27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V posledním jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Horní Čermná - Polička C 3:5, Lanškroun B - Česká Třebová B 4,5:3,5, Letohrad - Kunvald 4:4, Žamberk B - Litomyšl B 4:4, Dolní Čermná - Ústí n/O. B 1:7, Svitavy - Choceň 5,5:2,5. Vítězem a postupujícím do Krajského přeboru 1.třídy se stalo družstvo ŠK Svitavy , soutěž opouští TJ Sokol Horní Čermná .
KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2014/2015 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
12
VÝSLEDKY 11.
KOLA HRANÉHO 19. 04. 2015
TJ Sokol Horní
Čermná – TJ Štefanydes Polička C
TJ Lanškroun B – Proplast Česká Třebová B
Rozhodčí: Dušek
Josef
Rozhodčí: Vaculík Jakub
1.
Cimprich M.
1649
0:1
Navrátil L.
1744
1.
Solil R.
V
1978
1:0
Borek P.
1860
2.
Motl J.
1628
1:0
Švanda R.
1811
2.
Vaculík J.
V
1777
0:1
Pelcl K.
1890
3.
Kalousek M.
1591
1/2
Jerman M.
1741
3.
Šebrle J.
1765
1/2
Kovář V.
1708
4.
Šilar J.
1560
1:0
Pavlíček L.
1553
4.
Boháč L.
1562
1/2
Vencl J.
1563
5.
Dušek J.
1486
0:1
Simon M.
1518
5.
Křivohlávek J.
1493
1/2
Bureš M.
1106
6.
Betlach J.
1523
0:1
Simon J.
1580
6.
Palla S.
1767
1:0
Tapušík E.
1000
7.
Šilar J.
1570
0:1
Švanda A.
1477
7.
Kupsa M.
1497
1:0
Sejkora F.
1000
8.
Vacek M.
1482
1/2
Pavlíček L.
1000
8.
Pilný J.
1362
0:1
Nikolinko T.
1023
3 : 5
4.5 : 3.5
TJ Spartak OEZ
Letohrad – ŠO K a. s. Kunvald
SK+Sokol Žamberk B – TJ Jiskra Litomyšl B
Rozhodčí:
Papáček Miloš
Rozhodčí: Nekvinda Tomáš
1.
Mikyska K.
1889
0:1
Keprta S.
H
1932
1.
Havrlík P.
V
1881
1/2
Bartošová L.
V
1936
2.
Janeček V.
1818
0:1
Hodek R.
1761
2.
Martinec J.
1786
1/2
Šváb J.
1879
3.
Kameník D.
H
1834
1:0
Dvořák E.
1706
3.
Kacálek K.
1782
0:1
Zeman L.
1939
4.
Lorenc J.
1785
1/2
Rusz G.
1641
4.
Brdíček D.
1711
1/2
Horák L.
1698
5.
Lorenc A.
1746
1/2
Štěpán S.
1631
5.
Zámečník B.
1889
1/2
Nekvinda T.
1594
6.
Glöckner J.
H
1869
1:0
Mlynář M.
1640
6.
Jeništa J.
1805
1:0
Jonáš P.
1503
7.
Papáček M.
1777
1:0
Řehák J.
1478
7.
Janeček M.
1596
1:0
Doseděl M.
1522
8.
Sysr P.
1517
0:1
Bém T.
1330
8.
Hurdes E.
1459
0:1
Seidl J.
1656
4 : 4
4 : 4
ŠK Dolní Čermná
– ŠK Ústí nad Orlicí B
ŠK Svitavy – TJ Spartak Choceň
Rozhodčí:
Dostálek Vladimír
Rozhodčí: Bartoš Karel
1.
Merta M.
1716
0:1
Netušil J.
1941
1.
Kotva M.
H
2069
1:0
Kučera J.
1878
2.
Merta J.
1846
0:1
Hrobař V.
H
1950
2.
Krušina P.
1898
0:1
Marinov P.
H
1792
3.
Motl L.
1635
0:1
Mareš P.
1963
3.
Meleshko A.
H
1935
1:0
Weis L.
1784
4.
Žídek P.
1684
0:1
Jániš P.
1841
4.
Bartoš K.
1814
1/2
Vavroušek P.
1716
5.
Dostálek V.
1590
0:1
Kubišta L.
1778
5.
Kozák D.
1814
1/2
Janeček F.
1716
6.
Nikl J.
1634
0:1
Smola J.
1827
6.
Havel F.
1811
1/2
Nedelčev R.
H
1623
7.
Marek J.
1441
1:0
Kylar P.
1830
7.
Maděra S.
1773
1:0
Doseděl Z.
1633
8.
Seidl P.
1415
0:1
Glembek B.
1810
8.
Ambrožová L.
H
1725
1:0
Starý S.
1419
1 : 7
5.5 : 2.5
TABULKA PO 11. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK Svitavy
11
9
2
0
29
62
:
26
50
2.
ŠK Ústí nad
Orlicí B
11
9
1
1
28
61
:
27
48
3.
TJ Spartak OEZ
Letohrad
11
8
2
1
26
55
:
33
37
4.
TJ Jiskra
Litomyšl B
11
6
2
3
20
51.5
:
36.5
38
5.
TJ Spartak
Choceň
11
6
1
4
19
44.5
:
43.5
30
6.
ŠO K a. s.
Kunvald
11
3
5
3
14
44
:
44
27
7.
TJ Lanškroun B
11
4
0
7
12
39.5
:
48.5
19
8.
TJ Štefanydes
Polička C
11
4
0
7
12
35.5
:
52.5
22
9.
Proplast Česká
Třebová B
11
3
1
7
10
37
:
51
21
10.
SK+Sokol Žamberk
B
11
2
1
8
7
34
:
54
18
11.
ŠK Dolní Čermná
11
2
1
8
7
31
:
57
17
12.
TJ Sokol Horní
Čermná
11
2
0
9
6
33
:
55
20
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .