Krajský přebor
II východ 2014/2015 – PDŠS – zpravodaj č. 3
Výsledky 2. kola hraného 16. 11. 2014
TJ Štefanydes
Polička C – TJ Lanškroun B TJ
Spartak OEZ Letohrad – TJ Sokol Horní Čermná
Rozhodčí:
Houška František Rozhodčí:
Papáček Miloš
1. Švanda O. 1779 1:0 Solil
R. V 1978 1. Kraus O. H 2022 1:0 Cimprich M. 1649
2. Navrátil L. 1744 1/2 Vaculík
J. V 1777 2. Janeček V. 1818 1/2 Motl
J. 1628
3. Jerman M. 1741 1:0 Šebrle
J. 1765 3. Lorenc
J. 1785 1/2 Kalousek
M. 1591
4. Pavlíček L. 1553 0:1 Kolomý
Š. 1678 4. Lorenc
A. 1746 1/2 Šilar
J. 1560
5. Simon M. 1518 1:0 Boháč
L. 1562 5. Glöckner
J. H 1869 1:0 Dušek J. 1486
6. Simon J. 1580 1/2 Křivohlávek
J. 1493 6. Papáček M. 1777 1:0 Vacek M. 1482
7. Bartoš K. 1645 1/2 Palla
S. 1767 7. Maceška
B. 1805 1:0 Šilar
K. 1493
8. Stodola J. 1685 1:0 Lapáček
L. 1545 8. Sysr
P. 1517 0:1 Havel
D. 1337
5.5
: 2.5 5.5
: 2.5
SK+Sokol Žamberk B –
Proplast Česká Třebová B ŠK
Dolní Čermná – ŠO K a. s. Kunvald
Rozhodčí:
Kopal Vladimír Rozhodčí:
Dostálek Vladimír
1. Kacálek K. 1782 1/2 Borek
P. 1860 1. Filip
L. H 1883 1/2 Keprta S. H 1932
2. Brdíček D. 1711 1/2 Pelcl
K. 1890 2. Merta
J. 1846 1/2 Vymetálek
P. 1867
3. Zámečník B. 1889 1/2 Kovář
V. 1708 3. Motl
L. 1635 0:1 Hodek
R. 1761
4. Kopal V. 1635 1/2 Vencl
J. 1563 4. Slavíček
M. 1680 1:0 Tobiška
J. 1728
5. Mazura J. 1582 0:1 Racek
J. H 1605 5. Žídek P. 1684 1:0 Dvořák
E. 1706
6. Janeček M. 1596 0:1 Jasanský
K. 1689 6. Dostálek V. 1590 0:1 Vaníček J. H 1703
7. Kubalík M. 1448 0:1 Tapušík
E. 1000 7. Nikl
J. 1634 1:0 Rusz
G. 1641
8. Hurdes E. 1459 1/2 Nikolinko
T. 1023 8. Marek J. 1441 0:1 Šlesingr V. 1610
2.5
: 5.5 4
: 4
ŠK Svitavy
– TJ Jiskra Litomyšl B TJ
Spartak Choceň – ŠK Ústí nad Orlicí B
Rozhodčí:
Bartoš Karel Rozhodčí:
Janeček František
1. Kotva M. H 2069 1:0 Škeřík K. V 2007 1. Kučera J. 1878 1/2 Hrobař
V. H 1950
2. Krušina P. 1898 1/2 Bartošová
L. V 1936 2. Marinov
P. H 1792 0:1 Mareš P. 1963
3. Meleshko A. H 1935 1:0 Odstrčil J. 1902 3. Weis
L. 1784 0:1 Jániš
P. 1841
4. Bartoš K. 1814 1/2 Zeman
L. 1939 4. Vavroušek
P. 1716 1:0 Kubišta L. 1778
5. Kozák D. 1814 0:1 Nešpor
J. H 1765 5. Podgorný R. H 1771 1/2 Smola J. 1827
6. Havel F. 1811 1:0 Horák
L. 1698 6. Janeček
F. 1716 0:1 Kylar
P. 1830
7. Maděra S. 1773 0:1 Nekvinda
T. 1594 7. Nedelčev R. H 1623 1/2 Glembek
B. 1810
8. Svatoš Z. 1732 1:0 Jonáš
P. 1503 8. Šmejdíř
W. 1530 0:1 Mareš
P. 1692
5
: 3 2.5
: 5.5
Tabulka po 2.
kole
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. TJ Spartak OEZ Letohrad 2 2 0 0 6 11 : 5 8
2. ŠK Ústí nad Orlicí B 2 1 1 0 4 9.5 : 6.5 7
3. ŠK Svitavy 2 1 1 0 4 9 : 7 7
4. ŠO K a. s. Kunvald 2 1 1 0 4 8.5 : 7.5 7
5. TJ Jiskra Litomyšl B 2 1 0 1 3 10 : 6 8
6. TJ Štefanydes Polička C 2 1 0 1 3 8.5 : 7.5 6
7. TJ Lanškroun B 2 1 0 1 3 8 : 8 6
8. Proplast Česká Třebová B 2 1 0 1 3 8 : 8 4
9. TJ Spartak Choceň 2 1 0 1 3 7.5 : 8.5 5
10. ŠK Dolní Čermná 2 0 1 1 1 5 : 11 3
11. SK+Sokol Žamberk B 2 0 0 2 0 6 : 10 3
12. TJ Sokol Horní Čermná 2 0 0 2 0 5 : 11 3