27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polička D - Rapid Pardubice E 4:4, Bohemia Pardubice B - Polabiny E 4:4, Chotěboř C - Chrudim B 6,5:1,5, Heřmanův Městec - Bohdaneč 6,5:1,5, Polabiny D - Hlinsko A 5:3, Rapid Pardubice D - Hlinsko B 5,5:2,5
KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2014/2015 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
11
VÝSLEDKY 10.
KOLA HRANÉHO 29. 03. 2015
TJ Štefanydes
Polička D – ŠK Rapid Pardubice E
ŠK Bohemia Pardubice B – 2222 ŠK Polabiny E
Rozhodčí:
Schaffer David
Rozhodčí: Nadrchal Tomáš
1.
Sodomka A.
1881
1/2
Hrnčiarik K.
1872
1.
Horáček M.
V
2083
1:0
Půlpán M.
1939
2.
Petrásek K.
1745
0:1
Pavlovec V.
1877
2.
Nadrchal T.
V
1964
0:1
Liduch F.
1869
3.
Schaffer D.
1716
0:1
Slabý M.
1801
3.
Daněk P.
1965
1/2
Nešpůrek P.
1833
4.
Pospíšil P.
1726
1/2
Režný Z.
1741
4.
Mazura T.
1914
1/2
Cach J.
1766
5.
Charouz M.
1723
1:0
Kalhous M.
1613
5.
Mudruňka P.
2008
1:0
Ludvík T.
1713
6.
Bartoš K.
1645
1:0
Král M.
1606
6.
Mazuch J.
1995
0:1
Žejdlík P.
1620
7.
Buchta M.
1686
1:0
Kolomý R.
1000
7.
Juchelka P.
1750
1:0
Bureš M.
1620
8.
Houška F.
1293
0:1
Krejčí M.
1000
8.
Kvapil P.
1672
0:1
Cach O.
1565
4 : 4
4 : 4
TJ CHS Chotěboř
C – TJ ŠO Chrudim B
Jiskra Heřmanův Městec – Sokol Lázně Bohdaneč
Rozhodčí:
Petrus Luděk
Rozhodčí: Honek Jan
1.
Petrus L.
V
2003
1:0
Linhart Z.
1969
1.
Starý L.
1899
1/2
Veselý E.
1828
2.
Krejčík T.
1912
1/2
Hájek J.
H
1950
2.
Müller P.
1977
1:0
Sekyrka J.
1818
3.
Sukdolák R.
1826
1/2
Němec B.
1913
3.
Konrád F.
H
1844
1:0
Jouza P.
1678
4.
Fiala M.
1854
1:0
Bartoš M.
1736
4.
Šindelář P.
1821
1/2
Pyskatý J.
1613
5.
Michal M.
1759
1:0
Krys J.
1754
5.
Honek J.
1820
1:0
Zmek J.
1663
6.
Jun R.
1433
1:0
Sokol P.
1529
6.
Přibyl J.
1815
1:0
Krejčí J.
H
1636
7.
Ďoubal P.
1737
1:0
Němec V.
1590
7.
Hon J.
H
1790
1/2
Binas J.
1612
8.
Jun R.
1433
1/2
Bureš Z.
1578
8.
Urválek M.
1000
1:0
Mácha M.
1491
6.5 : 1.5
6.5 : 1.5
2222 ŠK
Polabiny D – ŠO Hlinsko A
ŠK Rapid Pardubice D – ŠO Hlinsko B
Rozhodčí:
Kvapil Pavel
Rozhodčí: Svítil Radek
1.
Škroch M.
1853
1/2
Janda L.
1867
1.
Seidl Z.
1829
1/2
Říha V.
1734
2.
Jecha P.
1935
1/2
Šťulík J.
1819
2.
Janko J.
1814
0:1
Dvořák S.
1832
3.
Vorel B.
1670
1/2
Londin M.
1745
3.
Mikulenka T.
1525
0:1
Hanus L.
1561
4.
Gregor J.
1655
1/2
Pešek R.
1000
4.
Svítil R.
1712
1:0
Vašková M.
1242
5.
Kvapil P.
1617
1:0
Severýn J.
1000
5.
Joukl J.
1492
1:0
Vašek P.
1300
6.
Frgalová H.
1619
1:0
Štorek L.
1660
6.
Joukl M.
1423
1:0
Ročňák M.
1285
7.
Brázda V.
1267
1:0
Ročňák Z.
1121
7.
Stehlík P.
1279
1:0
Pešek P.
1198
8.
0
0
-:+
Peňáz V.
1239
8.
Macek O.
1000
1:0
Šulc J.
1112
5 : 3
5.5 : 2.5
TABULKA PO 10. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
2222 ŠK Polabiny
E
10
9
1
0
28
52.5
:
27.5
40
2.
ŠK Bohemia
Pardubice B
10
7
3
0
24
51.5
:
28.5
40
3.
TJ CHS Chotěboř
C
10
8
0
2
24
51
:
29
39
4.
TJ ŠO Chrudim B
10
6
1
3
19
42.5
:
37.5
30
5.
Jiskra Heřmanův
Městec
10
5
1
4
16
39.5
:
40.5
24
6.
ŠK Rapid
Pardubice E
10
3
5
2
14
43.5
:
36.5
29
7.
2222 ŠK Polabiny
D
10
3
3
4
12
38.5
:
41.5
24
8.
TJ Štefanydes
Polička D
10
3
1
6
10
34.5
:
45.5
22
9.
Sokol Lázně
Bohdaneč
10
2
1
7
7
30
:
50
15
10.
ŠO Hlinsko A
10
1
3
6
6
33
:
47
20
11.
ŠO Hlinsko B
10
1
3
6
6
32
:
48
21
12.
ŠK Rapid
Pardubice D
10
1
0
9
3
31.5
:
48.5
20
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .