27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sedmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Mistrovice B - Ústí n/O. C 1,5:3,5, Městečko Trnávka - Lanškroun C 3,5:1,5, Kunvald B - Červená Voda 2:3, Kunvald C - Ústí n/O. D 3:2, Letohrad B - Žamberk C 3:2, Jablonné n/O. - Mistrovice A 2,5:2,5
KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD 2014/2015 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
8
VÝSLEDKY 7.
KOLA HRANÉHO 01. 02. 2015
TJ Sokol
Mistrovice B – ŠK Ústí nad Orlicí C
Sokol Městečko Trnávka – TJ Lanškroun C
Rozhodčí: Janota
Jiří
Rozhodčí: Pilný Jaroslav
1.
Bouchal L.
1449
0:1
Smola J.
V
1827
1.
Burian M.
1788
1/2
Doleček M.
1455
2.
Janota J.
1420
1/2
Kapoun V.
1786
2.
Šmíd F.
1683
1/2
Kupsa M.
1497
3.
Špinler B.
1385
0:1
Kylar P.
V
1830
3.
Navrátil M.
1759
1/2
Kolomý A.
1458
4.
Bouchal T.
1000
1:0
Minařík L.
1613
4.
Izák M.
1638
1:0
Pilný J.
1362
5.
Klouček M.
1000
0:1
Mastný T.
1677
5.
Pavlů P.
1566
1:0
Lapáček L.
1545
1.5 : 3.5
3.5 : 1.5
ŠO K a. s.
Kunvald B – SPV Červená Voda
ŠO K a. s. Kunvald C – ŠK Ústí nad Orlicí D
Rozhodčí: Rusz
Gustav
Rozhodčí: Dvořák Eduard
1.
Tobiška J.
V
1728
1:0
Černohous M.
1641
1.
Hodek R.
V
1761
1/2
Holásek V.
1504
2.
Rusz G.
1641
1/2
Brychta A.
1679
2.
Dvořák E.
V
1706
1:0
Holásek V.
1489
3.
Rusz R.
1519
0:1
Matoulek V.
1679
3.
Krčmář S.
1537
1/2
Dudla M.
1518
4.
Krupica Z.
1499
1/2
Ludvik F.
1701
4.
Bém T.
1330
1:0
Píše M.
1201
5.
Pácha L.
1402
0:1
Malý E.
1526
5.
Obermajerová G.
1000
0:1
Dudlová K.
1093
2 : 3
3 : 2
TJ Spartak OEZ
Letohrad B – SK+Sokol Žamberk C
TJ Jablonné nad Orlicí – TJ Sokol Mistrovice A
Rozhodčí: Lorenc
Josef
Rozhodčí: Vaníček Jan
1.
Lorenc J.
1586
0:1
Šulc J.
1537
1.
Filip L.
1883
0:1
Ježek J.
H
1670
2.
Hejl P.
1552
1:0
Mazura J.
1582
2.
Černohous J.
1726
0:1
Glöckner J.
1869
3.
Janeček O.
1500
1:0
Charvát V.
1308
3.
Vaníček J.
1698
1:0
Sysr P.
H
1517
4.
Černohous J.
1536
0:1
Kubalík M.
1448
4.
Kubíček V.
1648
1:0
Valenta R.
1502
5.
Lorencová J.
1336
1:0
Hurdes E.
1459
5.
Vorlíček P.
1580
1/2
Langr P.
1457
3 : 2
2.5 : 2.5
TABULKA PO 7. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK Ústí nad
Orlicí C
7
5
1
1
16
22
:
13
16
1.
TJ Sokol
Mistrovice A
7
5
1
1
16
22
:
13
16
3.
ŠK Ústí nad
Orlicí D
7
3
2
2
11
20.5
:
14.5
15
4.
SPV Červená Voda
7
3
2
2
11
18
:
17
14
5.
Sokol Městečko
Trnávka
7
3
2
2
11
16
:
19
11
6.
TJ Jablonné nad
Orlicí
7
3
1
3
10
18.5
:
16.5
15
7.
TJ Spartak OEZ
Letohrad B
7
3
1
3
10
17
:
18
13
8.
ŠO K a. s.
Kunvald C
7
3
0
4
9
15.5
:
19.5
9
9.
SK+Sokol Žamberk
C
7
2
2
3
8
18
:
17
11
10.
TJ Lanškroun C
7
2
2
3
8
16
:
19
10
11.
ŠO K a. s.
Kunvald B
7
1
1
5
4
15
:
20
7
12.
TJ Sokol
Mistrovice B
7
1
1
5
4
11.5
:
23.5
9
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .