27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V osmém kole 1.ligy východ prohrála Chrudim další zápas a sice poměrem 5:3 ve Frýdku-Místku a její udržení v soutěži už je jen teoretické. Další výsledky: Kroměříž - Orlová 5:3, Duras Brno A - Grygov 6,5:1,5, Staré Město - Zlín 3,5:4,5, Lokomotiva Brno - Rychnov n/Kn. 4,5:3,5, Slezan Opava - Duras Brno B 6,5:1,5
Výsledky na šachovnicích - 8.kolo
Slavia Kroměříž
„A“
-
SK Slavia Orlová „A“
Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“
-
Region Panda Rychnov nad Kněžnou
Krejčí Jan (Z,H)
2533F
½
-
½
2482F
Kislinsky Alexey (Z)
Šimáček Pavel (Z,H)
2464F
1
-
0
2303F
Sabuk Piotr (Z,C)
Malinovský Karel (Z,H)
2447F
1
-
0
2411F
Talla Vladimír (Z,H)
Plát Vojtěch (Z,H)
2432F
½
-
½
2204F
Goluch Piotr (Z,C)
Klíma Lukáš (Z,H)
2341F
0
-
1
2312F
Neděla Vlastimil (Z)
Kratochvíl Josef (Z)
2236F
0
-
1
2218F
Šmajzr Martin (Z)
Mudrák Josef (Z)
2337F
0
-
1
2237F
Mrázek Lumír
Šklíba Martin (Z)
2263F
0
-
1
2203F
Kracík Tomáš (Z)
Karlík Vladimír (Z)
2248F
½
-
½
2194F
Kuboš Rostislav
Sochorová Petra (Z)
2180F
1
-
0
2195F
Beil Zdeněk (H)
Dvořák Martin (Z)
2225F
1
-
0
2071F
Sieber Martin
Kulovaná Eva (H)
2255F
½
-
½
2121F
Novotný Josef
Cagašík Tomáš (Z)
2235F
1
-
0
2030F
Kopta Jiří
Kratochvíl Karel
2148F
1
-
0
2094F
Machlowski Slawomir
Stachoň Martin
2152F
1
-
0
1996F
Novák Jiří
Dvořák Adam
2036F
½
-
½
2097F
Marečková Martina
5
:
3
4½
:
3½
ŠK Duras BVK
„A“
-
Agentura 64 Grygov „A“
Beskydská šachová škola z.s. „B“
-
TJ ŠO Chrudim
Michalík Peter (Z,C)
2570F
½
-
½
2446F
Biolek Richard (Z,H)
Zwardoň Vojtěch (Z,V)
2389F
0
-
1
2328F
Novotný Michal (Z,H)
Bernášek Jan (Z,H)
2533F
½
-
½
2419F
Kaňovský David (Z,H)
Rojíček Vojtěch (Z,V)
2433F
0
-
1
2282F
Sabol Marian (Z,H)
Polák Tomáš (Z,H)
2513F
1
-
0
2432F
Biolek Richard (Z,H)
Vesselovsky Serguei (Z,V)
2355F
½
-
½
2188F
Jarábek Vratislav (Z)
Vyskočil Neklan (Z)
2422F
1
-
0
2057F
Zedník Josef (Z)
Jasný Stanislav (Z)
2409F
1
-
0
2300F
Půlpán Jakub (Z,H)
Blatný Pavel (Z)
2414F
1
-
0
2164F
Fuksík Jakub (Z)
Rabatin Jakub (Z)
2226F
1
-
0
2265F
Němec Pavel (Z)
Blahynka Martin (Z)
2237F
1
-
0
2134F
Zatloukal Petr
Novosadová Kristýna (Z)
2177F
1
-
0
2282F
Bujnoch Radek (Z)
Skácelík Petr (Z)
2136F
½
-
½
2080F
Švancara Petr
Kubík Michael (Z)
2177F
1
-
0
2205F
Hlaváček Robert (Z)
Ševčík Vladimír
2195F
1
-
0
0
0
Holeksa Zdeněk
2155F
½
-
½
2164F
Trhal Tomáš
6½
:
1½
5
:
3
ŠK Staré Město
„A“
-
ŠK Zlín „A“
KVS EKODIVIZE Opava "A"
-
ŠK Duras BVK „B“
Bureš Jaroslav (Z)
2395F
0
-
1
2436F
Ponížil Cyril (Z,H)
Kriebel Tadeáš (Z,H)
2428F
1
-
0
2275F
Burdalev Kirill (Z,C)
Zpěvák Pavel (Z,H)
2371F
½
-
½
2366F
Roubalík Jakub (Z)
Caletka Radomír (Z,H)
2362F
½
-
½
2211F
Seidl Štěpán (Z,H)
Sosna Jan (Z,H)
2364F
½
-
½
2271F
Rubal Adam (Z)
Adámek Jiří (Z,H)
2357F
1
-
0
2185F
Mudra Tomáš (Z)
Bažant Petr (Z)
2362F
0
-
1
2246F
Krčál Michal (Z)
Nábělek Marek (Z)
2270F
½
-
½
2160F
Mlýnek Petr (Z)
Worek Joanna (Z,C)
2275F
1
-
0
2174F
Šenkýř Martin (Z)
Černín Radim (Z)
2258F
1
-
0
2102F
Lakatoš Tomáš (C)
Buráň Jaroslav (Z)
2211F
½
-
½
2161F
Hodovský Jiří
Židek Václav (Z)
2206F
1
-
0
1970F
Sysel Michal
Dobeš Vojtěch
2116F
½
-
½
2095F
Koutný Petr
Muratidis Nikos (Z)
2184F
½
-
½
1744F
Zuziak Petr
Zpěváková Jana
2028F
½
-
½
1935F
Beneš Miroslav
Hromada Pavel (Z)
2174F
1
-
0
1839F
Věžník Michael
3½
:
4½
6½
:
1½
Tabulka po 8. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
ŠK Duras BVK
Brno „A“
7
1
0
22
46
35
2.
BŠŠ
Frýdek-Místek
6
0
2
18
37
24
3.
ŠK Zlín
5
1
2
16
35
26
4.
SK Slavia Orlová
5
0
3
15
34,5
24
5.
ŠK Staré Město
4
1
3
13
36
24
6.
Slavia Kroměříž
„A“
4
1
3
13
33,5
22
7.
Agentura 64
Grygov
4
0
4
12
34,5
22
8.
KVS EKODIVIZE
Opava
4
0
4
12
31
18
9.
ŠK Lokomotiva
Brno
3
1
4
10
30,5
18
10.
TJ ŠO Chrudim
1
1
6
4
25
13
11.
Region Panda
Rychnov n/Kn.
1
0
7
3
24
14
12.
ŠK Duras BVK
Brno „B“
1
0
7
3
17
8
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .