27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V prvním kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. D - Ústí n/O. C 1,5:3,5, Červená Voda - Žamberk C 2,5:2,5, Lanškroun C - Mistrovice A 1:4, Mistrovice B - Jablonné n/O. 3:2, Městečko Trnávka - Letohrad B 2,5:2,5, Kunvald B - Kunvald C 3,5:1,5
Výsledky na šachovnicích - 1.kolo
ŠK Ústí nad Orlicí D
ŠK Ústí nad Orlicí C
SPV Červená Voda
SK+Sokol Žamberk C
Šmajzrová
Kateřina
1705N
0
-
1
1827F
Smola Jan (V)
Brychta Antonín
1679N
0
-
1
1805N
Jeništa Jiří (V)
Holásek
Vít
1504F
0
-
1
1830F
Kylar Pavel (V)
Matoulek Václav
1679F
½
-
½
1582N
Mazura Jaroslav
Holásek
Vojtěch
1489F
½
-
½
1613F
Minařík Lubomír
Ludvik František
1701N
0
-
1
1596F
Janeček Miroslav
Píše
Jiří
1443N
1
-
0
1537N
Driemer Jaroslav
Malý Evžen
1526N
1
-
0
1448N
Kubalík Michal
Píše
Michal
1201N
0
-
1
1677N
Mastný Tomáš
Bednarz Roman
1
-
0
1459F
Hurdes Emil
1½
:
3½
2½
:
2½
TJ Lanškroun C
TJ Sokol Mistrovice A
TJ Sokol Mistrovice B
TJ Jablonné nad Orlicí
Palla
Stanislav
1767F
1
-
0
1670F
Ježek Jakub (H)
Bouchal Lukáš
1449N
0
-
1
1883F
Filip Libor
Kupsa
Matěj
1497F
0
-
1
1869F
Glöckner Jaromír
Janota Jiří
1420N
0
-
1
1726N
Černohous Jiří
Pilný
Jaroslav
1362N
0
-
1
1517F
Sysr Pavel (H)
Špinler
Bronislav
1385N
1
-
0
1648F
Kubíček
Vlastimil
Lapáček
Luboš
1545F
0
-
1
1502N
Valenta Rudolf
Spáčilová Anna
1095N
1
-
0
1100N
Filip Dominik
Pešek
Petr
1243N
0
-
1
1457N
Langr Petr
Dušek Ondřej
1094N
1
-
0
1095N
Filip Josef
1
:
4
3
:
2
Sokol Městečko Trnávka
TJ Spartak OEZ Letohrad B
ŠO K a. s. Kunvald B
ŠO K a. s. Kunvald C
Burian
Michal
1788N
½
-
½
1805F
Maceška Bohumír
Tobiška Jaroslav
(V)
1728F
½
-
½
1706F
Dvořák Eduard
(V)
Šmíd
František
1683N
0
-
1
1777F
Papáček Miloš
Rusz Gustav
1641F
1
-
0
1537N
Krčmář Stanislav
Navrátil
Miroslav
1759F
1
-
0
1552N
Hejl Petr
Rusz Roman
1519N
0
-
1
1330N
Bém Tomáš
Lattenberg
František
1643N
0
-
1
1746F
Lorenc Adam (V)
Michalička
Václav
1469F
1
-
0
1640F
Mlynář Miroslav
Pavlů
Pavel
1566N
1
-
0
1336N
Lorencová Jitka
Šejnoha Jan
1079N
1
-
0
1259N
Thér Petr
2½
:
2½
3½
:
1½
Tabulka po 1. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
TJ Sokol
Mistrovice A
1
0
0
3
4
4
2.
ŠO K a. s.
Kunvald B
1
0
0
3
3,5
3
3.
ŠK Ústí nad
Orlicí C
1
0
0
3
3,5
3
4.
TJ Sokol
Mistrovice B
1
0
0
3
3
3
5.
SPV Červená Voda
0
1
0
1
2,5
2
6.
Sokol Městečko
Trnávka
0
1
0
1
2,5
2
7.
TJ Spartak OEZ
Letohrad B
0
1
0
1
2,5
2
8.
SK+Sokol Žamberk
C
0
1
0
1
2,5
2
9.
TJ Jablonné nad
Orlicí
0
0
1
0
2
2
10.
ŠK Ústí nad
Orlicí D
0
0
1
0
1,5
1
11.
ŠO K a. s.
Kunvald C
0
0
1
0
1,5
1
12.
TJ Lanškroun C
0
0
1
0
1
1
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .