27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V osmém kole 2.ligy skupiny D se našim zástupcům vůbec nedařilo - Polička A se vrátila z Lípy s nářezem 6,5:1,5 a také Polička B si přivezla z Vekých Losin vysokou prohru 6:2, ani Polabiny B nebodovaly v Hradci Králové a prohrály těsně 4,5:3,5, pouhý bod získalo Ústí n/O. za domácí remizu 4:4 se Zábřehem a v krajském derby podlehl AKIS Pardubice Vysokému Mýtu 3:5. Další výsledky: Žďár n/S. - Jičín B 4,5:3,5
Výsledky na šachovnicích - 8.kolo
TJ Slavia
Hradec Králové B
-
2222 ŠK Polabiny B
TJ Sokol Lázně Velké Losiny A
-
TJ Štefanydes Polička B
Nun Jiří (V)
2356F
½
-
½
2287F
Jedlička Aleš (V)
Baláček Tadeáš (H)
2217F
1
-
0
2079F
Kastner Oldřich (H)
Možný Miloš (V)
2318F
½
-
½
2286F
Hošek Milan
Valenta Vít
2163F
½
-
½
2006F
Krátký Josef (H)
Ringel Zbyněk (H)
2293F
1
-
0
2150F
Mojžíš Jaroslav
Vaculík Jakub
1966F
½
-
½
1937F
Sion David
Ptáček Tomáš
1999F
½
-
½
2118F
Kourek Josef
Kubíček Antonín
2192F
1
-
0
1952F
Smejkal Jan
Jezbera Jiří
2173F
½
-
½
2050F
Bauer Jindřich
Malý Marek
2158F
1
-
0
1873F
Schaffer Ondřej
Döring Robert
2169F
1
-
0
2043F
Korol Jiří
Doležel Jiří
1783F
1
-
0
1939F
Zeman Ladislav (H)
Novák Radomír
2135F
0
-
1
2018F
Trojan Luboš
Bureš Vladimír
2047F
1
-
0
1745F
Petrásek Kamil
Nun Josef
2213F
½
-
½
2009F
Just Pavel
Viktorin Petr
1815F
0
-
1
1847F
Tulis Jan
4½
:
3½
6
:
2
TJ Žďár nad
Sázavou A
-
ŠK AD Jičín B
ŠK ZVU Engineering Lípa A
-
TJ Štefanydes Polička A
Večeřa Pavel
2207F
0
-
1
2217F
Kožúšek Daniel
Jirásek Pavel
2302F
1
-
0
2294F
Červený Petr
Siebenbürger Vlastimil
2095F
½
-
½
2148F
Urban Zdeněk
Jedlička Luboš
2232F
1
-
0
2174F
Pekař Václav (H)
Bukáček Lubomír
2062F
½
-
½
2013F
Flašar Jaroslav (H)
Šafařík Jakub (H)
2104F
1
-
0
2147F
Komárek David
Celý Jaroslav
2078F
1
-
0
1939F
Kabelka Ondřej
Fiedler Bedřich
2118F
½
-
½
2085F
Havelka Josef (H)
Fišar Josef
2066F
½
-
½
2001F
Zákoucká Adéla
Vařejčko Josef (H)
2186F
1
-
0
2097F
Paščenko Jaromír
Pavliš Jaromír
1961F
0
-
1
2126F
Indrák Igor
Hájek Jiří (H)
2085F
0
-
1
2037F
Houška Bronislav
Jelínek Pavel
1824N
1
-
0
1964F
Kohout Jan
Kaisler Martin
2041F
1
-
0
2024F
Komárková Magdaléna
Denk Petr (H)
1821F
1
k
0
0
0
Hubáček Ondřej
2026F
1
-
0
1716F
Schaffer David
4½
:
3½
6½
:
1½
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
-
ŠK 1921 Zábřeh
AKIS Pardubice
-
ŠK Vysoké Mýto
Šmajzr Martin (H)
2218F
½
-
½
2105F
Strašil Pavel
Prandstetter Eduard
2271F
½
-
½
2164F
Trhal Tomáš (H)
Grundman Václav (H)
1944F
0
-
1
2140F
Zapletal Jiří
Smutný Jan (H)
2234F
½
-
½
2282F
Sabol Marian
Holásek Pavel
2009F
0
-
1
2085F
Sohr Vladimír
Hlavnička Jiří
2190F
½
-
½
2265F
Němec Pavel (H)
Mareš Jan
1962F
½
-
½
2091F
Opravil Karel
Veselý Tomáš
2079F
0
-
1
2084F
Šmíd Jaroslav (H)
Hurt Lukáš (H)
2103F
1
-
0
2060F
Urbášek Oleg (H)
Řezníček Jan
2175F
½
-
½
2070F
Kosek Jiří
Volf Jaroslav
2067F
½
-
½
2042F
Doležel Jaromír (H)
Sýkora Josef
2117F
½
-
½
2013F
Kosek Marek
Mareš Petr
1963F
½
-
½
2101F
Stratil Petr
Malivánek Jiří (H)
2124F
0
-
1
2043F
Doseděl Jiří
Švub Jan
1933F
1
-
0
2054F
Krmela Aleš (H)
Petuchov Sergej
2119F
½
-
½
1996F
Lipavský Dušan
4
:
4
3
:
5
Tabulka po 8. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
TJ Slavia Hradec
Králové B
8
0
0
24
44
32
2.
TJ Štefanydes
Polička A
7
0
1
21
39,5
30
3.
ŠK Vysoké Mýto
5
1
2
16
36,5
21
4.
TJ Sokol Lázně
Velké Losiny A
5
1
2
16
34,5
23
5.
ŠK ZVU
Engineering Lípa A
4
1
3
13
36
22
6.
ŠK 1921 Zábřeh
3
1
4
10
29,5
17
7.
2222 ŠK Polabiny
B
2
2
4
8
32,5
19
8.
AKIS Pardubice
2
2
4
8
31,5
17
9.
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
2
2
4
8
25,5
13
10.
ŠK AD Jičín B
2
0
6
6
29
18
11.
TJ Žďár nad
Sázavou A
2
0
6
6
27,5
14
12.
TJ Štefanydes
Polička B
1
0
7
3
18
8
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .