27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Závěrečný čtvrtý turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 14-16 se uskutečnil v sobotu 18.dubna 2015 v Pardubicích-Polabinách za účasti 75 hráčů. V kategorii do 16 let zvítězil Ondřej Švanda před Jakubem Nešporem (oba Polička) a Jakubem Ježkem z Lanškrouna, jedinou dívkou byla Veronika Šmajzrová z Ústí n/O.. V kategorii H/D 14 byl první Jan Jiroušek z České Třebové před Rudolfem Junem a Petrem Klabenešem (oba Chotěboř), nejlepší z dívek byla Kateřina Dudlová z Ústí n/O.. Ohlasy z turnaje můžete nalézt na webových stránkách Č.Třebové, Hlinska , Chotěboře, Chvaletic, Polabin, Poličky, Rapidu Pardubice a Ústí n/O., celkové pořadí naleznete zde .
KP mládeže PDŠS 2014/15, kat. H/D 14-16,
4.turnaj
Kategorie H/D
16
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BH.
1
1
Švanda Ondřej
1850
TJ Štefanydes
Polička
6½
23
2
2
Nešpor Jakub
1764
TJ Štefanydes
Polička
6
22
3
3
Ježek Jakub
1668
TJ Lanškroun
5½
21
4
6
Prokop Matěj
1598
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
5
18½
5
14
Joukl Martin
1486
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
5
14½
6
5
Kupsa Matěj
1620
TJ Lanškroun
4½
22½
7
21
Chvojka Jan
1134
TJ ŠO Chrudim
4
23
8
9
Holásek Vojtěch
1518
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4
20½
9
7
Zeman Daniel
1574
TJ Štefanydes
Polička
4
20
10
12
Píše Jiří
1498
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4
18½
11
13
Simon Jakub
1498
TJ Štefanydes
Polička
4
18½
12
10
Novotný Ondřej
1499
ŠO Hlinsko
4
18
13
8
Joukl Jakub
1530
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
4
17½
14
4
Nešpůrek Jan
1631
2222 ŠK Polabiny
3½
19
15
15
Bouchal Lukáš
1477
Sokol Mistrovice
3½
16½
16
11
Šmajzrová
Veronika
1499
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
3½
14
17
19
Dvořák Jakub
1291
ŠK Svitavy
3
18
18
18
Fiala Jan
1327
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
3
17
19
17
Lysý Karel
1345
2222 ŠK Polabiny
3
15½
20
16
Zelenka Petr
1375
ŠO Hlinsko
3
15
21
20
Veselý Milan
1188
ŠK Svitavy
3
14½
22
23
Kapeš David
1000
2222 ŠK Polabiny
2½
16½
23
25
Mikmek Jonáš
1000
Mistrovice
2½
12
24
27
Šebestián Miloš
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
2
15½
25
24
Macháček Josef
1000
TJ ŠO Chrudim
2
13
26
22
Plíva Petr
1118
2222 ŠK Polabiny
2
12
27
26
Vyskočil Tomáš
1000
TJ ŠO Chrudim
1
15
Kategorie H/D
14
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub
Body
BH.
1
2
Jiroušek Jan
1593
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
6½
24
2
1
Jun Rudolf
1668
TJ CHS Chotěboř
6
23
3
8
Klabeneš Petr
1440
TJ CHS Chotěboř
5½
24½
4
10
Dudlová Kateřina
1414
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
5½
20½
5
4
Kalousová Julie
1506
TJ Lanškroun
5
24
6
7
Simon Michal
1444
TJ Štefanydes
Polička
5
23½
7
13
Brokl Daniel
1356
TJ Štefanydes
Polička
5
20
8
9
Vašková Marie
1434
ŠO Hlinsko
5
19½
9
17
Kotrč Jiří
1306
TJ Lanškroun
5
17
10
3
Jareš Michal
1531
Šachový spolek
Železné hory
4½
21½
11
12
Brázda Vít
1407
2222 ŠK Polabiny
4½
20½
12
21
Chládek Josef
1201
TJ Lanškroun
4½
19½
13
15
Martínek Michal
1321
TJ Štefanydes
Polička
4½
18½
14
5
Ročňák Michal
1502
ŠO Hlinsko
4
20½
15
16
Pešek Patrik
1315
ŠO Hlinsko
4
19½
16
18
Váňa Vojtěch
1233
2222 ŠK Polabiny
4
19
17
47
Štekl Filip
1000
ŠK Rapid
Pardubice
4
19
18
6
Bílek Marek
1469
2222 ŠK Polabiny
4
18
19
19
Anderle Vojtěch
1229
ŠK Svitavy
4
18
20
35
Pataki Alexandr
1042
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
4
17½
21
24
Pilná Jitka
1138
2222 ŠK Polabiny
4
17
22
11
Málková Barbora
1412
TJ Lanškroun
4
15
23
31
Pelcl Robin
1095
2222 ŠK Polabiny
3½
21½
24
37
Hutař Šimon
1007
TJ CHS Chotěboř
3½
19
25
23
Leksová Soňa
1159
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3½
15½
26
26
Langrová Ilona
1115
TJ Štefanydes
Polička
3½
13
27
20
Holásková
Veronika
1226
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
3
20½
28
30
Králová Gabriela
1097
TJ Sokol
Zaječice
3
19
29
25
Nikolinko Tomáš
1129
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3
18½
30
32
Pytlík Adam
1089
ŠK Svitavy
3
18
31
34
Šafář Václav
1045
TJ Štefanydes
Polička
3
17
32
22
Leksa Roman
1167
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3
15½
33
33
Bureš Tomáš
1067
TJ Lanškroun
3
14
34
45
Skála Jakub
1000
2222 ŠK Polabiny
3
14
35
40
Chabada Jan
1000
ŠK Rapid
Pardubice
3
11
36
42
Holásek Tomáš
1000
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
3
8
37
14
Zelenka Adam
1333
ŠO Hlinsko
2½
17½
38
28
Bulva František
1107
ŠK Svitavy
2½
14½
39
27
Serbouti Youness
1114
ŠK Rapid
Pardubice
2
19
40
29
Holásková
Markéta
1100
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
2
17
41
39
Brož Dominik
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
2
15
42
43
Horák Igor
1000
2222 ŠDK
Polabiny
2
14½
43
36
Vodička
Stanislav
1021
ŠK Svitavy
2
14
44
41
Grubhoffer
Stanislav
1000
TJ Štefanydes
Polička
2
14
45
48
Švanda Jan
1000
ŠK Rapid
Pardubice, o.s.
2
13
46
38
Bohuňovská
Tereza
1000
ŠK Svitavy
1
13
47
46
Černý Matyáš
1000
ŠK Rapid
Pardubice
1
13
48
44
Motl Ondřej
1000
ŠK Rapid
Pardubice
½
13
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .