1955
20
25
Kotva Milan
S60K
CZE
2056
Tj Slovan
Moravska Trebova
5,5
31
40
1893
21
26
Lukasiewicz Krzysztof
U16
POL
2051
5,5
31
39,5
1994
22
18
Schaefer Reyk
GER
2104
5
39
50,5
2134
23
36
Jandl Vojtech
U16
CZE
1890
Sokol Bustehrad
5
36
46
2035
24
16
FM
Bombek Peter
SVK
2156
5
35
45,5
2091
25
17
Ptacek Lubos
KP
CZE
2122
Sk Vysoke Myto
5
34
43,5
1968
26
23
Lorenc Oldrich
KPS
CZE
2077
Tj Stefanydes
Policka
5
34
43
1929
27
67
Mechlinski Jakub
U16
POL
1513
5
31,5
40,5
1952
28
47
Sadzikowski Marian
POL
1781
5
30
39
1976
29
52
Sojma Zdenek
KP
CZE
1752
Tj Slovan
Moravska Trebova
5
29,5
38,5
1930
30
34
Bartosova Lucie
KP
w
CZE
1936
Tj Jiskra
Litomysl
5
28,5
35,5
1761
31
40
Vytacek Martin
CZE
1849
Sokol Bustehrad
5
27,5
37
1808
32
44
Wojcicki Lukasz
POL
1818
5
23
31
1729
33
43
Zilavy Jan
U16
CZE
1829
Sokol Tabor
4,5
38
47,5
2104
34
32
Spacek Oliver
U16
SVK
2011
Cizinci
4,5
37
47,5
2060
35
27
Houska Bronislav
KP
CZE
2037
Tj Stefanydes
Policka
4,5
37
46
2021
36
38
Dwilewicz Katarzyna
U16
w
POL
1868
4,5
35
46,5
1956
37
41
Kabelka Ondrej
U16
CZE
1846
Sk Ad Jicin
4,5
34
44
2040
38
13
Miesbauer Jan
U16
CZE
2178
Sachklub Pisek
4,5
34
43,5
1931
39
45
Bartos Karel
KP
CZE
1814
Sk Svitavy
4,5
33,5
42,5
2014
40
35
Drozdowski Konrad
U16
POL
1919
4,5
33
43
1943
41
21
Daniel Martin
CZE
2087
Tj Bohemians
Praha
4,5
32,5
42,5
1868
42
39
Deutsch Joey
GER
1860
4,5
28,5
37,5
1899
43
29
Hajek Oskar
CZE
2025
Sachovy Klub
Lokomotiva Brno,
4
36,5
47
1984
44
49
Skinkis Peteris
LAT
1772
4
33
42
1930
45
42
Svanda Ondrej
U16K
CZE
1833
Tj Stefanydes
Policka
4
31,5
40,5
1846
46
31
Nova Michaela
U16K
w
CZE
2015
2222 Sk Polabiny
4
31
40
1882
47
59
Baum Jonasz
U16
POL
1678
4
29,5
38
1879
48
51
Matejka Frantisek
CZE
1758
Sk Slavia Orlova
4
28,5
34,5
1829
49
37
Schaffer Ondrej
KP
CZE
1873
Tj Stefanydes
Policka
4
27
35
1751
50
50
Pribylova Sofie
U16
w
CZE
1763
Sk Porg Praha
4
27
34,5
1854
51
66
Dwilewicz Agata
U16
w
POL
1535
4
27
33
1761
52
53
Nisztuk Michal
POL
1743
4
26
33,5
1646
53
69
Pribyl Viktor
U16
CZE
1491
Sk Porg Praha
4
25,5
33,5
1745
54
73
Lyszczarz Konrad
U16
POL
1279
4
22,5
28,5
1655
55
30
Malinovsky Petr
CZE
2024
Lokomotiva Krnov
3,5
34,5
45,5
1866
56
56
Volf Michal
CZE
1694
Tj Lokomotiva
Trutnov
3,5
31,5
40,5
1919
57
54
Nespor Jakub
U16K
CZE
1727
Tj Stefanydes
Policka
3,5
29
35
1881
58
33
Tejkal Jiri
S60
CZE
1963
Sk Lokomotiva
Radlice, O.S.
3,5
28,5
34,5
1812
59
58
Buchta Martin
KP
CZE
1686
Tj Stefanydes
Policka
3,5
26,5
35
1809
60
48
Madera Stanislav
S60K
CZE
1773
Sk Svitavy
3,5
26
33,5
1705
61
72
Pyzio Amelia
U16
w
POL
1341
3,5
24,5
31
1710
62
60
Veselsky Jan
CZE
1667
Sk Praha-Smichov
3
30,5
39
1728
63
61
Tajovska Martina
U16
w
CZE
1640
Sokol Bustehrad
3
29,5
35
1758
64
62
Rychtecky Pavel
S60
CZE
1635
Sk Teplarna
Praha-Malesice
3
29
34,5
1729
65
74
Adamek Vladimir
KP
CZE
1731*
Tj Slovan
Moravska Trebova
3
28
36,5
1741
66
46
Marinov Peter
KP
CZE
1792
Sk Vysoke Myto
3
26
34,5
1639
67
55
Hampel Rudolf
CZE
1713
Sokol
Praha-Kobylisy
3
24,5
30,5
1720
68
64
Kubelova Sona
w
CZE
1590
Lokomotiva Krnov
3
23,5
28
1672
69
68
Svanda Adam
U16K
CZE
1501
Tj Stefanydes
Policka
3
22
26
1588
70
57
Spacek Marcel
SVK
1690
Cizinci
2,5
32,5
42
1903
71
65
Dwilewicz Andrzej
POL
1569
2,5
27
33
1717
72
63
Nedelcev Radim
S60K
CZE
1623
Sk Vysoke Myto
2
27,5
33
1722
73
71
Fligiel Szczepan Aleksander
POL
1384
1
24
29
1607
74
70
Nemec Jakub
CZE
1410
Fatra Slavia
Napajedla
0
20
25
1629
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .