27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V devátém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Žamberk - Polabiny C 2:6, Moravská Třebová - Chotěboř A 2,5:5,5, Česká Třebová - Lanškroun 5,5:2,5, Rapid Pardubice C - Zaječice 6:2, Bohemia Pardubice - Litomyšl 4,5:3,5, Chotěboř B - Vysoké Mýto B 4,5:3,5
KRAJSKÝ PŘEBOR I 2014/2015
VÝSLEDKY 9.
KOLA HRANÉHO 01. 03. 2015
SK + Sokol
Žamberk – 2222 ŠK Polabiny C
TJ Slovan Moravská Třebová – TJ CHS Chotěboř A
Rozhodčí: Mazura
Miloš
Rozhodčí: Sojma Zdeněk
1.
Výprachtický D.
H
2121
0:1
Jedlička A.
V
2249
1.
Kotva M.
2069
0:1
Tůma J.
2322
2.
Wiesinger W.
1954
0:1
Kourek J.
V
2118
2.
Urbášek O.
H
2060
0:1
Ondráček O.
2092
3.
Havrlík P.
1881
0:1
Houška B.
H
2037
3.
Meleshko A.
1935
1/2
Vala F.
H
2123
4.
Dungl P.
1913
0:1
Trojan L.
2018
4.
Chvojka A.
1885
0:1
Tůma J.
2200
5.
Kalous T.
1854
1/2
Just P.
2009
5.
Grepl P.
1858
1/2
Štolba M.
H
2170
6.
Mazura M.
1939
1/2
Törvenyi R.
2012
6.
Sojma Z.
1752
1/2
Černovský J.
H
2129
7.
Zámečník B.
1889
0:1
Řezníček D.
1995
7.
Adámek V.
1731
1/2
Petrus L.
2003
8.
Kacálek K.
1782
1:0
Liduch F.
1869
8.
Endl V.
1607
1/2
Hospodka J.
1880
2 : 6
2.5 : 5.5
Proplast Česká
Třebová – TJ Lanškroun
ŠK Rapid Pardubice C – Sokol Zaječice
Rozhodčí: Šimek
Zdeněk
Rozhodčí: Sýkora Josef
1.
Hurt L.
2103
1:0
Pokorný T.
H
2266
1.
Kastner O.
2043
1/2
Jedlička L.
H
2232
2.
Krátký J.
2009
1/2
Havelka J.
2019
2.
Sýkora J.
V
2117
1/2
Vařejčko J.
2186
3.
Prax I.
1982
1/2
Hrubeš P.
2165
3.
Vávra R.
2034
1:0
Fiedler B.
H
2118
4.
Vondra L.
1978
1:0
Solil R.
1978
4.
Timko M.
C
1955
1/2
Hájek J.
2085
5.
Grundman V.
H
1944
1:0
Paukert I.
1831
5.
Novotný A.
1871
1:0
Hájek J.
1950
6.
Šimek Z.
1923
1/2
Ambrož A.
H
2011
6.
Schaffer O.
H
1873
1/2
Hromádko M.
1969
7.
Pelcl K.
1890
1:0
Vaculík J.
1777
7.
Hennig T.
2014
1:0
Konrád F.
1844
8.
Borek P.
1860
0:1
Kolomý Š.
1678
8.
Hrnčiarik K.
1872
1:0
Tobišková P.
H
1634
5.5 : 2.5
6 : 2
ŠK Bohemia
Pardubice – TJ Jiskra Litomyšl
TJ CHS Chotěboř B – ŠK Vysoké Mýto B
Rozhodčí: Horáček
Michal
Rozhodčí: Novotný Tomáš
1.
Horáček M.
2083
1/2
Zeman M.
2070
1.
Vrkota M.
H
2040
1:0
Ptáček L.
V
2122
2.
Novák A.
2084
0:1
Daniel M.
H
2087
2.
Novotný T.
1922
0:1
Kosek M.
V
2013
3.
Třasák O.
2016
0:1
Doseděl J.
H
2043
3.
Štolfa J.
1781
0:1
Lipavský D.
1996
4.
Nadrchal T.
1964
1:0
Jirsa L.
2018
4.
Zvěřina J.
1872
1:0
Sabolová K.
1894
5.
Jelínek V.
1945
1:0
Škeřík K.
2007
5.
Tomek K.
1762
1/2
Kučera J.
H
1878
6.
Daněk P.
1965
1:0
Zeman L.
1939
6.
Krejčík T.
1912
1:0
Sabolová G.
1858
7.
Laušman P.
1981
0:1
Horák L.
1698
7.
Sukdolák R.
1826
1:0
Podgorný R.
1771
8.
Mazura T.
1914
1:0
Nekvinda T.
1594
8.
Fiala M.
1854
0:1
Trhal M.
1954
4.5 : 3.5
4.5 : 3.5
TABULKA PO 9. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
2222 ŠK Polabiny
C
9
7
1
1
22
45
:
27
31
2.
TJ CHS Chotěboř A
9
6
3
0
21
48.5
:
23.5
37
3.
TJ Lanškroun
9
6
0
3
18
38
:
34
23
4.
ŠK Rapid
Pardubice C
9
5
2
2
17
40
:
32
24
5.
ŠK Bohemia
Pardubice
9
4
4
1
16
44.5
:
27.5
34
6.
Sokol Zaječice
9
5
1
3
16
41
:
31
26
7.
Proplast Česká
Třebová
9
3
2
4
11
35
:
37
18
8.
TJ Jiskra
Litomyšl
9
3
1
5
10
35
:
37
23
9.
ŠK Vysoké Mýto B
9
2
2
5
8
31.5
:
40.5
19
10.
TJ CHS Chotěboř B
9
1
2
6
5
26
:
46
19
11.
TJ Slovan
Moravská Třebová
9
1
1
7
4
27.5
:
44.5
15
12.
SK + Sokol
Žamberk
9
1
1
7
4
20
:
52
9
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .