27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Kunvald - Polička C 5,5:2,5, Česká Třebová B - Litomyšl B 3:5, Horní Čermná - Ústí n/O. B 3,5:4,5, Lanškroun B - Choceň 1,5:3,5, Letohrad - Svitavy 4:4, Žamberk B - Dolní Čermná 6:2
KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2014/2015 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
8
VÝSLEDKY 7.
KOLA HRANÉHO 08. 02. 2015
ŠO K a. s.
Kunvald – TJ Štefanydes Polička C
Proplast Česká Třebová B – TJ Jiskra Litomyšl B
Rozhodčí:
Dvořák Eduard
Rozhodčí: Borek Pavel
1.
Keprta S.
H
1932
1:0
Navrátil L.
1744
1.
Borek P.
1860
1:0
Odstrčil J.
1902
2.
Vymetálek P.
1867
1/2
Buchta M.
1686
2.
Kovář V.
1708
1/2
Šváb J.
1879
3.
Lacko D.
1810
1/2
Kopecký V.
1695
3.
Racek J.
H
1605
1/2
Zeman L.
1939
4.
Hodek R.
1761
0:1
Stodola J.
1685
4.
Jiroušek J.
1268
0:1
Nešpor J.
H
1765
5.
Tobiška J.
1728
1:0
Stodola J.
1423
5.
Petrželka K.
1877
1:0
Horák L.
1698
6.
Dvořák E.
1706
1/2
Brokl D.
1286
6.
Jasanský K.
1689
0:1
Nekvinda T.
1594
7.
Vaníček J.
H
1703
1:0
Pavlíček L.
1000
7.
Tapušík E.
1000
0:1
Pražák J.
1000
8.
Rusz G.
1641
1:0
Peřina J.
1239
8.
Leksová S.
1085
0:1
Jonáš P.
1503
5.5 : 2.5
3 : 5
TJ Sokol Horní
Čermná – ŠK Ústí nad Orlicí B
TJ Lanškroun B – TJ Spartak Choceň
Rozhodčí:
Cimprich Miroslav
Rozhodčí: Vaculík Jakub
1.
Cimprich M.
1649
1:0
Netušil J.
1941
1.
Solil R.
V
1978
1:0
Kučera J.
1878
2.
Motl J.
1628
0:1
Hrobař V.
H
1950
2.
Vaculík J.
V
1777
1/2
Marinov P.
H
1792
3.
Kalousek M.
1591
1/2
Mareš P.
1963
3.
Šebrle J.
1765
1/2
Weis L.
1784
4.
Šilar J.
1560
1/2
Jániš P.
1841
4.
Kolomý Š.
1678
1:0
Vavroušek P.
1716
5.
Dušek J.
1486
1/2
Kylar P.
1830
5.
Boháč L.
1562
1/2
Podgorný R.
H
1771
6.
Betlach J.
1523
0:1
Glembek B.
1810
6.
Křivohlávek J.
1493
0:1
Janeček F.
1716
7.
Šilar J.
1570
1/2
Kodytek T.
1830
7.
Palla S.
1767
1/2
Nedelčev R.
H
1623
8.
Vacek M.
1482
1/2
Čech M.
H
1707
8.
Kupsa M.
1497
1/2
Doseděl Z.
1633
3.5 : 4.5
4.5 : 3.5
TJ Spartak OEZ
Letohrad – ŠK Svitavy
SK+Sokol Žamberk B – ŠK Dolní Čermná
Rozhodčí:
Papáček Miloš
Rozhodčí: Kopal Vladimír
1.
Mikyska K.
1889
1/2
Kotva M.
H
2069
1.
Wiesinger W.
V
1954
1/2
Merta J.
1846
2.
Kraus O.
H
2022
0:1
Krušina P.
1898
2.
Havrlík P.
V
1881
1:0
Motl L.
1635
3.
Janeček V.
1818
1/2
Meleshko A.
H
1935
3.
Martinec J.
1786
1/2
Slavíček M.
1680
4.
Kameník D.
H
1834
1/2
Bartoš K.
1814
4.
Kacálek K.
1782
1/2
Žídek P.
1684
5.
Lorenc J.
1785
1/2
Kozák D.
1814
5.
Brdíček D.
1711
1/2
Dostálek V.
1590
6.
Lorenc A.
1746
1:0
Havel F.
1811
6.
Zámečník B.
1889
1:0
Nikl J.
1634
7.
Řehák J.
1822
1/2
Maděra S.
1773
7.
Kopal V.
1635
1:0
Seidl P.
1415
8.
Glöckner J.
H
1869
1/2
Ambrožová L.
H
1725
8.
Jeništa J.
1805
1:0
Málková B.
H
1100
4 : 4
6 : 2
TABULKA PO 7. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ Spartak OEZ
Letohrad
7
6
1
0
19
39.5
:
16.5
26
2.
ŠK Ústí nad
Orlicí B
7
6
1
0
19
38.5
:
17.5
29
3.
ŠK Svitavy
7
5
2
0
17
36.5
:
19.5
27
4.
TJ Spartak
Choceň
7
4
1
2
13
29.5
:
26.5
20
5.
TJ Jiskra
Litomyšl B
7
3
1
3
10
30
:
26
23
6.
ŠO K a. s.
Kunvald
7
2
3
2
9
28
:
28
18
7.
TJ Lanškroun B
7
3
0
4
9
26.5
:
29.5
13
8.
SK+Sokol Žamberk
B
7
2
0
5
6
24
:
32
12
9.
TJ Štefanydes
Polička C
7
2
0
5
6
22.5
:
33.5
14
10.
Proplast Česká
Třebová B
7
2
0
5
6
21.5
:
34.5
11
11.
ŠK Dolní Čermná
7
1
1
5
4
19.5
:
36.5
9
12.
TJ Sokol Horní
Čermná
7
1
0
6
3
20
:
36
12
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .